Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedchwila na esce wrocław usłyszałem że kolejny pijany nie zatrzymał się do kontroli i zderzył się z Jaguarem na czołówke , 1 osoba nie żyje ale nie wiem czy to ten pijak czy ktos z jaguara :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Nie żyje kierowca Jaguara, a pijany kierowca seata i jego 2 pasażerki są w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedchwila na esce wrocław usłyszałem że kolejny pijany nie zatrzymał się do kontroli i zderzył się z Jaguarem na czołówke , 1 osoba nie żyje ale nie wiem czy to ten pijak czy ktos z jaguara :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Pijany kierowca spowodował śmiertelny wypadek, uciekając przed policją - Moto - WP.PL

Jak zwykle pijak przeżył :facepalm:

Co do wypadku w Kamieniu Pomorskim, największą porażką prawa jest to że to bydle będzie sądzone za jedno "zabójstwo".

Według mnie powinien być sądzony za każdą osobę oddzielnie którą zabił, i taka kara powinna się zsumować. Dostałby 90lat do odsiadki, wtedy następni może by się zastanowili.

Trzeba przyznać jedno, nastało POKOLENIE BYDŁA i ZWYRODNIALCÓW. Nie tylko chodzi o pijaków za kierownicą, ale ogólnie młodzi ludzie nie mają na kim się wzorować i tylko noże, maczety, siekiery itp. Przykład z nocy sylwestrowej: Krwawa bójka w Sochaczewie. Nie żyje 32-latek - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedchwila na esce wrocław usłyszałem że kolejny pijany nie zatrzymał się do kontroli i zderzył się z Jaguarem na czołówke , 1 osoba nie żyje ale nie wiem czy to ten pijak czy ktos z jaguara :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Pijany kierowca spowodował śmiertelny wypadek, uciekając przed policją - Moto - WP.PL

Jak zwykle pijak przeżył :facepalm:

Co do wypadku w Kamieniu Pomorskim, największą porażką prawa jest to że to bydle będzie sądzone za jedno "zabójstwo".

Według mnie powinien być sądzony za każdą osobę oddzielnie którą zabił, i taka kara powinna się zsumować. Dostałby 90lat do odsiadki, wtedy następni może by się zastanowili.

Trzeba przyznać jedno, nastało POKOLENIE BYDŁA i ZWYRODNIALCÓW. Nie tylko chodzi o pijaków za kierownicą, ale ogólnie młodzi ludzie nie mają na kim się wzorować i tylko noże, maczety, siekiery itp. Przykład z nocy sylwestrowej: Krwawa bójka w Sochaczewie. Nie żyje 32-latek - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości

Co jak co ale taki wtedy idzie do pierdla i się ze wszystkiego śmieje . W pierdlach maja lepiej niż zwykli obywatele . A kto za to płaci - MY . Dlatego powinno się właśnie takich do ciężkich prac społecznych gonić pod nadzorem policyjnym i tyle a nie że taki zasraniec pozabija ludzi to jeszcze będzie żyć z naszych podatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już niedługo w autach będą alkomaty i drogi staną się bezpieczne...

Co za bezmózgowiec wymyśla takie projekty. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowy alkomat w każdym samochodzie. Tego Tuska już całkiem poe..:kox: ? Przecież Każdy pijany świadomie wsiada do samochodu i doskonale wie że jest nawalony, na .uj Mu ten alkomat ???

I dlaczego MY - trzeźwi Kierowcy mamy wydawać swoje pieniądze na te urządzenia ? Jakaś firma wygra przetarg (oczywiście po znajomości), Polaczki kupią tysiące alkomatów, firma zarobi miliony i rączka rączkę myje.

Tylko po jakiego .uja mnie jest ten alkomat potrzebny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z alkomatami to ich troszkę poniosło,bo jak będzie chciał pojechać to i znajdzie 100 sposobów jak go oszukać,alkomaty może niech wprowadzą dla tych którzy zostali złapani pierwszy raz, to by była już dla nich kara że muszą wyposażyć swój pojazd w takie urządzenia co daje po kieszeni.

Najgorsze właśnie jest to,że najczęściej jak taki Eugeniusz spowoduje wypadek to giną...Tak jak kolega wyżej powiedział,do ciężkiej roboty nie piach wrzuca na łyżkę od koparki saperką to może zmięknie jak będzie dawał tak przez rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedchwila na esce wrocław usłyszałem że kolejny pijany nie zatrzymał się do kontroli i zderzył się z Jaguarem na czołówke , 1 osoba nie żyje ale nie wiem czy to ten pijak czy ktos z jaguara :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Pijany kierowca spowodował śmiertelny wypadek, uciekając przed policją - Moto - WP.PL

Jak zwykle pijak przeżył :facepalm:

Co do wypadku w Kamieniu Pomorskim, największą porażką prawa jest to że to bydle będzie sądzone za jedno "zabójstwo".

Według mnie powinien być sądzony za każdą osobę oddzielnie którą zabił, i taka kara powinna się zsumować. Dostałby 90lat do odsiadki, wtedy następni może by się zastanowili.

Trzeba przyznać jedno, nastało POKOLENIE BYDŁA i ZWYRODNIALCÓW. Nie tylko chodzi o pijaków za kierownicą, ale ogólnie młodzi ludzie nie mają na kim się wzorować i tylko noże, maczety, siekiery itp. Przykład z nocy sylwestrowej: Krwawa bójka w Sochaczewie. Nie żyje 32-latek - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości

Co jak co ale taki wtedy idzie do pierdla i się ze wszystkiego śmieje . W pierdlach maja lepiej niż zwykli obywatele . A kto za to płaci - MY . Dlatego powinno się właśnie takich do ciężkich prac społecznych gonić pod nadzorem policyjnym i tyle a nie że taki zasraniec pozabija ludzi to jeszcze będzie żyć z naszych podatków

W pełni się z tym zgadzam, tylko pieprz>>> unia, prawa człowiek i nieudolność rządu blokuje by takich ludzi wysłać do ciężkiej harówy. Lepiej im dać wyższą stawkę żywieniową niż mają dzieci w przedszkolach i szkołach :facepalm:

Szkoda, że ci rządzący nie mają takich pomysłów jak są wypisane tutaj, tylko jakieś posrane alkomaty :facepalm:

Czemu jeszcze nikt z tych "mądrych posłów" nie wpadł na nowelizację kodeksu karnego, bo tam jest sporo niedociągnięć, kruczków i bramek dla takich bydlaków. Nie wspominam już o zbyt niskich karach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają trafić do więzienia. To powinni pracować w tym więzieniu, żeby siebie utrzymać. Proste

Nie będzie pracował. Nie dostanie np. obiadu itp., koców, poduszek itp.

Tylko rządzący mają w d*pie obywateli...

Dla nich najważniejsze jest wydoić Nas z każdego grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają trafić do więzienia. To powinni pracować w tym więzieniu, żeby siebie utrzymać. Proste

Nie będzie pracował. Nie dostanie np. obiadu itp., koców, poduszek itp.

Tylko rządzący mają w d*pie obywateli...

Dla nich najważniejsze jest wydoić Nas z każdego grosza.

+1!!!! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Calkowita jawnosc wizerunku i danych osobowych w mediach
  2. Kary pieniezne ale nie po 500zl
  3. Wyroki bez zawieszenia
  4. Podczas wyroku pacjent pracuje przepuszczajac dzieci na przejsciach dla pieszych w pieknej kamizelce z napisem "jechalem pijany" "zabilem 5 osob po pijaku" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Calkowita jawnosc wizerunku i danych osobowych w mediach
  2. Kary pieniezne ale nie po 500zl
  3. Wyroki bez zawieszenia
  4. Podczas wyroku pacjent pracuje przepuszczajac dzieci na przejsciach dla pieszych w pieknej kamizelce z napisem "jechalem pijany" "zabilem 5 osob po pijaku" itp.

Przy obecnym nastawieniu społeczeństwa do pijanych kierowców popracowałby tak dzień/dwa i wylądowałby połamany w szpitalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Calkowita jawnosc wizerunku i danych osobowych w mediach
  2. Kary pieniezne ale nie po 500zl
  3. Wyroki bez zawieszenia
  4. Podczas wyroku pacjent pracuje przepuszczajac dzieci na przejsciach dla pieszych w pieknej kamizelce z napisem "jechalem pijany" "zabilem 5 osob po pijaku" itp.

Obstawiam że nawet przy takiej robocie by stał najeban.....y i by wyrządził jeszcze więcej szkód bo przez niego by mogły zginąć dzieci .

Te alkomaty to też będzie h*j..nia bo przypuśćmy taką sytuację że jedziemy odebrać np.rodziców/znajomych z imprezy pełne auto pijanych tylko kierowca trzeźwy , to przecież zaraz taki alkomat zwariuje i uja nigdzie nie pojedziemy :grin:

---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

... no i o to chodzi :grin:

no właśnie nie :kwasny:

bo jak nie ma ubezpieczenia to skąd wezmą kase na leczenie , podadzą go do sądu a on go skaże na pozbawienie wolności i pójdzie do pierdla i dalej będzie miał wywalone na świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietac nalezy, ze gdy siedzi tylko w puszce, my WSZYSCY placimy za jego utrzymanie. Moze to w czasach obecnych rzadkosc ,ale wiezniowie pracuja poza murami wiezien. W ten sposob moglby choc w tak maly sposob rekompensowac swoja wine. Alko w pojezdzie zdaje egzamin, ale czy my wszyscy musimy placic za glupote garstki idiotow? Gdy pracowalam w Szwecji mielismy zamontowane w ciezarowkach stacjonarne alko. Sprzet podlaczony do gps. Malo ze nie uruchomiles silnika, to jeszcze gps automatycznie wysylal info na biurko szefa czy dyspo.

Alko takie jak we Francji, to tylko wyrzucanie kasy w bloto i nabijanie komus kabzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi alkomatami (chociaż chyba alkotest brzmi bardziej właściwie) to jest taki półśrodek. Problemu to nie rozwiązuje ale jego obecność w samochodzie być może skłoni kogoś "wczorajszego" albo po małym piwku do sprawdzenia czy aby wskazane jest jechać. ja to rozumiem jako taki dodatkowy element, który sprawi, że jakiś tam odsetek jednak dmuchnie i zrezygnuje z jazdy. Oczywiście nie jest to całościowe rozwiązanie problemu bo takowe w ogóle nie istnieje, tym bardziej nie istnieje jakiś jeden złoty środek na wszystkich. Póki to coś miałoby na wzór Francji być prostym balonikiem z testem i kosztować kilka złotych to nie widzę problemu. Może akurt z ciekawości sam po lampce wina bym dmuchnął (chociaż leżą mi dwa w samochodzie i jakoś niczego nie miałem okazji sprawdzać) aczkolwiek jak powtarzam niczego to nie rozwiązuje. Tak na marginesie, na te najcięższe przypadk i tak nie ma metody. Taki osioł nawalony jak kopaczka i tak jak będzie chciał to wsiądzie i pojedzie a potem zabije kilka osób. I nie przestraszy go żadna kara bo będąc po alkoholu nie jest w stanie ogarnąć tego ryzyka. I tego też trzeba mieć świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, Osoba odpowiedzialna nie wsiądzie za kierownicę nawet po jednej lampce wina.

Rozumowanie typu "wypiłem tylko dwa piwa więc nic mi nie jest" można o d*pę rozbić. Ludziom brakuje wyobraźni a później komuś i sobie marnują życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje R7 ale takie osoby były są i będą wśród nas i na drogach. I z tym musimy sobie radzić i mieć takie narzędzia prawne aby jakoś dało się to kontrolować. Jedno piwo czy lampka piwa nikogo nie zabije ale zasada powinna być prosta. Pijesz to nie jedziesz. Piles piwko do obiadu albo kieliszek wina to zaczekaj chwile. A jak chcesz imprezowac to zapomnij o samochodzie. Ale to utopia bo ludzie są rozni. Do jednych trafiają apele, inni ich wcale nie potrzebują. Jeszcze inni za zastanowia się dmuchajac w alkotest i nie pojadą, tamten się wystraszy surowej kary a na końcu znajdzie się i taki co i tak pojedzie. Rozwiązania jednego nie ma i nie będzie uniwersalnego dla wszystkich. Ale robić cos trzeba. I te nieszczesne alkotesty tez mogą być pomocne ale trochę to naiwne żeby nie powiedzieć głupie ze ktoś to lansuje jako sztandarowe rozwiązanie. To tylko gadżet pomocny ale gadżet.

Wysłane z mojego Trooper_X55

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Szczerze mówiąc jak patrzę na to się wyrabia w ostatnich dniach kiedy pomimo ewidentnej nagonki dalej są poważne zdarzenia z winy pijaków. Sklaniam się ku wnioskowi, za należy w Polsce wprowadzić poważne ograniczenia w sprzedazy alkoholu. Zero alkoholu na stacjach benzynowych czy marketach. Tylko wybrane sklepy, tylko w ograniczonej ilości. Zakaz reklamy.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazu reklamy w Hiszpanii nie ma, za to po 22.00 NIGDZIE nie kupisz Alkoholu....ŻADNEGO!!! nawet piwa.

bary i restauracje czynne oczywiście do białego rana, ale jak wspomniałem pijanego na drodze trafić to trzeba mieć pecha.

Szukam cały czas, aby porównać dlaczego pomimo łatwej dostępności do trunków, notorycznego przesiadywania w barach do późnego wieczora, dyskotek czynnych praktycznie na okrągło latem. ...Na drogach pijanych jest o 90% mniej...

A mówią..HISZPAŃSKI TEMPERAMENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni nazywają to kulturą picia... I tez nie wiem jak to jest, ze akurat u nas od lat nic takiego nie potrafi się zakorzenic. Włosi tez wiecznie maja cos wypite ale jest spokój i jeszcze potrafią kierować po alkoholu chociaż normalnie na trzeźwo jezdza jak popierd....

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazu reklamy w Hiszpanii nie ma, za to po 22.00 NIGDZIE nie kupisz Alkoholu....ŻADNEGO!!! nawet piwa.

Nie tędy droga. Zakazy i restrykcje dla całego społeczeństwa, żeby przykrecic śrubę jakiejś jednej grupie tegoż społeczeństwa.

Tramwajarz zdaje sie kupował alkohol w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...