Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tzn pogoda do d*py ale mam takie stare zdj moze byc kowi ?

IMG_0017.jpg

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

IMG_0014.jpg

IMG_0087.jpg

Opublikowano

bardzo ładnie autko się prezentuje :thumbup1: Mi się dokładka podoba :decayed: Jedynie dziw, że gwint zamontowałeś, a wogóle nie wykorzystujesz jego możłiwości :wink: ściągnij ją niżej, do zimy jeszcze daleko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w sobote jak pogoda bedzie dobra na pewno w dol poleci D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

NO Zajefajnie wygląda:wink: powiedz kolego,sam malowałeś lampy? i czy to jakoś nie wpływa na widoczność w nocy,bo mam chęć wlaśnie na taki wygląd lamp.

Opublikowano

dokładka mi sie osobiście bardzo podoba i chętnie bym Ci ja zawinął hehe :D żartuje oczywiście :wink: ogólnie wszystko na duży + :wink:

Opublikowano

Daszek na klapie masz ori? :naughty:

Opublikowano

Mega mi się podoba. Pomimo iż to awant w tym kolorku robi robotę. To chyba 3 avant w B5 jaki mi się spodobał z forumowych wozideł ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie za takie opinie :D

A wiec tak daszek nie jest ori ale bardzo dobrze zrobiony :naughty::naughty:

Tak Aron21 dokladnie taka sama a co bedziesz montowal

/?

Opublikowano

Mi ta dokładka mega pasuje do całości projektu, ja bym jej nie ruszał, przynajmniej jeśli chodzi o zderzak poszedłeś w inną stronę niż większość A4, czyli ori lub S4 : )

Ten kolorek to jeden z moich ulubionych, a z czarnymi lampami i dobrą felgą robi mega robotę. :good:

Opublikowano
  • Autor
Mi ta dokładka mega pasuje do całości projektu, ja bym jej nie ruszał, przynajmniej jeśli chodzi o zderzak poszedłeś w inną stronę niż większość A4, czyli ori lub S4 : )

Ten kolorek to jeden z moich ulubionych, a z czarnymi lampami i dobrą felgą robi mega robotę. :good:

Dzieki wielkie za opinie :wink:

Opublikowano
Dzieki panowie za takie opinie :D

Tak Aron21 dokladnie taka sama a co bedziesz montowal

/?

Może się skusze ale na wiosnę :decayed:

Bo narazie mam zderzak do wymiany a w zimę może jakiegoś "jelenia" trafię i by wpadł zderzak poliftowy z tą dokładka bo robi Mega Robotę

mała rzecz a cieszy :kox:

tylko trzeba by szukać ori a nie podjebke bo nie będzie dobrze pasować :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Dzsiaj audi zostalo opuszczone na zawiasie ( moze gleba nie jest taka jak u cymka ale mi narazie wystarczy :evil::evil::evil::D oraz umyte i audi dostalo wosk :wink:

Jutro Jade na spota i zalapalem sie na sesje zdj wiec Profesjonalne zdj wkrotce .

Pzdr i zapraszam

20131019_140823_tonemapped.jpg

dm-IZ3COFT3.jpg

IMG_0262_tonemapped.jpg\

IMG_0261.jpg

Opublikowano

Dobrze sie prezentuje:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie czekam teraz na bycze jaja jak przyjdą to w dół :)

Opublikowano

Co to za daszek na klapie? Ma wycięcie na światło stopu? Zapodaj do niego jakiegoś linka :wink:

A mnie się ta dokładka jakoś średnio podoba.

Moja koncepcja na tą dokładkę jest taka:

Ori dokładkę zespawać i pomalować w kolor a tą od cupry zostawić tak jak jest. Powinno być jeszcze lepiej :naughty:

Niech ktoś zrobi może VT :kox:

Fura zacna :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki zaraz na pw wysle tobie ten daszek.

Opublikowano

Bardzo ładne auto :) bezawaryjności i więcej modów :)

Opublikowano

Jak mozna to rowniez prosze link z daszkiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.