Temat odnośnie kół do B8

seba.jedesign

Polecam bo autko teraz naprawdę dobrze wygląda!!! :)

A jak własności jezdne? Dobrze się prowadzi?

graty zakupu i wyboru...sam też przytuliłem to koło :D , ale jeszcze nie założyłem bo nie mam kapci do nich. Dobrze że wszyscy podzielają entuzjazm;) Fajnie że prowadzenie zdecydowanie na +. Wrzuć jak będziesz miał chwilę fote z profilu. Moim zdaniem koło wygląda na większe niż 18" więc tez na + ;)

Edytowane przez edraven

Kozackie, ale wolałbym bez tych wkręcanych śrubek;) Ale ogólnie na duży plus! Aczkolwiek ginie 19" w tym wzorze

Witam milosnicy audi a4 b8 mam pytanie, chę założyc oryginalne rotory 9x19 et 33 opona 255/35/19 czy z takim et nie bedą zabardzo koła wystawać chodzi mi o to żeby nie docierały jak bede z przyczepa kempingowa lecial, dodam ze mialem 20 rotory 9x20 et 35 opona 255/35/20 i docieralo mi z tylu tak ze masakra nawet jak sam jechalem, a mam zawieszenie oryginalne s line.Bardzo proszę o podpowiedz.

jakji rozmiar opony na tych 19?

Mimo opini że 225/45/18 na 8.5 będzie za wąskie i będzie za mocny naciąg, skusiłem się i założyłem sobie takie opony i nie żałuję. Świetnie wygląda

To zapodaj fotkę :)

Świetnie wygląda, ale profil opony chyba odbiega troche od 45 ;) ZRobiłes sobie modnego teraz oversize'a ;) Wrzuć fote!

Witam!

Poszukuję koła dojazdowego do A4B8 sedan - 2009 r./model 2010, które będzie pasowało do wnęki w bagażniku z centralnie umieszczonym akumulatorem, a nie wiem o jakim oznaczeniu/kodzie będzie pasowało takie koło do mojego samochodu,

jakji rozmiar opony na tych 19?

Dołączam się do pytania bo też myślę o takim zestawie tyle, że do sedana i na sprężynach eibacha 35/30 mm, no i bez przyczepy kempingowej. :)

Witam, czy koła od A5 pasują do A4 B8? Rozstaw śrub i średnica centrująca?

Chcę kupić koła 8T0 601 025 M i muszę mieć pewność, bo będą lecieć z DE

8,5JX18H2

(ET): 29

Będzie pasować. Ja mam takie koło. Rozstaw, otwór to samo, różnica tylko w ET

Zobacz sobie post mirona odnośnie takiego koła.

Koło jest to samo do wszystkich B8 i innego nie uzywaj. zmienic trzeba wkład z pianki i plastiki.

Witam!

Witam, czy koła od A5 pasują do A4 B8? Rozstaw śrub i średnica centrująca?

Chcę kupić koła 8T0 601 025 M i muszę mieć pewność, bo będą lecieć z DE

8,5JX18H2

(ET): 29

będzie pasować

miałem te rotory z A5 w B8

miałem opony 235/40/19 nic nie obcierało ale ładniej by wyglądało 235/35/19 i takie bym teraz kupił

A jaka masz szerokosc i et tej 19 , w oryginale?

Ja mam ori felgi z RS4 b7 w b8 i nie wystaja.

Panowie na MAX ET można wsadzić do B8 (żeby ładnie to to wyglądało) przy rozmiarze 18x 8J ??

______________________________________________________________________________________

Zapaść jakaś ????

Edytowane przez simon__75