Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna, i nawet ten tylny zderzak od Esy pasuje do przedniego s-line :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze dobrze by wygladala ta felga do tego koloru.

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Praktycznie nie ma co rezać.

Swietny kolor

to Ty tak twierdzisz, zawsze cos sie znajdzie do rezania :decayed:

cale autko ladne, oby sluzyla dobrze :kox:

Jak dla mnie zostaly detale... tuner DVBT + adapter kamery - ten co jest co jakis czas wariuje. Do RNSE brakuje mi jeszcze bluetooth.

Myslalem jeszcze nad DRL - diodowe w miejsce dlugich i podlaczyc to tak zeby dzialalo jak powinno i nie wywalalo bledow. Mam przelacznik AUTO i czujnik zmierzchu wiec milo by bylo gdyby dzienne zapalaly sie po odpaleniu auta i przelaczaly na mijana po zmierzchu (jesli przelacznik bedzie w pozycji auto).

Do tego nowe dywaniki welurowe, przyciski satynowe do opuszczania szyb w tylne drzwi bo tam sa zwykle w tej chwili i podsiwetlane klamki z przodu bo tego tez brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny furka, naprawdę ciężko z rezaniem:wink:

Co do dachu, to ok, ale bym pomyślał nad wywaleniem chromów.....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie wniosę, to przepraszam :hi: tylko powiem ze b6 sedan,kombi to najpiękniejsza bryła auta jak dla mnie:slina: i napewno sobie kiedys kupie :naughty:

Gratuluje i zazdroszcze użytkownikom b6 aut :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 7,5 do setki raczej wątpliwe

Kolega ma 1.8T AEB w B5 - zmienione turbood TT (zmienony kolektor itp itd), program, DP, brak kata i kilka pier**l - krecil 7,3 - 7,5 do setki (mierzone wielokrotnie). Bralismy sie kilka razy z ciekawosci jak kupilem samochod i odjechal mi ze startu pol dlugosci samochodu (bylem zawsze na jego tylnych drzwiach albo tylnym kole) a po zapieciu 4ki zaczynalem sie z Nim rownac. Wiec tak by wychodzilo... ale nie bede sie sprzeczal. Moge sie mylic - moze jego B5 nie jedzie jak jechalo skoro to niemozliwe :)

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

rewelacja :) świetna robota auto sliczne ps. jaki to jest numer włącznika świateł ??

Co do wlacznika to w tej chwili jest to zwykly wlacznik z funkcja AUTO z B6 (z koncowka B jesli dobrze pamietam) - zostal zmieniony tylko ten element ktorym sie przekreca swiatla (z jakiego wlacznika nei mam pojecia bo robil to poprzedni wlasciciel). W koncu efekt jest taki jaki powinien byc - wszystkie swiatla dzialaja tak jak powinny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest kupić porezane auto:kox::kox: Rewelacyjnie wygląda:slina:

Będzie grill na czarno?

Tak jak pisałem na Divisionie. Sprzęgło BRD spokojnie wystarczy.

U mnie czeka na montaż i razem ze wzmocnioną tarczą - w przyszłości będzie przenosić moment rzędu 450Nm.

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Ta kierownica:heat:

muszę mieć taką kierownicę:slina::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest kupić porezane auto:kox::kox: Rewelacyjnie wygląda:slina:

Będzie grill na czarno?

Tak jak pisałem na Divisionie. Sprzęgło BRD spokojnie wystarczy.

U mnie czeka na montaż i razem ze wzmocnioną tarczą - w przyszłości będzie przenosić moment rzędu 450Nm.

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Ta kierownica:heat:

muszę mieć taką kierownicę:slina::decayed:

Auto bylo kupione porezane ale bylo wiele poprawek - takze nie jest tak ze kupione bylo na gotowo i nie wymagalo zadnej pracy chociaz nie ukrywam ze z takim zamiarem je kupilem - nie wkladac kasy przez jakis czas. Najwiecej problemow bylo ze swiatlami - ktos przedobrzyl przy montazu poprzedniego wlacznika i zrobil sie niezly balagan. Na szczescie temat zostal ogarniety a przy okazji wpadl wlacznik z funkcja AUTO.

Gdzie wzmacniales sprzeglo - na czym to polega, ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy:wink:

Ja też kupiłem porezane auto, właśnie po to by już samemu nie modyfikować. Było porezane ale do poprawek. Ten sam temat.

Ale uważam, że to bardzo dobre wyjście, nawet jeśli trzeba trochę na wstępie dołożyć.

Sprzęgło wzmacniałem tutaj: http://www.sprzegla-regeneracja.pl/

150 zł za obicie tarczy kevlarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150zl to nie duzo... moze warto wyslac od razu nowe BRD do wzmocnienia... pedal sprzegla nie bedzie chodzil ciezko po takim zabiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była fura Pocasa ;]

Łezka się w oku kręci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie widziałem tak ślicznej B6

Mając B8 oczu bym pewnie od niej nie oderwał gdybym ją widział na drodze

Dbaj o nią i doceniaj bo jest naprawdę mistrzowska

Ps. może zamiana :eusathink:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, sam wielokrotnie oglądałem ogłoszenie o sprzedaży ale niestety zakup mieszkania był priorytetem i skończyło się na marzeniach o tej slicznotce. Daj znać jak będziesz sprzedawał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...