Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)


truckmaniac

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie wygląda po modach! Zupełnie inne auto :good: listwy s-line giną na aucie, ostatnio u siebie zmieniłem ze zwykłych na s-line i teraz stwierdzam, że jednak od esy wyglądały by lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda po modach! Zupełnie inne auto :good: listwy s-line giną na aucie, ostatnio u siebie zmieniłem ze zwykłych na s-line i teraz stwierdzam, że jednak od esy wyglądały by lepiej...

Dzięki :good:

Tak właśnie dumam i dumam i coraz bliżej jestem tych eSowych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda po modach! Zupełnie inne auto :good: listwy s-line giną na aucie, ostatnio u siebie zmieniłem ze zwykłych na s-line i teraz stwierdzam, że jednak od esy wyglądały by lepiej...

Dzięki :good:

Tak właśnie dumam i dumam i coraz bliżej jestem tych eSowych :wink4:

Ja też bym wolał jednak od esy. Przymierzam się do rozklejania lamp boję się żeby czegoś nie spieprzyć, ale ten czarny środek kusi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna :good: lampy świetnie wyglądają, mało już przypomina pierwotny stan jak u mnie :polew:. Szkoda, że ja nie umiem sobie nic zmodyfikować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna :good: lampy świetnie wyglądają, mało już przypomina pierwotny stan jak u mnie :polew:. Szkoda, że ja nie umiem sobie nic zmodyfikować :wallbash:

Eee tam nie umiesz. Pewnie nie chcesz.

Wszystko, co do tej pory zrobiłem u siebie, wynalazłem na Forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja baba więc nie wiem co i jak "ugryżć ":) Felgi zmienić nie problem ale już ten spód żeby nie był np. taki jaki mam to widzisz mnie jak to robię sama ? :tongue4: Ja nawet za wymianę opony się nie brałam chociaż wiem jak i jaki sprzęt ale fizycznie mnie to przerosło, bo moja fura trochę waży a ja niewiele. Tu trzeba męskiej siły i tyle. Ale podglądam wasze ulepszenia i tylko zastanawiam się jakie to koszta żeby mieć np tempomat którego nie mam czy wielofunkcyjna kierownicę. No i najważniejsze, że ja nadal wkładam pieniądze ale we "wnętrze" pod maską a nie design. U mnie się zawsze coś do zrobienia znajdzie a teraz najważniejsza jest wymiana oleju w skrzyni. Pozdrówka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja baba więc nie wiem co i jak "ugryżć ":) Felgi zmienić nie problem ale już ten spód żeby nie był np. taki jaki mam to widzisz mnie jak to robię sama ? :tongue4: Ja nawet za wymianę opony się nie brałam chociaż wiem jak i jaki sprzęt ale fizycznie mnie to przerosło, bo moja fura trochę waży a ja niewiele. Tu trzeba męskiej siły i tyle. Ale podglądam wasze ulepszenia i tylko zastanawiam się jakie to koszta żeby mieć np tempomat którego nie mam czy wielofunkcyjna kierownicę. No i najważniejsze, że ja nadal wkładam pieniądze ale we "wnętrze" pod maską a nie design. U mnie się zawsze coś do zrobienia znajdzie a teraz najważniejsza jest wymiana oleju w skrzyni. Pozdrówka :wink4:

Wybacz Arturo za OT a co zrobiłaś w środku pochwal się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czysto techniczny serwis ponieważ auto była zapuszczone a niektóre elementy jeszcze od nowości i ledwo dyszały. Mój silniczek jest drogi w utrzymaniu. Zrobiłam więc wszystkie techniczne rzeczy rozrząd,oleje, płyny, klocki, świece, opony 2 komplety nowe ( zima, lato) itd . W międzyczasie wysypał się nastawiacz kąta wtrysku ( i tak już będzie co jakiś czas ), poszły przewody paliwowe, zdechły wycieraczki ( w czasie wypadu zimowego na Czechy zdechł silnik wycieraczek tylnych) i padł bezpiecznik w zapalniczce. No i nieszczęsne fabryczne radio wymieniłam, bo kaset nie słucham :D i teraz mam fajnego Soniaca. Potrzebuje zmienić przyciski od klimy "+" "-" bo zdarte, podłokietnik na przód bo połamany był zamek i sie nie zamyka i nie wiem czy te srebrną obudowę przy przekładni skrzyni da się tez wymienić, bo porysowana. Poza tym środek nie był zniszczony także po prostu glancuję, odkurzam i będę prać tapicerkę, bo juniory świntuszą ją strasznie z tyłu. A modami się póki co Waszymi rozkoszuję, może kiedyś będę miała luźna kasę na swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź Magda. Przecież narobiłaś tyle, że co niektórym by życia brakło ;)

Grunt to powolutku i bez stresu. Ja też nie modzę ile bym chciał, bo mam jeszcze kilka innych studzienek bez dna :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 20:00_________________________________________________Dzisiaj walczyłem trochę ze springami.

Założyłem Eibachy -30

Taka fotka na początek

0ed538cb3d7080a0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalenah, silnik drogi w utrzymaniu? to tylko taki mit, każde auto w cenie powyżej 30tyś jest drogie w utrzymaniu. I wszystko rozchodzi się o to, jak jest i jak było traktowane przez poprzednich właścicieli. Samo tankowanie i conajwyżej wymiany oleji i filtrów mszczą się prędzej czy poźniej :naughty: .

A Truckmaniac, rzeczywiście fajny furak, patrząc na jego początki efekt jest rewelacyjny. Podobają mi się progi pomalowane, a listwy drzwi zostały w oryginale? Ciekawie się to komponuje

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy zostały w oryginale, bo zamierzam założyć docelowo listwy S4, ale i tak zostaną szare.

Bo mi się tak podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalenah, silnik drogi w utrzymaniu? to tylko taki mit, każde auto w cenie powyżej 30tyś jest drogie w utrzymaniu. I wszystko rozchodzi się o to, jak jest i jak było traktowane przez poprzednich właścicieli. Samo tankowanie i conajwyżej wymiany oleji i filtrów mszczą się prędzej czy poźniej :naughty: .

Panowie w warsztatach samochodowych zawsze kuszą sie o takowy komentarz- 2,5 TDI ?! przecież to złom! pełno tego stoi za niemiecką granicą, trzeba było 1,9 kupić a nie to !

Samochód był dobrze traktowany przez 1 właściciela, troche jeździła nim żona handlarza i tu trudno mówić o dbaniu, a potem ja od marca 2007. Czyli od grudnia 2006 do marca 2007 chyba nie spaskudzili auta :D Ja powymieniałam wszystko co było niezbędne ale to nie koniec na pewno. Od strony silnika wszystko gra póki co.Zresztą chyba pompa jest bardziej awaryjna a zwłaszcza nastawiacz kąta wtrysku. Reasumując auto żyje i sprawuje się tak jak powinno 2,5 w turbo.

Truckmaniac :D ja sie do ciebie zgłoszę po porady hehe . Autko super wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy zostały w oryginale, bo zamierzam założyć docelowo listwy S4, ale i tak zostaną szare.

Bo mi się tak podoba :decayed:

Lecisz z modami :good: super autko :) podoba mi się :hi:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 12:55_________________________________________________

i prawidłowo, też bym nie malował tych gum... bo to nie ma sensu, a za rok-dwa by ta farba schodziła i wyglądało by :sick3:.

Co Ty wiesz o malowaniu :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 12:56_________________________________________________Magdalenah

Co do ramki koło drążka zmiany biegów to można wymienić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wiesz o malowaniu :decayed

wiem tyle, że farba na takiej powierzchni nie trzyma się tak mocno. A auto nie stoi w garażu, jeżdżąc w trasie często odbijają się kamyczki, szczególnie gdy kółka nie są schowane głęboko pod nadkola. A opcja malowania, żeby pomalować mi się nie podoba. Tym bardziej, że bez tej farby i tak to wygląda bardzo ciekawie :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturro - dawaj no jakieś foteczki jak lalka siadła na Eibach'u :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturro - dawaj no jakieś foteczki jak lalka siadła na Eibach'u :kox:

Też jestem Ciekaw :naughty:

Kurde ja to żałuje, że nie poszedłem w listwy drzwi od esy. :confused4:

Dobry plan :wink4:

Sprzedaj s line i kup S4 :cool1:

Sorry za OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...