Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)


truckmaniac

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko będę miał chwilkę, to zrobię fotki. Na razie jestem tylko w przelocie :decayed:

Na razie niestety tylko przód zmieniony, bo tyłu nie dałem rady (ale jeszcze powalczę)

Siadło deklarowane 3 cm. Było do nadkola 68cm, jest teraz 65cm.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 13:45_________________________________________________

Truckmaniac :D ja sie do ciebie zgłoszę po porady hehe . Autko super wygląda.

Nie ma sprawy. Jeśłi tylko będę umiał pomóc :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to działaj z tylna osia i jak latasz w ta i drugą stronę, to zapraszam na spocik do Legnicy :kox: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zwalczyłem również tylne springi :gwizdanie:

Sorki za brak fotek ale jakieś pół godziny temu skończyłem. Jutro jazda próbna, lekkie mycie i coś się pyknie.

Niestety tył mnie rozczarował ( na początek). O ile przód od razu siadł te 30mm, to tył jak na razie tylk 12 mm :(

Oczywiście liczę się z tym, że wszystko musi sie poukładać, i powinno siąść jeszcze. Mam nadzieję, że sie nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zwalczyłem również tylne springi :gwizdanie:

Sorki za brak fotek ale jakieś pół godziny temu skończyłem. Jutro jazda próbna, lekkie mycie i coś się pyknie.

Niestety tył mnie rozczarował ( na początek). O ile przód od razu siadł te 30mm, to tył jak na razie tylk 12 mm :(

Oczywiście liczę się z tym, że wszystko musi sie poukładać, i powinno siąść jeszcze. Mam nadzieję, że sie nie zawiodę.

mi po 2 tyg. dopiero siadł jak trzeba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zwalczyłem również tylne springi :gwizdanie:

Sorki za brak fotek ale jakieś pół godziny temu skończyłem. Jutro jazda próbna, lekkie mycie i coś się pyknie.

Niestety tył mnie rozczarował ( na początek). O ile przód od razu siadł te 30mm, to tył jak na razie tylk 12 mm :(

Oczywiście liczę się z tym, że wszystko musi sie poukładać, i powinno siąść jeszcze. Mam nadzieję, że sie nie zawiodę.

Nic się nie martw - ja również jak na chwilę obecną mam jakoś wysoko (-35 H&R stoi na 5 mm wyżej niż najprawdopodobniej wyjechane 1BE). Musi się uklepać dziadostwo i tyle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Jazda próbna zaliczona, szybkie mycie również no i to i kilka fotek zrobiłem, które znajdziecie w pierwszym poście.

Zapraszam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i miodzio siadła :good: Wygląda, że masz przód równo z tyłem, bo na tyle widoczna większa przerwa pomiędzy oponą a nadkolem :kox: U mnie jest równiuteńko po 640 mm przód/tył, prawa/lewa strona, a wizualnie wygląda, jakby tył stał nieco wyżej :naughty:

Ogólnie efekt wizualny masz Arturro na + :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha wyszła idealnie - Arturo jeśli możesz chwyć miarkę i zrób pomiary po glebie. Jaki model Eibacha założyłeś i jaka cena?

Tak sobie oglądam fotki i... bardzo podoba mi się kompozycja którą wybrałeś. Pytanie co dalej? Skoro listwy w drzwiach zostają w czerni to teraz chyba czas na spojler zderzaka tył S-Line także z czarnym środkiem? A może chrom zmienisz na czarny pakiet optyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na razie tył stoi troszke wyżej niż przód, ale poczekamy troszkę. Niech się ułoży. Zresztą zaraz pyknę jakąś fotę.

Na zewnątrz prawie koniec. Została jeszcze lotka na klapę i listwy od S4.

Z tym zderzakiem to od pewnego czasu chodzi mi po głowie tył S-line. Początkowo założyłem od 1.8T, bo S-line mi się w ogóle nie podobał, a teraz jakoś zmieniam zdanie :decayed:

Jak poprawie te detale to czas na środek, a tam jest po prostu od pyty roboty. Praktycznie wszystko :gwizdanie:

Aha. Bartek. Zawias założyłem Eibach Pro Kit -30

http://www.rallyshop.pl/index.php?p1158,sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-kombi

Tu był nie dość, ze najtańszy, to gość nie miał żadnych oporów z wysyłką za granicę.

Ogólnie efekt wizualny masz Arturro na + :hi:

Generalnie o to mi chodziło :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie wyszlo... chyba z czasem pojda w podobna strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przód po zmianie:

8ecf6a1a6ff1c856med.jpg

a to tył:

9388c4bac52dfd96med.jpg

Generalnie widać, że wszystko sie jeszcze układa. Teraz tył z prawej strony stoi 1 cm wyżej niż z lewej, gdzie rano , przed wyjazdem i krótką przejażdżką stały tak samo :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 11:34_________________________________________________

Bardzo ladnie wyszlo... chyba z czasem pojda w podobna strone :)

No co Ty. To Twoja była dla mnie inspiracją :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale po powrocie na 17" auto [szczegolnie przod] stoi dosc wysoko i mam wrazenie, ze moje sprezyny sa jakies twarde albo juz wysluzone [duzy przebieg mam] :confused4:

Koval mowi, ze zmianie na H&R + KONI auto jezdzi fajnie i sympatycznie wybiera nierownosci... ja po zmianie amoro z 1BV na 1BE nie jestem do konca zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie ruszałem amorów, choć liczę sie z tym, że te długo nie pożyją :wink4:

Póki co, pomeczyłem dzisiaj swoją troszkę po fajnych zakrętach i jest po prostu BOSKO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSKO? a masz stabilizatory? bo jesli nie... to zainwestuj, wtedy dopiero poczujesz roznice... a i jeszcze nieco twardszy amorek tez by sie przydal... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSKO? a masz stabilizatory? bo jesli nie... to zainwestuj, wtedy dopiero poczujesz roznice... a i jeszcze nieco twardszy amorek tez by sie przydal... :tongue4:

No wiesz. W porównaniu z tym co było, jest zajebioza :decayed:

Sorki, ale o jakich stabilizatorach piszesz? Coś Over Audi Made?

Amory, to już pisałem. Czekam, aż te się wysrają, bo szkoda dobrych wyrzucać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilizatory RS4 albo H&R - choc to kolejny minus w komforcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilizatory RS4 albo H&R - choc to kolejny minus w komforcie :)

Co dokładnie dają?? Tylko brak przechyłów na zakrętach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje, poprawiaja stabilnosc auta :) - zakrety, łuki, szybkie zmiany pasa... auto nie nurkuje przy hamowaniu tak bardzo itd.

Jak chcesz zobaczyc na zywo co daja, to jestem od srody w plonsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac - przerwę między kołem a nadkolem mamy podobną, a ja mam na miarce 640mm :wink4:

Na podanym przez Flyer'a zestawie jeździ się bardzo fajnie, ale twardo jest trzeba przyznać - różnicę zauważyłem na stałym odcinku drogi przed moim byłym miejscem zamieszkania - jak się taczka puściła po sporych nierównościach, to żona się prawie rozbiła o dach :decayed: Najgorsze są poprzeczne nierówności :gwizdanie: ale na normalnej drodze tragedii nie ma - trzymanie za to super :good:

Fly - chodź w okolice Wrocławia, to i ja zobaczę :kox: - Ty masz przód i tył u siebie, bo myślałem właśnie o tylnym. Chyba że lepiej komplet przód+tył za jednym zamachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odczujesz podobno tyl... ja nie wiem, bo od razu zawinalem komplet :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...