Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

I gu...no mu zrobią.

Pier.......lone sądy, to przez nie nikt się nie boi.

Wkur...ia mnie jedno.

Wymyślają by w każdym aucie był alkomat.

To jeszcze ja mam se go kupić ?

Może jeszcze zaszyć ?

Debile.

Zapomnieli jeszcze podać, że alkomat posiada komórkę pomiarową która jest bardzo czuła na wilgoć ponadto wymaga przeglądu co 6 miesięcy i nie są to małe pieniądze ale może o to tu w tym wszystkim chodzi. Pomysł jest absurdalny gdyż takie urządzenia powinna posiadać policja, która od tego jest aby prowadzić działania profilaktyczne i kontrolne Nie od przypadku do przypadku ale systematycznie ale niestety przełożeni wymagają wyników a te najszybciej i najłatwiej robi na przekraczających prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gu...no mu zrobią.

Pier.......lone sądy, to przez nie nikt się nie boi.

Wkur...ia mnie jedno.

Wymyślają by w każdym aucie był alkomat.

To jeszcze ja mam se go kupić ?

Może jeszcze zaszyć ?

Debile.

Zapomnieli jeszcze podać, że alkomat posiada komórkę pomiarową która jest bardzo czuła na wilgoć ponadto wymaga przeglądu co 6 miesięcy i nie są to małe pieniądze ale może o to tu w tym wszystkim chodzi. Pomysł jest absurdalny gdyż takie urządzenia powinna posiadać policja, która od tego jest aby prowadzić działania profilaktyczne i kontrolne Nie od przypadku do przypadku ale systematycznie ale niestety przełożeni wymagają wyników a te najszybciej i najłatwiej robi na przekraczających prędkość.

W tej chwili nie jeden producent czy importer alkomatów zaciera ręce i pewnie już działają żeby takie kretyńskie pomysły weszły w życie...

Niestety Panowie, żyjemy w chorym i absurdalnym państwie... jeżeli jakiś kretyn wypije to po co ma dmuchać w alko skoro i tak wie że pił... Idąc tym tokiem myślenia, niebawem powinni wprowadzić i narkotesty obowiązkowe, żeby po każdej imprezie przebadać się czy ktoś nam przypadkiem czegoś nie dosypał - absurd, paranoja i żenada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkomaty mają pomóc w wyeliminowaniu jak to nazywają nieświadomych nietrzeźwych. Gość się nayeebal dzień wcześniej, dziś czuje się dobrze, wsiada jedzie kontrola i zonk.

będzie miał alkomat, skontroluje się i nie pojedzie na końcówce kaca. W tym celu chcą to wprowadzić i nic więcej, nie na gości którzy wsiadają bo 0,7 się skończyło i trzeba jechać po następna.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkomaty mają pomóc w wyeliminowaniu jak to nazywają nieświadomych nietrzeźwych. Gość się nayeebal dzień wcześniej, dziś czuje się dobrze, wsiada jedzie kontrola i zonk.

będzie miał alkomat, skontroluje się i nie pojedzie na końcówce kaca. W tym celu chcą to wprowadzić i nic więcej, nie na gości którzy wsiadają bo 0,7 się skończyło i trzeba jechać po następna.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

proszę Cię ...........to nie wiesz ,ze piłeś dzień wcześniej ....???????????alkomat ma CI przypominać ?!?!?!?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leh pewnie pije do upadłego aż mu się film porwie.

Rano wstaje i nie pamięta nic na 2 dni do tyłu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiazkowe alkomaty= kolejny przekręt rządu tuska

zakaz alkoholu na stacjach- co to da ? jakiś głupi jestem nie rozumie tych postulatów

a może najlepiej byłoby zakazac poruszać sie pojazdami po drodze- zero wypadków,zero mandatów,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba dobrze się zdiagnozowałeś Damian. Nic nie róbmy bedzie dobrze.

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Alkomaty mają pomóc w wyeliminowaniu jak to nazywają nieświadomych nietrzeźwych. Gość się nayeebal dzień wcześniej, dziś czuje się dobrze, wsiada jedzie kontrola i zonk.

będzie miał alkomat, skontroluje się i nie pojedzie na końcówce kaca. W tym celu chcą to wprowadzić i nic więcej, nie na gości którzy wsiadają bo 0,7 się skończyło i trzeba jechać po następna.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

proszę Cię ...........to nie wiesz ,ze piłeś dzień wcześniej ....???????????alkomat ma CI przypominać ?!?!?!?!?!?!?!

mądremu nie będzie potrzeba alkomatu. Ale na jednego mądrego w tym krau przypada dziesięciu debili. Być może któegoś z nich jednak coś skłoni do dmuchnięcia.

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

widzę Fido, że powoli dzieje się z ludzmi to co było do przewidzenia. Za chwilę nikt nie będzie pamiętał o pijakach za kierownicą i tych ludziach zabitych w Kamieniu Pomorskim a wszyscy będą se robić jaja z alkomatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Fido, że powoli dzieje się z ludzmi to co było do przewidzenia. Za chwilę nikt nie będzie pamiętał o pijakach za kierownicą i tych ludziach zabitych w Kamieniu Pomorskim a wszyscy będą se robić jaja z alkomatów.

nikt nie robi sobie jaj... po prostu każdy zdrowo myślący uważa ten pomysł za kretyński!

Ten kto miał już kupić sobie alkomat żeby rano dla pewności sobie dmuchnąć już dawno go ma...

druga rzecz - alkomat alkomatowi nie równy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kretyńskie jest uważanie, że alkomat to skuteczne rozwiązanie całego problemu, tu się mogę zgodzić. ale ogólnie to aż takie głupie nie jest jeśli połączone z innymi akcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkomat jest ok ale wg. mnie tylko w dwóch przypadkach sie sprawdzi: 1) kiedy dziabnąłem sobie piwcio i np. za godzine chce jechac, dmucham i wiem czy moge czy nie. 2) kiedy byla popijawa i nastepny dzien chce sprawdzic czy np. o 15 moge juz jechac czy jeszcze nie. ale alkomat nic nie pomoze na kretyna który wypije 3/4, za chwile wsiada i jedzie z 4 promilami....a to wlasnie tacy zabijaja innych a nie ten co wypil jedno piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba pamiętać,ze nawet policyjne alkomaty które kosztują kilka tyś.zł nie są w pełni wiarodajne.Dlatego gdy alkomat wskaże % oprócz drugiego badania jest przeprowadzane kolejne badanie na komisariacie oraz pobieranie krwi,w celu dokładnego zmierzenia %

Pamiętajmy także ,że alkomaty jak większość urządzeń potrzebuje co jakiś czas kalibracji oraz przedłużania legalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba dobrze się zdiagnozowałeś Damian. Nic nie róbmy bedzie dobrze.---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------
Alkomaty mają pomóc w wyeliminowaniu jak to nazywają nieświadomych nietrzeźwych. Gość się nayeebal dzień wcześniej, dziś czuje się dobrze, wsiada jedzie kontrola i zonk. będzie miał alkomat, skontroluje się i nie pojedzie na końcówce kaca. W tym celu chcą to wprowadzić i nic więcej, nie na gości którzy wsiadają bo 0,7 się skończyło i trzeba jechać po następna.Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
proszę Cię ...........to nie wiesz ,ze piłeś dzień wcześniej ....???????????alkomat ma CI przypominać ?!?!?!?!?!?!?!
mądremu nie będzie potrzeba alkomatu. Ale na jednego mądrego w tym krau przypada dziesięciu debili. Być może któegoś z nich jednak coś skłoni do dmuchnięcia.---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------widzę Fido, że powoli dzieje się z ludzmi to co było do przewidzenia. Za chwilę nikt nie będzie pamiętał o pijakach za kierownicą i tych ludziach zabitych w Kamieniu Pomorskim a wszyscy będą se robić jaja z alkomatów.
robmy ale z głowa a nie kolejne idiotyzmy,dlaczego rozwiazania kosztowne dla kierowcow mozna wprowadzic raz dwa, wodka jest dla madrych ludzi a idiocie nawet 2 alkomaty nie uswiadomia nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkomaty mają pomóc w wyeliminowaniu jak to nazywają nieświadomych nietrzeźwych. Gość się nayeebal dzień wcześniej, dziś czuje się dobrze, wsiada jedzie kontrola i zonk.

będzie miał alkomat, skontroluje się i nie pojedzie na końcówce kaca. W tym celu chcą to wprowadzić i nic więcej, nie na gości którzy wsiadają bo 0,7 się skończyło i trzeba jechać po następna.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

proszę Cię ...........to nie wiesz ,ze piłeś dzień wcześniej ....???????????alkomat ma CI przypominać ?!?!?!?!?!?!?!

Wiem ze piłem!!!!!1111!11

Ale nie wiem na drugi dzień wieczorem czy wszystkie promile już ze mnie wyszły. Do tego ma służyć ten alkomat bo ludzi którzy jeżdżą tak na ryzykanta lub nieświadomi (sa pewni ze jest już trzeźwy) jest od groma. Mając alkomat skontrolują zawartość i nie pojadą nigdzie, bynajmniej jako kierowca.

Rozumiesz?1?1?!!!aaa

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech se każdy kupi z własnej woli.

Takie narzucanie o du..e rozbić.

A jak kazali by ci się zaszyć to byś się zaszył czy protestował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze zaszyć bym się nie dał. Jeśli ma to być alkomat pro za kilka stów to również jestem na nie.

2 alkotesty za 15 zeta które musisz mieć w samochodzie jak najbardziej popieram.

A jak ci każą wozić gaśnice w samochodzie czy kamizelkę to też się buntujesz? Niech se ktoś kupi jak chce, przecież to indywidualna sprawa czy ci auto spłonie czy ciężarówka potrąci przy wymianie koła.

I jak napisałem wcale nie popieram pomysłu zakupu alkomatu za kilka stów. Dla mnie to bezsens. Kto potrzebuje niech sobie kupi, bo przymuszac abstynentów czy ludzi którzy nie prowadzą dzień po do zakupu, utrzymywania (kalibracja) alkomatu to paranormalne :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te alkotesty z 5pln można sobie w buty włożyć żeby być wyższym. Kup, przetestuj i wtedy możemy wrócić do rozmowy.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki kary nie będą egzekwowane to dalej idioci będą wsiadali pijani za kierownicę. Może jak uświadomią sobie, że kara ich nie ominie to się zastanowią dwa razy.

Taki alkomat uja da... Jaką mamy pewność, że ktoś dmuchnie w alkomat. Poza tym to jest wyciągnięcie kasy od obywateli.

Dlaczego my musimy płacić za idiotów? Niech oni ponoszą konsekwencje swoich czynów.

Takich jak z Kamienia Pomorskiego czy ten motorniczy. Powinno się izolować od społeczeństwa...

Tak jak wspomniałem wcześniej. Niech pracują na siebie w więzieniu. Na jedzenie, poduszkę, ręcznik itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...