Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mój Kermit;D


krzysieksza

Rekomendowane odpowiedzi

Tamte idą do sprzedania a te już zostają na zime i lato jak narazie bo w planach są 18 ale to w dalekiej przyszłości;D

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

repyzugu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie podoba ale na żywo wygląda lepiej;D

---------- Post dopisany 12-02-2014 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 19:24 ----------

numu6epy.jpg

y4e3amar.jpg

be7usezy.jpg

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Ostatni spot;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten grill był ze znaczkiem ale sie odczepił i nie było kiedy tego zrobić ale już mam nagrany ze znaczkiem w czarnym macie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien grill na ze znaczkiem.... to wyglada jak bys sie wstydział ze jezdzisz audi

dokładnie... zainwestuj w grill s4, ramke grilla na czarno pomalujesz a będzie o niebo lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to napisałem;D sam oderwałem znaczek bo poprzedni właściciel przyczepił go opaskami;D

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 08:28 ----------

y8ymy5er.jpg

Troche brudny ale już ze znaczkiem;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juqu7ety.jpg

anajapa5.jpg

zu9a8aza.jpg

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 21:46 ----------

asudyny6.jpg

Jak by coś to mam taką do sprzedania;) wiem że lekko przesadzona ale kilka drobnych modyfikacji i będzie git;D http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-9-tdi-afn-tuning-CID5-ID5O3wb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze tutaj z tym nie wjeżdżaj... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem mu, to się śmiał :grin: Ale przecież ja jestem synkiem tatusia to mogę się nabijać :polew: Mam nadzieję, że nie przerzuci części do Kermita :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie będe nic przerzucał to ja nie zaczynałem takiej głupiej gadanki to że ktoś go tak zrobił to nie moja wina a doczepiłeś sie jak nie wiem jak bym zostawiał dla siebie to bym pozmieniał to co go szpeci ale po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty to kupiłeś :banan: Powodzenia w sprzedaży, koniec spiny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...