Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

a tyl zostanie od b5 ?

Podobno ma być od A6 C4 :decayed:

Nie no wypadało by coś tam kiedyś pomieniać ..ale kolega juz pomalować autko wiec po rybach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman oczywiscie ze bedzie wygladac jak urban. :polew:

Takze do kompletnego przodu brakowac bedzie lusterek.. :naughty:

Z boku nawet nie bedziesz widziec odstajacych uszu.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak urban za drzewem.. :polew:

:polew: ykku miszczu :kox:

Super robota, ale faktycznie trochę masywny ten przód, może jakieś progi by coś zmieniły? no i ten tył... ale jak kolega DeeJay_Kill mówił kiedyś, fundusze się kończą. Hmmm, ogólnie kawał dobrej roboty kolego :good: Szacun :notworthy: Ale jeszcze trzeba dokończyć dzieło, koniecznie tył i bardziej masywne boki zrobić :wink4: Do tego felgi minimum 18'' i lekka gleba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - auto pomalowane, ale mój tata już został uprzedzony, że jak wpadnie troche grosza, to wstawiamy lampy i klapę od b7;D (no i koniecznie diody od a6). A może by tak wstawić dupe od poloneza? Troche patriotyzmu? Takie polsko-niemieckie pojednanie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że będziesz musiał jeszcze raz malować tył. No ale skoro krucho z finansami to nie ma innego wyjścia. Ale ten tył wymień, zrób kompletne B7 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wstawić dupe od poloneza? Troche patriotyzmu? Takie polsko-niemieckie pojednanie? :decayed:

6sav76.jpg

Niestety diodowe od A6 za cholerę nie chciały wejść :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh mielismy w rodzinie srebrnego poldka kombi :D:kox: 300 tys km w 7 lat :> od 70 tys km gaz... 0d 200 tys nie wąchal benzyny : spaliła sie pompka ... Odjechal do nowego własciciela o własnych siłach :)

EOT

A tak w temacie : ładnie ci to wyszlo bynajmniej z fot. RAzi faktycznie wiszący nizej niz bok i tył zderzak : jakies progi obowiazkowo. Zeby to miało rece i nogi felga z 18" i minimum 3-4 cm gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wstawić dupe od poloneza? Troche patriotyzmu? Takie polsko-niemieckie pojednanie? :decayed:

6sav76.jpg

Niestety diodowe od A6 za cholerę nie chciały wejść :polew:

to VT czy ktos to serio zrobil ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to VT czy ktos to serio zrobil ??

VT, to widać.

Co do autka, to z przodu będzie :kox: ale bok pozostawia wiele do życzenia. Na trasie będzie robić wrażenie, gorzej na parkingu. Trzebaby sprawić, aby bok był bardziej masywny. Jak i kiedy - to już pozostaje w rękach, a raczej portfelu właściciela... Na razie jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autka, to z przodu będzie :kox: ale bok pozostawia wiele do życzenia. Na trasie będzie robić wrażenie, gorzej na parkingu. Trzebaby sprawić, aby bok był bardziej masywny. Jak i kiedy - to już pozostaje w rękach, a raczej portfelu właściciela... Na razie jest ok

Spróbuj dołożyć progi które go poszerzą. Wydatek niewielki, a zdecydowanie poprawi się wygląd samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mój tata już został uprzedzony, że jak wpadnie troche grosza, to wstawiamy lampy i klapę od b7;D

Podziwiam Twojego Tatę - to musi być bardzo cierpliwy człowiek. :decayed:

Nie lubię wizualnego tuningu i nie podoba mi się to co robisz ze swoim samochodem, ale mam nadzieję, że fajnie to zakończysz i będziesz zadowolony. Powodzenia. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust - moim celem nie jest to, żeby każdemu się podobało - przede wszystkim, ma się podobać mnie;) Każdy ma swoje gusta i ma do tego prawo;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust - moim celem nie jest to, żeby każdemu się podobało - przede wszystkim, ma się podobać mnie;) Każdy ma swoje gusta i ma do tego prawo;) Pozdrawiam.

Dlatego zycze Ci, zebys byl z tego zadowolony. :th:

Jesli zrobisz jakies progi i pomyslisz cos nad tylem to bedzie niezle. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay_Kill to jak będziesz dodawał do działu moja A4 to troche z B5, troche z B7 czyli pisz w B6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...