Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)


truckmaniac

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że tak długo to trwało - sterownik skrzyni naprawiony (poza F125 reszta była "zdrowa"). Jutro wysyłam...

Super :oklaski:

Wrzuć mi na PW kwotę do przelewu.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw złóż wtedy się będziesz cieszył :naughty:

Nauczyłem się ruszać z poszarpującym multi....jeśli się rusza delikatnie,to potem już bajka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw złóż wtedy się będziesz cieszył :naughty:

Nauczyłem się ruszać z poszarpującym multi....jeśli się rusza delikatnie,to potem już bajka :decayed:

A mnie to wkurza choć zdarza się rzadko, dlatego wybiorę się w najbliższym czasie do Wrześni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny avancik :good:

Kurde kuszą mnie cały czas te twoje lampy i chętnie zrobiłbym tez swoje bo przy srebrnym super to wygląda ale jak mam rozklejać te lampy to się przerażam :confused4: a poza tym gdzie ja w UK dostane jakiś dobry spray w tym kolorze.

Nie myślałeś o pakiecie black?? Ja pierwszy raz żałuję, że mam chromy w aucie :wallbash: do srebrnego i białego pakiet czerń to coś pieknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Artur, sterownik doszedł?

No jeszcze nie niestety, ale spoko. Trzeba być wyrozumiałym dla POczty ;)

Kurde kuszą mnie cały czas te twoje lampy i chętnie zrobiłbym tez swoje bo przy srebrnym super to wygląda ale jak mam rozklejać te lampy to się przerażam

Przyznam szczerze, że swoje lampy sprzedałęm i założyłem BiXy. Docelowo oczywiście dorezam, samopoziom i spryski ;)

Nie myślałeś o pakiecie black?? Ja pierwszy raz żałuję, że mam chromy w aucie :wallbash: do srebrnego i białego pakiet czerń to coś pieknego

Czy myślałem? Ja cały czas o tym myślę. Gdyby nie te chromy, to już bym robił pakiet black z czarny dachem w połysku :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lampy już poszły do żyda :) a cos się z nimi działo, że wpakowałeś bixy??

Tak jak mówisz, żeby nie te chromy to dach na kolor phantom black razem z relingami do tego gril na czarno i jest taki kox, że głowa boli :slina: Nawet moje 19" bym pomalował na czarno :)

Ale jak mam się z tymi chromami jebać, wycinac tylne szyby itp. to wolę zostawić tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lampy już poszły do żyda :) a cos się z nimi działo, że wpakowałeś bixy??

Nic się nie działo. Połasiłem się na dużą soczewkę i to za***iste doświetlanie na długich :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________Dawno nic z autkiem nie robiłem, więc dzisiaj, zeby obyło się bez "zakwasów" do autka wskoczyły wycieraczki aero i oświetlenie kabiny wymieniłem w całości na LED.

Zobaczyłem u Bart-sa i musiałem to zrobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lampy już poszły do żyda :) a cos się z nimi działo, że wpakowałeś bixy??

Nic się nie działo. Połasiłem się na dużą soczewkę i to za***iste doświetlanie na długich :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________Dawno nic z autkiem nie robiłem, więc dzisiaj, zeby obyło się bez "zakwasów" do autka wskoczyły wycieraczki aero i oświetlenie kabiny wymieniłem w całości na LED.

Zobaczyłem u Bart-sa i musiałem to zrobić :kox:

takkk.....jak się do Bart-S zajrzy to się marzy i o całej reszcie tych jego modów :> :> ja sobie coś tam dziubię ale zanim udziubię to on swoją sprzeda :polew: gratulacje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jeżeli ktoś stracił chęci lub motywację do modzenia, to szczerze polecam odwiedzić Bartka. Naprawdę pomaga :decayed:

Zawsze zapraszam :decayed:

Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jeżeli ktoś stracił chęci lub motywację do modzenia, to szczerze polecam odwiedzić Bartka. Naprawdę pomaga :decayed:

Zawsze zapraszam :decayed:

Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka ;)

Spoko :good:

Starałem się naciągnąć żonę teraz na te fotele, niestety musiałem skapitulować :embarrassed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236844.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jeżeli ktoś stracił chęci lub motywację do modzenia, to szczerze polecam odwiedzić Bartka. Naprawdę pomaga :decayed:

Zawsze zapraszam :decayed:

Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka ;)

Spoko :good:

Starałem się naciągnąć żonę teraz na te fotele, niestety musiałem skapitulować :embarrassed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236844.0

:kwasny: faajne były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...