Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rzuciłem w poniedziałek , zobaczymy jak będzie w weekend przy piwku...

... nie wytrzymasz :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kciuki :naughty:

to masz jak w banku, ale i tak nie wytrzymasz :tongue4::decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

Jak to już nie jarasz ? To kiedy zacząłeś ? Kto Cię zepsuł, że zacząłeś palić ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

Jak to już nie jarasz ? To kiedy zacząłeś ? Kto Cię zepsuł, że zacząłeś palić ? :mysli:

Źli ludzie, głównie kobiety :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

:kox: dasz rade

taktuś się nie zna :decayed:

może się i nie znam, ale od 11 miesięcy nie palę paparochów :punk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest u Was, bo mnie w dalszym ciągu czasem tak zassie..., że niewiele brakuje... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co rzucać??

Przecież można nie palić, nie pić, nie uprawiać seksu, ale po co wtedy żyć??[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 10:20_________________________________________________Ja palę, piję, jem wszystko co zdrowe i nie zdrowe itd.

Co do paleia to palę R1 lub Pal Malle pomarańczowe, bo lubie :) i po to żyję żeby używać wszystkiego co się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pale ósmy dzień... czuje już lekką ulgę bo najgorzej było na drugi-trzeci dzień.... . Zacząłem chodzić na siłownię i jeździć na basen i to mi trochę pomaga zapomnieć o paleniu. Każdemu polecam jakiś sport przy rzucaniu, uwierzcie mi, że pomaga :notworthy:

Najbardziej jestem zadowolony z tego, że w piątek mieliśmy grilla, i po wypiciu 3 piwek i nażarciu się kiełbasą miałem taką ochotę zapalić, że myślałem, że polegnę widząc jak inni palą. Wytrzymałem :naughty:

W sobotę najebałem się w trupa i też nie zapaliłem żadnego papierosa - jestem z siebie dumny jak cholera :kox:

Ciekawe jak długo nie będę palił, bo już miałem tak, że 3 lata paliłem, potem rok przerwy, znowu 3 lata paliłem no i teraz znowu rzucam.... :wallbash:

A po co rzucać??

Przecież można nie palić, nie pić, nie uprawiać seksu, ale po co wtedy żyć??[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 10:20_________________________________________________Ja palę, piję, jem wszystko co zdrowe i nie zdrowe itd.

Też tak kiedyś myślałem, ale z drugiej strony po co robić coś z czego nie ma żadnej bani ? :decayed: Już lepiej innym dymkiem się zaciągać :palacz::nabijasie::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś myślałem, ale z drugiej strony po co robić coś z czego nie ma żadnej bani ? :decayed: Już lepiej innym dymkiem się zaciągać :palacz::nabijasie::banan2:

hehe też fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest u Was, bo mnie w dalszym ciągu czasem tak zassie..., że niewiele brakuje... :evil:
[br]Ja nie palę ponad 2 lata i co jakiś czas mniej lub bardziej też mnie ciągnie. Wcześniej kilka razy rzucałem palenie ale niestety udawało się wrócić. Jestem zdania że od nałogowego palenia tytoniu (podobnie jak od wódy) nigdy nie można się uwolnić w pełni, dlatego nie pozwalam sobie na luksus "popalania". Do powrotu na prawdę niewiele potrzeba także trwajcie w mocnym postanowieniu, jak rzucać to definitywnie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz. Ja nie paliłem rok i sobie właśnie myslałem "aaa tam, jeden na imprezce nie zaszkodzi do piwka, a w końcu rok nie palę to będzie tak jakbym nigdy nie palił, organizm wyczyszczony". A tu pupa praktycznie od razu wróciłem do nałogu ;(

Ps. widzę, że ktoś nawet ocenzurował słowo "d*pa" :blink: Przypomniało mi się, jak ostatnio na innym forum słowo burak było z gwiazdkami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...