Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ich nie oszlifujesz to nie wejdą Ci w gniazda w kolektorze

Opublikowano

Tea ty masz inne wtryski szukaj 0280156061.

1.4 bar hmm ciekawe jak to długo polata, nie to że źle może sam bym tyle spróbował.:grin:

Opublikowano

a faktycznie tea masz nowszy typ wtryskow, szukaj innych ;]

Opublikowano

ostatni OT .. do jakich mocy wystarczą te 0280156061 ?

Jak się dorzuci koksu to czasy nie bedą zbyt długie? Pytam jako laik ;)

Opublikowano

Do k03 wystarczą.

Opublikowano

Docelowo k03s :)

Opublikowano

To szukaj większych.

Opublikowano
  • Autor
naiwniak :grin:

No co? jak świece nie pomogą to sie korekte zrobi i tyle:decayed:. Piotrku turbo jeszcze jakoś tam dmucha,więc raczej nie sądzę żeby ono powodowało stuki.

Opublikowano

A propo wtrysków do ANB bo już gdzieś o tym było :wink:

06A906031J (z silnika APX/APY 225km) wchodzą plug@play do ANB/APU 380cc @ 3 bar / 420cc @ 4 bar

Opublikowano

Czy ja dobrze rozumiem, ze po strojeniu, sam na własną ręke zmieniłeś ustawienie WG?

Opublikowano
  • Autor

wampir

Tak dokładnie,bo po logach widać było że turbina nie osiąga zadanych wartości przez soft,dokręcenie wg spasowało idealnie i wartości się pokrywają.

Opublikowano

Nie wiem dalczego chciales zmieniac ustawienie WG. Jak ustawiles to na tyle aby ciśnienie było jak w trakcie strojenia to dobrze. Nie powinno się zmieniac doładowania bez ingerencji w reszte parametrow. Sprubuj jeszcze zatankować w innym miejscu bo może trefne paliwo było..

Opublikowano
  • Autor

wampir

To są stare logi!!! teraz jest wszystko ok,jeżdzę cały czas na LPG więc stuków nie ma.

Opublikowano

aaaaa :)

Opublikowano

Sztanga wymagała regulacji , klapka straciła naciąg - kwestia regulacji.

A Stuków brak na LPG :decayed:

Auto zapindala jak złe, wczoraj sprawdzaliśmy AEB-a z Kamilem i radzi sobie bestia :wink:

PS. Słyszałem że Grzesiek wczoraj cisnął AGN-ieszkę ostro w drodze powrotnej , 1.8 20V N/A power :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A no cisnął,i to nawet bardzo. Passat b5 FL ze wszystkimi czerwonymi literkami TDI wymiękł z AGNieszką spod świateł jak i na prostej mało końcówek mu nie wyprostowało.:grin:

Opublikowano

Cześć greg moze u mnie wyprostujemy kreskę Nm :decayed:

Widze ze u kamilab5 prawie prościutko od 3000 do 4600

Powiem Ci ze potwierdza sie reguła że apetyt rosnie w miarę jedzenia :wink:

Dzis przydałoby się jeszcze jakieś dodatkowe 30 ps :grin:

Tak aby ,,brazowe,, audi zostało daleko w tyle

Opublikowano

Sorry za OT

Czy wtryski z BAM 0280156063 podejdą p&p do AVJ ?

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to chyba raczej nie pasują. Inne gniazda w głowicy.

Opublikowano

co maja gniazda w glowicy do wtryskow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.