Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przejechane kilometry i czas po chipie


lubieniecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zrobić chip moje auto to 1.9TDI AVF 2003r. przebieg orginalny to 300tys. km i tutaj moje pytanie. Ile kilometrów przejechaliście, ile czasu upłyneło po zmianie programów bezproblemowo. Czy auto z takim przebiegiem warto jest chipować?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jezeli o auto ktos dbal to nie powinno sie nic popsuc.i jesli masz ogarnietego tunera to ci sprawdzi stan auta i powie czy mozna go zawirusowac czy tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wirusa ale powiem Ci ze nie przebieg jest wyznacznikiem stanu auta....

Jeżeli auto nie kuleje,wsio jest oki to czemu nie,jeżeli zrobi to ogarnięty tuner to jak najbardziej warto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszecie jest prawdą ale interesuje mnie również ile przejechaliście kilometrów po chipe? Bo dla mnie jeżeli ktoś zrobił chip a potem zrobił 10tys. przez 2 lata to żaden wyznacznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 tys zrobione i mody masz w podpisie:wink: prawie 4 lata tak smigam

odpukac nic jeszcze nie padło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 100tys zrobione, awarie to uszczelka pod głowicą i zmiana silnika:whistling: ale to nie sa awarie z winy chipowania:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobienie samego programu do AJM, AWX czu AVF nie wykonczy motoru:wink: to tylko dodatkowe 30 KM

mysle ze sa i tacy którzy spokojnie 200 tys zrobili i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, ze ktos zrobil 150tys po cipsku jak wykorzystywal malo kiedy 100% mocy.Jak to ma sie odniesc do kogos kto zrobil 20tys i prawie caly czas z noga w podlodze?c*p cipem,jazda jazda ,temat rzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z Opola jesteś więc:

Jakbyś chciał robić chipa to 44tuning - ale są drodzy i opinii w internecie nie mają za dobrej.

Chiptuning Nysa | Usuwanie DPF FAP | Korekta dawek rozruchowych - osobiście tutaj robiłem. Za hamownie zapłacisz 100 zł a za chipa to musisz się dogadać. Ja miałem edc15 więc też inna cena. Jak przyjedziesz to powiedz, że polecił Cie kierowca a4 b5 110 KM ten który kupił chipa z allegro, a później u niego robiłem. Jestem zadowolony i nie polecam gotowców kupować - słabe osiągi i można szybko zajechać coś.

Ja kilka tysięcy zrobiłem na tym chipie i nic się nie dzieje. Twój silnik to wytrzymała jednostka, więc śmiało możesz chipować. Mnie też gnębił ten problem, jednak pomyślałem sobie, że są osoby co osiągają 200 KM z mojego silnika(inne turbo, wtryski, FMIC, pompa itp) więc delikatny przyrost nic mu nie zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jezdzi sie codzinnie z noga w podłodze, ale swoje tez pod d*pie dostraje. Jak ma sie cos popsuc to i na serii poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w AHU po programie na 115km juz mam 10kkm zrobione i nic. Jak wiadomo 115 to caly czas niezbyt duza moc wiec i czesto dostaje w dupe. Silnik ma "podobno" 260kkm, poprzedni silnik (407kkm) na tym programie siadł mi po 3kkm od kupna samchodu ale program był dłuugo przede mną.

Lać odpowiedni olej, rozgrzać dobrze silnik, chłodzić turbo a wszystko nędzie jak ta grać ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie miejsca na zmiane programu to bardziej odpowiada mi Dynosoft Katowice przynajmniej są jakieś opinie. No ale jakby nie było trzeba będzie sie zdecydować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje najpierw sprawdź gniazda PD, wymień oringi PD no i przy okazji sprawdź stan krzywek wałka rozrządu. Wywal kata, załóż przelot od Gruchota - znajdziesz na aledrogo. Wyczyść kierownice turbo.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...