Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zegarki nosicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja chodzę w fossil jr9306 i polecam, ale ostrzegam ciężki jest :)
320g nieźle :whistling:
Opublikowano

szczeże to nie wiedziałem że tyle waży ale po paru godzinach ręka boli

Opublikowano

Smith & Wesson, ZEGAREK SMITH WESSON MĘSKI NOWY WOJSKOWY TAKTYCZNY (4043862929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., wodoszczelność sprawdzona, twardość szkiełka sprawdzona wielokrotnie przez przypadkowe i wcale nie lekkie uderzenia, ostatnio na korcie tenisowym oberwał rakietą przy moim dziwnym złożeniu się do uderzenia i o dziwno nawet ryski, co prawda nie nadaje się zbytnio do garniaka, trzy baterie w środku ale 2 lata wytrzymują bez problemu.

Opublikowano

Diesel DZ-4182 - mam i polecam, wygodny i do tego tyle co przeszedł to mogę stwierdzić, że wytrzymały ;)

4020654128

Opublikowano
Tag heuer calibre 36 czarny

Piękny... jarają mnie takie zegarki, ostatnio czaiłem się na podobną Certinę DS Podium, ale brutalna rzeczywistość na razie nie pozwala:kwasny:

Skończyło się na chińczyku do noszenia na co dzień, czekam tylko na customowy pasek Pattiniego i też się pochwalę:wink:

Opublikowano

Moj ojciec ma IWC, ale cena :facepalm:

Opublikowano

U mnie:

1.

pol_pm_ZEGAREK_CERTINA_DS_PODIUM_BIG_SIZE_231519.jpg

2.

image.jpg

3. 2x Casio G-SHOCK + 1x Edifice

4. W przyszłości OMEGA Seamaster

Opublikowano

Zegarek ma być wygodny, pokazywać czas i podobać się właścicielowi :wink:

A zegarki za 10 czy 100 patyków to przerost formy nad treścią :grin:

Chyba że ktoś lubi się chwalić ile ma hajsu :grin:

W przedziale cenowym 200-600 można śmiało kupić dobry markowy zegarek :wink:

Opublikowano

Jacques Lemans MONZA Formula 1 F1 F5038A, mam - polecam

ciekawie wygląda..:naughty:

do noszenia na co dzień idealny :wink: mam go od 2009 roku i jestem bardzo zadowolony. pasek muszę już wymienić bo się sfatygował po tylu latach

Opublikowano

kurcze

a ja jak kilka lat temu zdjalem zegarek z nadgarstka, tak juz nie zalozylem

od czasu jak komorka przy tylku, to posiadanie czasomierza przestalo byc konieczne

do tego 3/4 dnia przed kompem

jakos ....

nie widze za bardzo powodu

Opublikowano

Fossil ch2519, już 4 lata ze mną i jak na razie wszystko z nim ok.

Opublikowano
kurcze

a ja jak kilka lat temu zdjalem zegarek z nadgarstka, tak juz nie zalozylem

od czasu jak komorka przy tylku, to posiadanie czasomierza przestalo byc konieczne

do tego 3/4 dnia przed kompem

jakos ....

nie widze za bardzo powodu

Kamyk idąc tym tokiem myślenia wypadałoby mieć nokie 3310 w kieszeni:wink: Dla mnie zegarek to w 90% ozdoba jak ubranie:wink:

Opublikowano
kurcze

a ja jak kilka lat temu zdjalem zegarek z nadgarstka, tak juz nie zalozylem

od czasu jak komorka przy tylku, to posiadanie czasomierza przestalo byc konieczne

do tego 3/4 dnia przed kompem

jakos ....

nie widze za bardzo powodu

Kamyk idąc tym tokiem myślenia wypadałoby mieć nokie 3310 w kieszeni:wink: Dla mnie zegarek to w 90% ozdoba jak ubranie:wink:

Endrju

zdrowy komment

posmialem sie troszkę :grin:

dooobre

Opublikowano

Poleca FOSSIL amerykańska firma. Bardzo dobrze dba o szczegóły.

Opublikowano
kurcze

a ja jak kilka lat temu zdjalem zegarek z nadgarstka, tak juz nie zalozylem

od czasu jak komorka przy tylku, to posiadanie czasomierza przestalo byc konieczne

do tego 3/4 dnia przed kompem

jakos ....

nie widze za bardzo powodu

Mam to samo :decayed:

O zegarku przypominam sobie dopiero wtedy, kiedy raz na rok wybieram się na jakiś ślub albo cóś, do kościoła.

Jako, że komórki wyciągać w kościele to nie bardzo, a trzeba wiedzieć ile do końca imprezy zostało, więc ... wtedy okazuje się, że wszystkie zegarki leżą zdechnięte w szufladzie.

Opublikowano

Po niemilych przezyciach z Timex'em kupilem cos od Casio:

ef_328sg_1av-big1_220_220.jpg

Na wiosne bedzie 4 rok jak go mam. Zawsze przy samochodach w nim pracuje, dwa swapy zrobilem z zegarkiem na reku i... dziala :naughty: Do tego z setke pomp wtryskowych.

Dobre szkielko ma bo nie rysuje sie.

Ale mysle, by na niedziele do kosciola i do garnituru cos sobie kupic innego, cos drozszego.

Opublikowano

A co nie tak było z Timexem?

by Note 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.