Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie wykończenie deski totalna porażka

:thumbdown:

Gdyby nie silnik powiedziałbym - na całe szczęście ja tym nie jeżdzę - a tak pozostaje tylko propsować za mody;D

Co miales na mysli na cale szczescie ja tym autem nie jezdze? :grin: ze deska jest wpasowana od cabrio i obszyta flokiem ?:) Przyjedz zobaczysz na zywo wsiadziesz w auato np wieczorem i zmienisz zdanie no ale to juz jest kwestia gustu. Wszystko oprocz deski jest na ori czesciach audi nic nie ma zamiennikow wiec nie rozumiem co miales na mysli w tej wypowiedzi no chyba ze nie podoba Ci sie Audi RS4. Postaw oryginalne audi obok tego i wez pierwszego lepszego przechodnia niech ci wskaze roznice nie bedzie zadnych wiec nie wiem. Wszystko w srodku bedzie z rs4 oprocz deski wiec nie rozumiem tego co napisales :) Koszt takiego ulepa na ta chwile przekroczył juz koszty oryginalnego Audi RS4 z tym ze ja to buduje juz prawie 2 lata. Podejrzewam ze nie jedna osoba tutaj z forum chciala by miec takie cos w garazu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pokory...Nie kazdemy sie musi podobac....

Widzialem na zywo Twoje auto i tez mi flok nie lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to chwile przebywam w Anglii i praktycznie auto stoi. Wroce w styczniu na dluzszy urlop poskladam i moze bedzie juz okazja na zmiane silnika i na zakonczenie calkowicie modow. Zobaczymy ale wszystko opisze i zaktualizuje w wolnej chwili. Osobiscie na ta chwile to wolal bym isc i kupic ori RS4 ale zaczynałem budować to auto mając na koncie 34 tysie a to troche mało :decayed:

Bieniek co do Twojej wypowiedzi jak najbardziej sie zgadzam jeśli chodzi o deske ale niech nie pisze, że takim autem by nie jezdzil bo nie rozumiem tego :) Ludzie kupuja szczepy z wstawianą ćwiartką, jeżdżą i nie wiedzą o tym a tutaj to tak jak by nie chcial wsiasc w RS4 :polew: Ważne, że jak auto jedzie albo podjezdza sie nim na stacje to nie ma osoby, która by sie nie spojrzała i czasami nie podeszła i sie nie zapytała o coś. Ale takie elementy jak deska itp to kwestia gustu i kazdy sobie robi to co mu sie podoba i nie kazdemu musi sie to widziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wozidło bardzo fajne obok którego nie przechodzi sie obojętnie tym bardziej ile pracy sie w niego włozyło ale musze powiedziec że nie ma efektu WOW bo takie auto juz było(nosb-a).gdybyś zmienił choć kolor na np sprint blue to by rwało dupe.choć gdybym powiedział że white jest nie fajny to bym skłamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wozidło bardzo fajne obok którego nie przechodzi sie obojętnie tym bardziej ile pracy sie w niego włozyło ale musze powiedziec że nie ma efektu WOW bo takie auto juz było(nosb-a).gdybyś zmienił choć kolor na np sprint blue to by rwało dupe.choć gdybym powiedział że white jest nie fajny to bym skłamał.

I tu z Toba sie zgadzam i zdaje sobie z tego sprawę :) Dla mnie to nie miał być priorytet zeby auto robilo wow bo chcialem miec fajne autko, które mi sie bedzie podobalo a na oryginał którego bym musiał jeszcze dlugo poczekać. Co do koloru to teraz pomalował bym na pomarańcz albo czerwień ale mimo tego auto już by nie rwało d*py bo jak napisałeś takie coś już było.

Tutaj do tego jeszcze dochodzi dobra zabawa, pelno nerwow i sam efekt koncowy na który czekasz i po którym morda Ci sie cieszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ekonomicznego punktu widzenia wsadziłes za***iście duzo kasy w to auto a gdy juz kiedys zdecydujesz sie sprzedac to wezmiesz polowe ceny jak za ori RS. Nie ukrywam ze wyglada ja ori rs, ale gdybym chciał tak ostro modzic jak ty wolał bym isc w strone wyposazenia i S4 tak zeby nie ingerowac w bude, bo dwie cwiartki masz spawane a potoczenie mowiac to ulep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego poszycia zewnetrzne mam wstawione a uwierz mi ze samochody w salonach niektore juz maja zmienane poszycia bo np spadaja z lor. Tak np robi skoda i volvo bo mowily mi to osoby ktore wozily samochody i duzo widzialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem, że deska w ogole mi nie leży... za to cała reszta głownie silnik w moim przypadku, przemawia za tym by z niego nie wysiadać;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że znowu zdecydowałeś się reaktywować wątek, po tym jak go kazałeś skasować jakiś czas temu, bo wywiązała się burza, że auto będzie kopią samochodu NOSBa... Wydaje mi się, że na każdym kroku będzie Ci to przypominane...

A tak poza tym, to projekt super, masa kasy i czasu na pewno w to została włożona :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za robote i poświęcony czas ale zerżnięcie pomysłu z ex ulepa Nosba to porażka kompletna:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przez takie cos usunalem wcześniej watek. Po pierwsze to nie zerznalem projektu bo sam Nosb mnie namowil ale problem pojawil sie przy kolorze auta jak postanowilem ze bedzie bialy. Ale nie bede sie wdawal juz w dyskusje bo nie warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne,jak wyglada,co w nim jest,kto go robil,wazne,ze miales checi zeby stworzyc takie auto,pelen szacun:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ekonomicznego punktu widzenia wsadziłes za***iście duzo kasy w to auto a gdy juz kiedys zdecydujesz sie sprzedac to wezmiesz polowe ceny jak za ori RS. Nie ukrywam ze wyglada ja ori rs, ale gdybym chciał tak ostro modzic jak ty wolał bym isc w strone wyposazenia i S4 tak zeby nie ingerowac w bude, bo dwie cwiartki masz spawane a potoczenie mowiac to ulep...

Zgadzam się z lukaszooo. Nie zmienia to jednak faktu, że efekt końcowy robi wrażenie. A przy okazji opinii, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, więc luzik... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjebaliście się do deski, znudzi mu się to zmieni na inna. :decayed: ważne, że zrobił nie tylko mod budy na RSa a również wsadził porządny silnik pod maskę. Zazdroszczę Ci motorowni pod maską...:slina: Kasy widać zainwestowane w ch....j, :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...