Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Alfa 166

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładnie sie prezentuje, świetne wyposażenie, graty! Przed a4 którą teraz mam jeździłem przez 3 lata Alfą 146 z przebiegiem powyżej 300k - nic się nie psuło! Miałem do niej zaufanie :)

Opublikowano

bardzo fajne alfa i super wersja - zawsze mi się podobała - fela też ładniutka - miłego użytkowania

Opublikowano

Fajna furmanka na niezłym wypasie :good: Fotki również nieźle machnięte.

O awaryjności nic nie miało być więc nic nie napiszę :naughty:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

miałem taka srebrną szlak ja trafił po 7 dniach boze ile ja na nie pieniedzy straciłem ale mam nadzieje ze z twoja bedzie wszystko ok

Opublikowano

Jedyna alfa która mi się podoba.

Piękne auto i jeszcze ten czarny kolor.

Ile koni ma ten 2,4 JTD??

Opublikowano

fajna fajna tylko czym predzej musisz sie wybrac na modyfikacje programu

136/140km w aucie tych gabarytow to to niezle zamulone jest

Opublikowano

Sliniki to porazka totalna nie wiem jak diesle ale benzyna na pewno.. :thumbdown: :thumbdown:

Tak ma swoj smaczek swietne wyposazenie oby ladnie sluzyla nie zapominajmy ze to jednak Fiat ladniejszy ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna jest :D nie słuchaj innych, piękny fiat z niej jest. Ja lubię fiaty i mam parę w kolekcji, te w JTD/TD się nie sypią :naughty: poza zawieszeniem :wink4:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ciemny kolor i jasny środek, to jest to:) Ładna :good:

Opublikowano

ale odgrzebałeś :polew:

Opublikowano

Hehee :polew:, Faktycznie. Nawet nie spojrzałęm na datę. Co nuda w pracy z czlowiekiem robi. Pozdro...

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ładna alfa, tanio można kupić, jak kolego z awaryjnością? też kiedyś myślałem o tym modelu

Opublikowano

Jeżeli spalanie to kwestia drugorzędna polecam 2.5 v6 lub 3.0 ewentualnie 3.2 v6 po lifcie. Autko wdzięczne, nie sprawia problemów z ww silnikami ale apetyt na paliwko ma całkiem duży.

Jak diesel to po 2003 roku raczej.

Były użytkownik ar 166 ;-)

Btw ale kotlecika odświeżono

Sent from my GT-I9000

Opublikowano

Sam kiedyś myślałem o 166 lub 156 w full wypasie można kupić w dobrej kasie :kox:

Opublikowano

Auto piękne, jak większość 166, tylko ciekawe czy kolega jeszcze go ma :) Sam jak widzę 156/166 to nie mogę wzroku oderwać. Ach..gdyby nie ta A4...siedziałbym w 156, która śni mi się teraz po nocach... ;( Ekonomia wzięła górę, na marzenia trzeba trochę poczekać... A z silnikami to tak jak kolega Popers pisał, 2.5 v6 jest już fajowe , a na codzień 1.8 TS styknie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.