Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron zmienił furę jak się wkurzył że do A4 nie mógł wsadzić 20 cali 9' ET26 :grin:

:wink:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

...

zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

...

wypraszam sobie , ja nie mam rotorów :wink:

Opublikowano

he he, nie wierzę :facepalm::decayed:

Opublikowano

Przypuszczam że ma już szereg aukcji dodanych w ulubionych do S5 :naughty:

Wczoraj jak wszyscy poszli spać to jeszcze siedział na allegro :grin:

Opublikowano

Wczoraj jak wszyscy poszli spać to jeszcze siedział na allegro :grin:

:polew:

Opublikowano

Ładna jest !! A z A4 to nie ma za dużo wspólnego w wyglądzie, przynajmniej z zewnątrz.

Opublikowano
  • Autor
Miron zmienił furę jak się wkurzył że do A4 nie mógł wsadzić 20 cali 9' ET26 :grin:

:wink:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

...

zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

...

wypraszam sobie , ja nie mam rotorów :wink:

Dziadek możesz się śmiać ale to naprawdę był powód

Nie dało się felg przystosować do auta to auto przypasowałem do felg :decayed:

wiem, wiem - nigdy normalny nie byłem

Opublikowano

jakby to powiedzieć... :slina:

Opublikowano

Jakaś znajoma furka hehe ;) Kolorek jedyny odpowiedni.

Gratuluje zakupu, zazdroszczę szyberdachu, springów, i te 19" z Rs6 nawet ładnie siedzą.

Nie brakuje ci czegoś w dyfuzorze z tyłu?

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Aha masz półkę w tylnej klapie od środka zamontowaną? nie słychać jej ?

Opublikowano

U mnie przy 8'' wooferze słychać : P

Opublikowano
U mnie przy 8'' wooferze słychać : P

No właśnie :P dziwnie to rozwiązali, więcej wad nie widzę :D

Opublikowano

Zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

Ps. Do TRZECH razy sztuka, zlituj się, wsadź coś lepszego

Ja widziałem może z kilka OOOO na rotorach jezdzac po całej PL w przeciągu kilku lat - mało kto je ma, ale prawie każdy o nich gada i może dlatego taki oklepany :kwasny: przy tym ET26 i 20 cala będzie malina do białasa :wink:

Opublikowano

Zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

Ps. Do TRZECH razy sztuka, zlituj się, wsadź coś lepszego

Ja widziałem może z kilka OOOO na rotorach jezdzac po całej PL w przeciągu kilku lat - mało kto je ma, ale prawie każdy o nich gada i może dlatego taki oklepany :kwasny: przy tym ET26 i 20 cala będzie malina do białasa :wink:

Nie czaisz, widzę fury Mirona co tydzień i żeby Cię uświadomić to napiszę że w przeciągu ostatniego ROKU kupił już TRZY komplety rotorów :wink:

Opublikowano

Extra:) Biala robi robote:) tez mysle o rotorach ,do bialego pasuje. I szybki na ciemno ;)

Opublikowano

Miron rozwaliłeś system auto piękne i na dużym wypasie. Rotor daj na zimę a na lato zakładaj Vossena nie ma nic lepszego :P Auto po programie czy będziesz robił dopiero ? Jak coś mam heble od S5 na przód :P Pasowałoby jeszcze włożyć fotele od S5 biało czarne :P

Opublikowano
U mnie przy 8'' wooferze słychać : P

pocas - wpakuj większy, to zagłuszy półkę :decayed:

Opublikowano

Teraz sam rozglądam się za czymś podobnym.:naughty:

Opublikowano
Kolorek jedyny odpowiedni.

dobra uwaga

bialy cudnie pasuje do tej budy

chociaz mycia bedzie od uja.....:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

.

o moze takie ....

MVR 19" 5x120 9J 215/35 235/35 WKLĘSŁE VOSSEN (4150669317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
Z tym przebiegiem to trochę Cię ściemnili :) piszesz że ma niecałe 180tyś a ma faktycznie 207tyś

Audi A5 3.0 TDI Sportback quattro, S-Line 2x , Voll als Sportwagen/Coupé in Edewecht

I dwa znaczki na atrapie :facepalm:

Opublikowano

Miron graty fury ! Piękna jest :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.