Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)


truckmaniac

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie sobie poczekam. W październiku ma mi się córa wykluć, to te resztki komfortu niech zostaną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mała chętniej jeździła i jeździ twardym A4 niż miękką Corollą :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 14:39_________________________________________________Ale za bardzo bym nie usztywniał to fakt :wink4: wiem z autopsji, że jak wracasz po pracy zmęczony, to czuć każdy kamyczek na plecach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilizatory RS4 albo H&R - choc to kolejny minus w komforcie :)

no co Ty :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja? Jest sztywniej, co wplywa na komfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur jakie Ty masz dokladki porogowe? to jest Votex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie ruszałem amorów, choć liczę sie z tym, że te długo nie pożyją :wink4:

Póki co, pomeczyłem dzisiaj swoją troszkę po fajnych zakrętach i jest po prostu BOSKO :decayed:

:good: heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie ruszałem amorów, choć liczę sie z tym, że te długo nie pożyją :wink4:

Póki co, pomeczyłem dzisiaj swoją troszkę po fajnych zakrętach i jest po prostu BOSKO :decayed:

:good: heheh

Ehh. Było bosko, ale już sie przyzwyczaiłem i d*pa. Czegoś brak...

chyba Quattro ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakies swieze fotki zapodasz :cool1:

W sumie od zmiany zawiasu nic się nie zmieniło. Jutro lecę do PL, to może po kuracji Megłajersowej coś wlepimy :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... myslalem, ze masz manuala.

No nie.

Multi juz na 7 lameli, ale mimo wszystko trochę risk jest. Na Forum już są podjęte pierwsze próby wirusowania z Multi, ale czekam na efekty. [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 13:51_________________________________________________No i stało się.

Po 3 latach banana na twarzy moje Multi dołączyło do grona zjebów... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu lekko poszarpywała, ale nie mogłem zlokalizować źródłą. Zamiast uderzyć gdzxieś do fachmenów, to delikatnie mówiąć olałem sprawę sądząc, że to być może dwumas się kończy. Dzisiaj rano zaczęły mi znikać literki (PRND) na wyświetlaczu. POtem wpadła na chwilkę w tryb awaryjny, ale błąd usunąłem i chwilowo nie powrócił, choć literki co chwilę znikają.

Zadzwoniłęm do specó, to mi powiedział na dzień dobry, że sterownik do wymiany, a szarpanie to zapewne już łańcuch i bieżnie, ale to musi zdiagnozować u siebie. Za 2 tygodnie jestem umówiony ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...