Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ile wam kg przybyło ?? :) mi w porywach do 10 ale już po ponad pół roku się ustabilizowało na ok 5 więcej :embarrassed:

Opublikowano

No mnie tak z 8kg przybyło, to i tak nie dużo - wiem że niekiedy i 20kg słoniny potrafi przybyć :decayed:

gram w piłkę halową ( siadam z piłką i wołam halo... :kox:)

Opublikowano

wagi nabiera sie wtedy kidy zamiast papierosa zaglada sie do lodowki i pochlania wszystko po koleii :) mi nigdy waga nie podskoczyla po rzuceniu palenia nawet i kilogram :)

Opublikowano

Ja tylko 12 kg utyłem od momentu rzucenia fajek.... :decayed:

Opublikowano

wagi nabiera sie wtedy kidy zamiast papierosa zaglada sie do lodowki i pochlania wszystko po koleii :) mi nigdy waga nie podskoczyla po rzuceniu palenia nawet i kilogram :)

Ja mam niestety do lodóweczki słabość :embarrassed:

Ostatnio nawet w nocy zatrzasnąłem się w lodówce w poszukiwaniu danonków :decayed:

Opublikowano

Ja tylko 12 kg utyłem od momentu rzucenia fajek.... :decayed:

Ja też się podpisze pod tym mi 15 przybyło :( ale na wiosnę spróbuje coś z tym zrobić :evil:

Mi już rok minął

Opublikowano

Ja te 15 kg więcej.. ale... lepeij te 15 więcej niż palić śmierdzące szlugii..

Opublikowano

Ja te 15 kg więcej.. ale... lepeij te 15 więcej niż palić śmierdzące szlugii..

Prawda, prawda... Ubrania przestały cuchnąć, włosy, palce, cała skóra była przesycona tym zapachem i do tego w aucie śmierdziało, i wszędzie było pełno popiołu... Teraz budzę się rano bez smaku starego trampka w pysku i duszącego, suchego kaszlu.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzewam starego kotleta. Pojawiło się na rynku coś ciekawego co może pomóc w rzucaniu.

http://blucig.com/

http://www.youtube.com/watch?v=QCPLOfJJP8E&feature=related

A Złotych Tarasach w Wawie pojawił się już pierwszy stand gdzie sprzedają ten produkt.

Opublikowano

Za 2 tygodnie minie rok czasu.....a mi się nadal chce palić.....

Opublikowano

Postanowiłam że po zlocie rzucam palenie, to b,edzie chyba z 10 raz

Przewaznie udawało się nie palic pół roku, potem zaczynałam znowu ;(

Ja rzuciłem na 4 lata po 10 latach palenia. A później zacząłem jeździć na spoty i imprezy do oniaka :gwizdanie:

Opublikowano

I tak nie rzucicie cieniasy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja powinienem być przykładem ale nie rzuciłem a 10 KG mi przybyło :decayed:

Opublikowano

Postanowiłam że po zlocie rzucam palenie, to b,edzie chyba z 10 raz

Przewaznie udawało się nie palic pół roku, potem zaczynałam znowu ;(

Ja rzuciłem na 4 lata po 10 latach palenia. A później zacząłem jeździć na spoty i imprezy do oniaka :gwizdanie:

HAHAHA

To i tak sie nieźle trzymasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no jak tam ?-kto z rzucajacych na poczatku watku wytrzymal? :naughty:

Opublikowano

ja może nie barałem tu udziału ale nie palę już ok 1,5miecha

moja dzienna dawka wynosiła 1,5-2 paczki goldenów białych 25ek (przy imprezie wzrastało proporcjonalnie do spożytego alkoholu )

obecnie przy alko ju zmnie nie ciągnie :)

I z tego miejsca chciałbym podziękować mojej Kobiecie za wsparcie i mobilizację

Opublikowano

no to fajnie i oby tak dalej...

Opublikowano

Ja jestem teraz na etapie popalania, ale tylko do alkoholu.. :>

Opublikowano

Ja jestem na etapie poważnego zastanawiania się kiedy znowu rzucić.

Niestety nawał imprez wakacyjnych temu nie sprzyja :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.