Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w imieniu osób, które chciałyby jednak dziewczynom sprzątającym ośrodek przed naszym przyjazdem pomóc - brać jakiś sprzęt typu mop? :decayed:

ja jade ze swoim pędzlem, bankowo wystarczy :brzydkibanan:

I gitara :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

To zależy ile panie maja lat 18-35 zabrać trochę latexu. Jeśli więcej to może jednak mopa i miotle

W pewnym wieku już się nie wybrzydza :wink::decayed:

Mam na oema swoja babcie brac dla Ciebie? :D

Wyslane tostem z maslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu osób, które chciałyby jednak dziewczynom sprzątającym ośrodek przed naszym przyjazdem pomóc - brać jakiś sprzęt typu mop? :decayed:

ja jade ze swoim pędzlem, bankowo wystarczy :brzydkibanan:

I gitara :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

To zależy ile panie maja lat 18-35 zabrać trochę latexu. Jeśli więcej to może jednak mopa i miotle

W pewnym wieku już się nie wybrzydza :wink::decayed:

Mam na oema swoja babcie brac dla Ciebie? :D

Wyslane tostem z maslem.

Jak śmiga na rurze to ok!:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Zawodnicy pijacy nie jadą :thumbdown::kwasny:
jak to , czyli niebedzie kolejnej serii głębokie gardło :shock3:

No niestety ani ja ani Marian ani pan gąbka nie jedziemy

a ja tam jak bedzie miejsce pojade a co jak sie bawic to sie bawic :decayed:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

zlot opłacony a wiec lecimy :decayed:

szkoda ze sie nie pochwaliles wczesniej parowko :wink:

Klysiu, u mnie sporo zmian ostatnio ale to Ci powiem jak sie spotkamy no i po przemysleniach i innych perypetiach postanowilem jechac, a jak sie zapisywalem bylem pewien ze jedziesz a tu taka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że młody skład z łódzkiego będzie jednak zadowalający i nie będziecie tak tęsknić za klyskiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że młody skład z łódzkiego będzie jednak zadowalający i nie będziecie tak tęsknić za klyskiem :decayed:

mylisz sie :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni ma mocniejszego w łódzkim jak klysek ni ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z okolic łodzi właśnie pytanie. Autostrada lecicie? Może się jakoś spikniemy na wspólny dojazd. Ja z Rooneyem bede leciał od wawy:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to z łódzkiego jedzą osoby które nigdy wcześniej nie jechały na zlot klubowy. Chyba że Cymek będzie naszym koordynatorem wycieczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przywiozę obowiazkowo krzynke Special Edition :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Z tego co wiem to z łódzkiego jedzą osoby które nigdy wcześniej nie jechały na zlot klubowy. Chyba że Cymek będzie naszym koordynatorem wycieczki ;)

ja jade i zaliczylem 3 zloty, co do drogo to nie wiem jak chcecie jechac mnie to wisi moge leciec autostrada ale robimy wtedy 50km wiecej bo mozemy leciec na sieradz i ostrow ale wybor nalezy do Was czy chcecie konwojem jechac tak jak np w tym roku do BT czy w 3-4 auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to z łódzkiego jedzą osoby które nigdy wcześniej nie jechały na zlot klubowy. Chyba że Cymek będzie naszym koordynatorem wycieczki ;)

ja jade i zaliczylem 3 zloty, co do drogo to nie wiem jak chcecie jechac mnie to wisi moge leciec autostrada ale robimy wtedy 50km wiecej bo mozemy leciec na sieradz i ostrow ale wybor nalezy do Was czy chcecie konwojem jechac tak jak np w tym roku do BT czy w 3-4 auta

Sorry, nie skojarzyłem :wink: Nie wiem jak tam zawsze jechaliście, jeszcze jest czas na ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Z tego co wiem to z łódzkiego jedzą osoby które nigdy wcześniej nie jechały na zlot klubowy. Chyba że Cymek będzie naszym koordynatorem wycieczki ;)

ja jade i zaliczylem 3 zloty, co do drogo to nie wiem jak chcecie jechac mnie to wisi moge leciec autostrada ale robimy wtedy 50km wiecej bo mozemy leciec na sieradz i ostrow ale wybor nalezy do Was czy chcecie konwojem jechac tak jak np w tym roku do BT czy w 3-4 auta

Sorry, nie skojarzyłem :wink: Nie wiem jak tam zawsze jechaliście, jeszcze jest czas na ustalenia.

wiesz Tobie to na reke w sumie bo z Głowna na A2 daleko nie masz :decayed: ja w sumie A2 tez moge leciec bo nie bede w korkach stal no ale zobaczymy niech sie inni wypowiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Łódzi i tak jade bo kobiete zabieram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Ja przywiozę obowiazkowo krzynke Special Edition :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

a ja bimberos tradyszyn :grin::decayed:

Juz wiem z kim będę w pokoju :decayed::grin:

a znajdzie sie gdzies miejsce dla mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to z łódzkiego jedzą osoby które nigdy wcześniej nie jechały na zlot klubowy. Chyba że Cymek będzie naszym koordynatorem wycieczki ;)

ja jade i zaliczylem 3 zloty, co do drogo to nie wiem jak chcecie jechac mnie to wisi moge leciec autostrada ale robimy wtedy 50km wiecej bo mozemy leciec na sieradz i ostrow ale wybor nalezy do Was czy chcecie konwojem jechac tak jak np w tym roku do BT czy w 3-4 auta

Sorry, nie skojarzyłem :wink: Nie wiem jak tam zawsze jechaliście, jeszcze jest czas na ustalenia.

wiesz Tobie to na reke w sumie bo z Głowna na A2 daleko nie masz :decayed: ja w sumie A2 tez moge leciec bo nie bede w korkach stal no ale zobaczymy niech sie inni wypowiedza

tak jak pisałem z Tomkiem to możecie podjechać 15 km dalej i w kolumnie lecieć z nami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

ja jadę tak jak ostatnio czyli ,Rzeszów , Tarnów ,A4 aż do Wrocławia , A8 do Oleśnicy , S8 kawałek i krajowa nr 25 Międzybórz i Sośnie :decayed: , jest najlepsza droga i najszybsza :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę tak jak ostatnio czyli ,Rzeszów , Tarnów ,A4 aż do Wrocławia , A8 do Oleśnicy , S8 kawałek i krajowa nr 25 Międzybórz i Sośnie :decayed: , jest najlepsza droga i najszybsza :banan:

w piątek lecisz? może by się dołączył po drodzę:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[TABLE=class: responsive]

<tbody style="box-sizing: border-box;">

[TD=class: hed, colspan: 3]Okres czasu pomiędzy zadanymi datami[/TD]

[TD=class: mid]Dni[/TD]

[TD=class: mid]Godzin[/TD]

[TD=class: mid]Minut[/TD]

29

14

0

[TD=class: hed1, colspan: 3]Jest to równoznaczne: 710 godzin[/TD]

[TD=class: hed1, colspan: 3]Jest to równoznaczne: 42600 minut[/TD]

</tbody>[/TABLE]

NO to zbliżamy się dużymi krokami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...