Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kody climatronika Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy kod 22,1 może oznaczać żę skończył się gaz w układzie klimy-nabijałem w maju

Według mnie to coś z czujnikiem wysokiego ciśnienia(ciągła przerwa,możliwe że jest uszkodzony). No i możliwe że czynnik Ci uciekł, podjedź gdzie nabijałeś klimę niech Ci to sprawdza.

Opublikowano

ja tez miałem 22.1 i to jest gdzieś dziurka i czynnik ucieka... :/ też nabijałem gdzies na wiosne i już nie ma :wallbash:

Opublikowano

Z czujnikiem jest wszystko ok najprawdopodobnie skończył się gaz.Jak kupiłem samochód było to samo lecz wtedy miałem dziurawy przewód od sprężarki.Nie wiem ile mi papraki wrzucili tego gazu po naprawie może dlatego tak szybko się skończył.Podjadę gdzie indziej nabić tylko czy na zimę się opłaca przecież poniżej 5 stopni klima się nie załącza.I jeszcze jedno pytanie.Na ile normalnie starcza gazu po nabiciu?

Opublikowano

Z czujnikiem jest wszystko ok najprawdopodobnie skończył się gaz.Jak kupiłem samochód było to samo lecz wtedy miałem dziurawy przewód od sprężarki.Nie wiem ile mi papraki wrzucili tego gazu po naprawie może dlatego tak szybko się skończył.Podjadę gdzie indziej nabić tylko czy na zimę się opłaca przecież poniżej 5 stopni klima się nie załącza.I jeszcze jedno pytanie.Na ile normalnie starcza gazu po nabiciu?

Jak najszybciej to nabij bo sprężarka nie ma smarowania :cool1:

Opublikowano

Witam , Panowie a ja z innym pytaniem a mianowicie jak te kody maja sie do klimy w Audi A4 model B6? chyba raczej nie dzialaja , moze ktos wie czy w B6 tez da rade sprawdzic takie parametry jak sa opisane w tym poscie?

Dziekuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Witam , Panowie a ja z innym pytaniem a mianowicie jak te kody maja sie do klimy w Audi A4 model B6? chyba raczej nie dzialaja , moze ktos wie czy w B6 tez da rade sprawdzic takie parametry jak sa opisane w tym poscie?

Dziekuje i pozdrawiam.

W B6 nie działają,było już o tym tysiąc razy. Działają tylko w B5.

Opublikowano

No i o to chodzilo , a teraz jest 1001 raz :angry: Dziekuje

Opublikowano

JA BYM PROPONOWAL DOPISAC WIEKIMI LITERAMI NA POCZATKU TEMATU ZE

NIE DZIALA Z AUDI B6/B7/B8

Opublikowano

JA BYM PROPONOWAL DOPISAC WIEKIMI LITERAMI NA POCZATKU TEMATU ZE

NIE DZIALA Z AUDI B6/B7/B8

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

JA BYM PROPONOWAL DOPISAC WIEKIMI LITERAMI NA POCZATKU TEMATU ZE

NIE DZIALA Z AUDI B6/B7/B8

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

to i ja sie przyłącze :) podzielam wasze zdanie, bo co chwile nowe pytanie czy to dziala w b6 ... tragedia...

Opublikowano

jak włączyć te kody bo nie moge tego znaleść. Jezeli juz to jest to przepraszam za zasmiecanie

Opublikowano

bylo 1 000 000 razy

nacisnij przycisk recylkulacji - prawy dolny

i

nawiew (na gore) - strzalka w gore - przycisk prawy gorny

Oba na raz i wejdziesz w tryb diagnostyki

Opublikowano

Koledzy mam problem i to nie mały.

Na klimatroniku polawiły mi się trzy kody na 1c

Pierwszy to 6.3- który wiem co oznacza a następne dwa to zagadka ponieważ mam uszkodzony wyswietlacz i nie pokazuje mi dokładnie pierwszej cyfry końcówka to 5.5 i 5.3

Czyli może to być

65.3 - 65.5 lub 85.3 - 85.5 lub E5.3 - E5.5

tylko taki nr kodu wychodzi mi z panelu klimatronika - sęk w tym że zaden z nich nie pasuje do podanej listy kodów.

I co o tym sadzicie? jest to mozliwe?

Chyba wiem co jest nie tak (czujniki temp.wewnątrz auta)

Jak wyjąłem wtyczke z dwoma białymi przewodami które idą do czujnika przy kratce pod radiem to pokazał mi się błąd 62.1

Opublikowano

Ja bawiłem sie tymi kodami na zasadzie prob i bledow nie znajac ich znaczeniach i teraz dmuchawa wogule nie dziala. Moglem cos przestawic czy poprostu cos padlo?

Opublikowano

Raczej coś padło. Te kody są tylko do odczytu. Weź na 1c i sprawdź czy jakiś błąd ci wyskakuje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dobra może ja nie kumam wszystkiego do końca ...

ale przy kodzie 1C

wychodzi mi wartość 8.5 ale nie jestem pewien czy to jest to o czym piszecie ...

PLISS pomocy :(

Opublikowano

to znaczy że masz 08.5 Klapa regulacji temperatury, ciągła blokada,

Opublikowano

a jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi jak się z tym uporać ??

Proszę :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne

Pokazuje mi taki błąd. Wcześniej było do tego jeszcze 20.1 i 22.1, ale już zniknęło. Dodam jeszcze, że zmieniałem termostat i błędy zaczęły mi wyskakiwać dopiero po odbiorze od mechanika.

I jeszcze jedna sprawa - dmuchawa na max nawiewie i niskiej temperaturze wieje jak powinna, przy wysokiej temp. leci ciepło, ale wieje już znacznie słabiej.

Czy ktoś wie jak uporać się z błędem i ew. z tym słabym "dmuchaniem"?

Opublikowano

Koledzy na którym kanale pokazywane są wartości z czujnika tym tuż nad klimatronikiem bądź w wersji po lifcie ten czujnik juz jest wbudowany w klimatronik...wiecie moze??? Patrzyłem na te kody ale nie wiem który to :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.