Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tryb Sport czyli przełaczanie map w sterowniku po guziku:)


adrian998998

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam chyba z koncowka 18S albo 18P

W tej chwili nie opracowałem modułu ale mysle ze znajdzie sie wena na zaprojektowanie płytki i cos damy radę:) Szczęśliwego Nowego Roku. Następnego dnia odpowiem na pytania. Pozdrawiam

---------- Post dopisany 01-01-2014 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 21:47 ----------

Dzięki już rozumiem. Przełącznik jest podpinany bezpośrednio pod jakiś pin w sterowniku(ustawia tylko stan logiczny wysoki, niski itp)? Czy potrzebne jest jeszcze jakieś urządzenie pomiędzy sterownikiem a przyciskiem?

To akurat to już tajemnica jak zostało zrobione. Wiele godzin i kasy poszło żeby to rozkminic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jest dobre z Wyszkowa masz nie daleko do mnie:) zeby zobaczyc jak to jedzie

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Dałeś rade Adrian, gratki :thumbup:

Karol co miałem nie dać rady mówiłem że będę walczył do końca żeby wykorzystać tego guzika;)

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Good bebe

Marcin a Ty jeszcze nie chcesz?:P

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

do 1.8T me7.5 nie trzeba modulu mozna porezać soft w taki sposob ze bedzie sie dalo tempomatem przelaczać mapki ;) nie pamietam jak w edc15 ale mod uzyteczny...

Mam u siebie w okolicy AVJ-kę więc może porezam w 1.8T. Fakt przerabiajac w sofcie tempomatu juz chyba wtedy nie miałbyś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz mam program to dal bys rade dolozyc LC i ten przelacznik map ?

Czesc przelaczanie map jak rozkminie a avj to bedzie banglac i ten program co masz bedzie. Jesli chodzi o lc w 1.8t to jeszcze nie rozkminilem z powodu braku czasu. Bedzie na pewno info jak i filmik z 1.8t z przelaczaniem jak rozkminie:-) kwestia czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz ogarnąć EDC16 z 3.0TDI? Podaj numer fabr guzika sport ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDC16 narazie się nie bawiłem. Musiałbym mieć u siebie na stanie żeby sie pobawić, a dokładnie jaki numer sterownika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem do zrobienia kilka mapek, koszta pójdą w górę ale wszystko jest do ogarnięcia. U mnie masz 2 mapki po przycisku i 4 mapki bądz 2 po zmianie kodowania sterownika. Tutaj użył sterownika do którego napisał program z przełączaniem i tyle. Ciekawi mnie to czemu podczas jazdy nie zmieniał jak przyspieszał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik: 8E0 910 401 K

Pytanko nr1: Mam LC na 3800 jednak chciałbym uzyskać taki przerywany efekt jak u Ciebie jest, jest opcja ogarniecia takiego czegos?

Pytanko nr2: Daj numer fabryczny guzika sport pochodzacego z RS4, lub gdzie takowy nabyłeś/za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O numeru w tej chwili Ci nie powiem. Kupilem jego tutaj na forum. No LC do ogarniecia w sofcie. Jak narazie EDC16 nie testowałem wiec nie powiem Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy LC moze w jakis sposob negatywnie wplywac na silnik badz turbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu odcina paliwo i puszcza bądz zaplon nie ma jak zaszkodzic :-)

Ciekawi mnie tylko czy turbo juz wtedy wstaje czy dopiero po starcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu odcina paliwo i puszcza bądz zaplon nie ma jak zaszkodzic :-)

Ciekawi mnie tylko czy turbo juz wtedy wstaje czy dopiero po starcie ?

Wstaje to jest idea LC ze startujesz już z jakieś mocy w doładowanym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy seryjne sprzeglo w B6 utrzyma LC w 1.8T Quattro?

na pare strzalow tak, tez mam ochote na LC ale dlugo tak nie pojezdzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesadybze pare strzalow :-) nie uzywa sie tego dzien w dzien :-) mialem lc w civicu dwa lata katowalem nie tylko ulica 1/4 mili i inne kreski :-) sprzeglo u nowego wlasciciela auta nadal lata a bylo seryjne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze przy Q ucierpi bardziej sprzeglo... tu sie na kole nie poslizgnie pojdzie na sprzeglo... cos o tym wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...