Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bicie podczas hamowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bicie podczas hamowania to może oznaczac krzywe tarcze czy nie tylko jak to jest?

Opublikowano

tylko i wyłoncznie tarcze ..

Opublikowano

Tarcze, piasty, felgi, opony, zawiecha.

mozliwosci jest kilka

Opublikowano
  • Autor

i tu wlasnie zaczyna się niewiadoma. czyli nie tylko tarcze daja oznake bicia? w piątek zabiorę się za to się okaze co jest nie tak.

Opublikowano

Zawsze można założyć koła drugie (lato lub zima) i zobaczyć czy będzie poprawa, później pomiar bicia piast, luzy w zawieszeniu a na końcu tarcze do wymiany

Opublikowano
tylko i wyłoncznie tarcze ..

chyba wyłącznie

U mnie uszkodzone było łożysko

Opublikowano

Ludzie ja nie wiem o czym Wy piszecie. Jak ma problem z biciem tylko przy hamowaniu i żadnych innych problemów to na 100% jest to krzywa tarcza hamulcowa i nic innego.

Opublikowano

I jesli sa jeszcze grube nie musisz wymieniac mozna przetoczyc i dalej smigac ja sobie tak zalatwilem tarcze myjnia automatyczna

Opublikowano

Jeśli tarcza to nie przetaczaj, ja przetoczyłem i 2 tygodnie dobrze było, potem to samo. Podnieś samochód na lewarku i pokręć kołem, jak będzie w jednym miejscu ciężej się kręcić to na pewno tarcza krzywa.

Opublikowano
  • Autor

gorny wachacz mi puka a tak po za tym to chyba guza mam w przedniej oponie

Opublikowano
Ludzie ja nie wiem o czym Wy piszecie. Jak ma problem z biciem tylko przy hamowaniu i żadnych innych problemów to na 100% jest to krzywa tarcza hamulcowa i nic innego.

Żebyś się jeszcze nie zdziwił

Opublikowano
Ludzie ja nie wiem o czym Wy piszecie. Jak ma problem z biciem tylko przy hamowaniu i żadnych innych problemów to na 100% jest to krzywa tarcza hamulcowa i nic innego.

Żebyś się jeszcze nie zdziwił

Dziwie się że piszecie takie głupoty. Jak ktoś ma minimalne pojęcie o mechanice to nie jest w stanie pomylić krzywej tarczy hamulcowej z inną wadą.

Opublikowano
Ludzie ja nie wiem o czym Wy piszecie. Jak ma problem z biciem tylko przy hamowaniu i żadnych innych problemów to na 100% jest to krzywa tarcza hamulcowa i nic innego.

Żebyś się jeszcze nie zdziwił

Dziwie się że piszecie takie głupoty. Jak ktoś ma minimalne pojęcie o mechanice to nie jest w stanie pomylić krzywej tarczy hamulcowej z inną wadą.

Uwierz mi i kolegom wyżej, bo tak jak piszą to nie zawsze tarcze. Hamując obciążasz również łożyska, zawieszenie itd...

Opublikowano

Zdaje sobie z tego sprawę. Ale czy hamować można z różną siłą? Jak bije tarcza (jest krzywa) i nie jesteśmy pewni czy to coś innego można podnieść jedno koło i nim kręcić ewentualnie poprosić 2 osobę o to by lekko wciskała hamulec? Myślę że każdy sobie z tym poradzi. A jak koło już jest w powietrzu można sprawdzić inne rzeczy.

Opublikowano

nie ma co dyskutować. skoro tak mówisz to musi tak być :P

Opublikowano

Miałem kiedyś taki przypadek, że podczas hamowania biło, a podczas normalnej jazdy tak jakby lekko dudniły opony. Problem rozwiązał się po ok. miesiącu, jak zaczęło huczeć łożysko koła. Po wymianie łożyska nic nie bije przy hamowaniu:banan:

Opublikowano
Miałem kiedyś taki przypadek, że podczas hamowania biło, a podczas normalnej jazdy tak jakby lekko dudniły opony. Problem rozwiązał się po ok. miesiącu, jak zaczęło huczeć łożysko koła. Po wymianie łożyska nic nie bije przy hamowaniu:banan:

I stałeś się żywym przykładem obalającym teorię tarcz :wink:

Opublikowano

Miałem kiedys bicie przy ostrym hamowaniu, po wymianie klockow wszystko bylo ok. Tylko zaznaczwm, ze wymienilem tarcze a klocki chciałem jeszcze przytrzymać i to był mój błąd. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-T210

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.