Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm


marcindlug

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek teraz mnie zastanawia bo gostek co wyrorował mnie z zaciskami tak jak pisałem wczesniej mierzył tarcze i ona miała 270/22 i gostek powiedział ze ona ma lekki rant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie miales kompet zacisk przedlift jarzmo polift - tak tez moze byc w sumie, dobra informacja dla mnie bo wiem ze nie musze wymieniac zacisku jak sobie zapodam kiedys jarzma z w12 ale watpie ze je dostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie znalezc jarzma i zaciski pod 280, ale chce sie upewnic bo nie orientuje sie a cos czytalem ze 2 rodzaje zaciskow i nie wiem ktore lepsze? jakie powinienem szukac? czy brac ten zestaw razem z jarzmami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzmo ktore bylo do tego zacisku 269 ogarnie tarcza 22mm on ma identyczny rozstaw jak 280 z tym ze 280 jest glebszy.... tak to w praktyce wyglada....

Przemcio podasz numer jarzm pod tarcze 280 te co kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale mi nie chodziło o numer katalogowy tylko jaki jest na jarzmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktos wymiary jarzma pod 280? Chce sprawdzic przy kurierze czy mnie sprzedajacy w konia nie robi bo cos za tanio mi sprzedal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oko widac ze sa wieksze, znajdz foty w necie takich i takich, to jak roznica miedzy 288 a 312 na przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaja sie duze.. A jakies oznaczenia na jarzmach powinny byc? Bo cos tu jest ale ciezko odczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w necie znajdziesz dokladne fotki, albo na allegro

jutro bede mial 269 poliftwe z d2 w rekach wiec ci powiem jakie maja oznaczenia

poza tym bede mial na sprzedaz jarzma od d2 przedlift czyli pod 269x20 jakby ktos chcial, z 60zl za obydwa bede chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja bym chciał jakby obsłuzyły tarcze 22 mm.

Edytowane przez sawul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a piasty tylne z Passata B5 nie byłyby lepsze niż te z AUDI 100?

Naciapane z bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja bym chciał jakby obsłuzyły tarcze 22 mm.

moze da sie je delikatnie podfrezowac, ale zobacze dopiero jak bede mial je w rekach

mam jeszcze na sprzedaz jarzmo z passka 2.5tdi 4 motion pod 256x22 bo mi jedno zostalo, ewentualnie moge je pomierzyc wtedy bedzie odnosnik ile pod 280mm powinno mierzyc wysokosci w okreslonych punktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od srodka otworu na prowadniczke pod gumka do srodka otworu montazowego jarzmo mam 75mm, w 280 powinno to byc ok 97mm

a od krawedzi prowadniczki po ktorej porusza sie klocek do srodka otworu sruby zwrotnicy mam 67mm gdzie w 280 powinno byc ok 89mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pomierze, oby to byly te dobre bo cena mnie skusila

od srodka otworu na prowadniczke pod gumka do srodka otworu montazowego jarzmo mam 75mm, w 280 powinno to byc ok 97mm

a od krawedzi prowadniczki po ktorej porusza sie klocek do srodka otworu sruby zwrotnicy mam 67mm gdzie w 280 powinno byc ok 89mm

Od srodka otworu prowadniczki do srodka otworu do srodka montazowego jarzma mam 85mm czyli zgadza sie :) mam te pod 280 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...