Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

...az sie prosi ta Twoja B8 o S line zew. :) z moimi felgami bylaby ogien ;)

dobrze mówi piwska mu dać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...az sie prosi ta Twoja B8 o S line zew. :) z moimi felgami bylaby ogien ;)

dobrze mówi piwska mu dać :wink:

a ja bym nawet rzekł , że butelczyne :wink: Pany raz że na razie nie ma kasy na nowe felgi bo jeszcze do pracy nie wróciłem, dwa gdybyś to chłopie miał w 20 calach to byśmy już dawno rozmawiali bo właśnie w graficie będę myślał nad kołem. co do S line zew. to wpadną tylko listwy progowe :wink: wiem że było by dużo lepiej ale puki co na razie nie. juz był jeden taki co mnie na polifta kusi :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza :decayed:

:facepalm: wiedziałem :decayed: tylko czekałem kiedy to napiszesz :grin: :grin: :grin:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15mm z przodu i tak zostaje (zdjęcia z klikadła na szybko wieczorem)

immmbk.jpg

24gr8dy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerzucałem z LED na neon w krakowie w navipol'u. ale chyba ktoś tu na forum ogarniał temat ze zwykłych na neon jeśli się nie mylę

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i wpadł przód

1qshup.jpg

a tak siadło auto na sprężynach

1z2ooky.jpg

10pd7j7.jpg

teraz trzeba pomyśleć nad dystansami

Autko piękne, zawias jak dla mnie zrobil robote i auto wyglda super :)

Tylko zainwestuj w koncu w porzadny lewarek bo pod te gowno ktorym dzwigasz auto reki bym nie wsadzil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Daniel :hi: spodziewalem się tutaj wszystkiego ale nie tego, że się ktoś dowali do lewarka :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ori z auta i powiem Ci mimo, że smarkato wygląda już nie jedna b8 była na nim dźwigana, nie jedna rzecz była robiona i wytrzymał wiec chyba spokojnie można robić kaskaderkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lewarek jest spoko, jedyna wada to ta pierdykana korbka, strasznie źle się tym kręci :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lewarek jest spoko, jedyna wada to ta pierdykana korbka, strasznie źle się tym kręci :facepalm:

masz rację, ale katastrofy nie ma. jak to gadają dobry fachowiec se wszystkim poradzi :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No da się przeżyć :) , najważniejsze że jest wbrew swojemu wyglądowi dość stabilny, nie gibie się na boki i lekko się kręci, tylko korbka obciera o wszystkie możliwe powierzchnie, u mnie niedługo się ta korbka chyba urwie bo już wytarta od tego obcierania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszły te dystanse, pokaż jeszcze tył i jakieś fajne fotki jak się samochód prezentuje w całej okazałości, bo też myślę o kupieniu dystansów do swojego cukiereczka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszły te dystanse, pokaż jeszcze tył i jakieś fajne fotki jak się samochód prezentuje w całej okazałości, bo też myślę o kupieniu dystansów do swojego cukiereczka :kox:

tył jest jeszcze bez dystansów. mam dylemat między 20 a 25mm. jak tylko to wszystko ogarnę to będzie trochę więcej mądrzejszych zdjęć

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dziś wymieniliśmy mocowanie amortyzatora. po wymianie sprężyn były jakieś delikatne stuki z prawej strony i potwierdziło się to co podejrzewaliśmy od samego początku. śruba łącząca to mocowanie i stabilizator krzywo siadła i zerwało gwint. Andrzej oczywiście jak się nie do dokręcić jak sie da i dowalił do samego końca ale pukało dalej na dziurach. więc wymiana części

2d10pcn.jpg

normalnie siła bez rozumu :facepalm::grin:

2yko08g.jpg

miały pomysł te gebelsy na to łączenie. wkręcić ją pod odpowiednim kątem to masakra :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ale wszystko ładnie teraz siadło i yny jeździć :decayed:

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I :good:

dzięki za podrzucenie pomysłu na zdiagnozowanie co stuka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej to je dzik :doh: przy swoim by do pianką Forch posikał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej to je dzik :doh: przy swoim by do pianką Forch posikał :decayed:

dobrze gadasz. poloć mu :drinks:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dobra Pany i Panie kupiłem na tył 25 mm. generalnie sam nie wiem co o tym myśleć i doradźcie mi czy aby czasem to nie wyszło za szeroko. opona się chowa a wystaje tak jak i z przodu sam rant felgi. może po prostu się muszę przyzwyczaić. tak czy siak oceniajcie i doradzajcie

przed założeniem dystansu było tak

25kj7kk.jpg

i z dystansem 25mm

m9vw45.jpg

bi2lqw.jpg

21bvfxe.jpg

i całość tak wyszła (auto stoi trochę krzywo)

2v31uvq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...