Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gadżet w miejsce popielniczki przedniej ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

do audi to takie wiejskie tuningi nie pasują może w innych autach ale nie do audi ja bym tego nie kładł lepiej coś innego wymyśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś chciałem wcisnąć tam CB :grin: ale odpuściłem i wsadziłem pod kierownicę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego schowane... jakby nie wystawało to bym zostawił :grin:

BTW w linku od jihaad ludzie porobili schowki - dobry patent. Jutro będę działał, tylko planuje sobie skórką wyłożyć.

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 21:08 ----------

Testuje tapatalk.. Sorry za off

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zegary z b4 audi 3 budiki małe wpakować tam myślę że ładnie by to wyglądało miałem tak robić ale sprzedałem zegrary za dobrą kaskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal popiałke , gniazdko przenieś do schowka i będzie najlepiej :wink: zaślepisz tylko z tyłu i będzie spoko schowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal popiałke , gniazdko przenieś do schowka i będzie najlepiej :wink: zaślepisz tylko z tyłu i będzie spoko schowek

Jak oddzielić gniazdo od popiołki? Sam bym coś pomyślał ale używam gniazda do zasilania CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokup sobie dodatkowe gniazdo zapalniczki. Ja sobie dokupiłem podwójne i mam zamontowane pod schowkiem a pnad nogami pasażera i tam mam poprowadzony przewód do CB który jest cały czas włożony w to gniazdo, a przy samym CB dorobione złoczę do odłączenia samego CB i wyjęcia, drogie jest wole, ewentualnie nawi podłączyć. Sam mam ochotę zrobić schowek w tym miejscu i podświetlenie wykorzystać ze złącza zapalniczki, tylko też przerobić na czerwoną listwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokup sobie dodatkowe gniazdo zapalniczki. Ja sobie dokupiłem podwójne i mam zamontowane pod schowkiem a pnad nogami pasażera i tam mam poprowadzony przewód do CB który jest cały czas włożony w to gniazdo, a przy samym CB dorobione złoczę do odłączenia samego CB i wyjęcia, drogie jest wole, ewentualnie nawi podłączyć. Sam mam ochotę zrobić schowek w tym miejscu i podświetlenie wykorzystać ze złącza zapalniczki, tylko też przerobić na czerwoną listwę.

Mam rozdzielacz kupiony (wpasowany ten mały schowek na radiem) ale on bierze zasilanie z gniazda zapalniczki hehe :decayed: rozumiem, że wystarczy obciąć kable od zapalniczki i zlutować z kablem od rozdzielacza? Jestem zielony w elektryce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczy :wink:

Hmmmm aż sam się zastanawiam nad zrobieniem sobie tam takiej półeczki :eusathink:

Zawsze mi się to w A3 podobało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o takim rozwiązaniu nie daje za bardzo po oczach?

oczywiście jest to w trakcie realizacji :decayed:

m5vt.jpg

ozew.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...