Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompa paliwa 1.8t 163km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jaką pompę kupić ? Byłem w paru sklepach i mi powiedzieli ze mają tylko do wersji 150km i do mojego nie będzie pasować.

Moja zrobiła się dość głośna i daje już za małe ciśnienie.

Pomożecie jakoś ?

Opublikowano

Zastosowanie w pojeździe [A4 (8E2, B6) - 1.8 T quattro]

Kod silnika: BFB do numeru podwozia: 8E-5-065-000

numer VDO 228-228-008-001C

numer części 8E0 906 087 N

Opublikowano
Zastosowanie w pojeździe [A4 (8E2, B6) - 1.8 T quattro]

Kod silnika: BFB do numeru podwozia: 8E-5-065-000

numer VDO 228-228-008-001C

numer części 8E0 906 087 N

Dzieki! Tez mi sie to przyda :)

Opublikowano

inne marki i numery pasujące:

AIRTEX E10749M

HOFFER 7507105

Vemo V10-09-0861

MEAT & DORIA 77105

ERA 775313

FISPA 22662

S.I.D.A.T 72662

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wracając do mojego tematu. Dalej nie wymieniłem pompy bo tamta wtedy tak jakby ozyła ?

Można wymienić sam wkład ktoś kiedyś utaj na forum podawał stronę interentową gdzie takie były.

Można prosić o jakieś rady ?

Mam też pytanie gdzie jest filtr paliwa ? da się go wymienić w domu ?

Opublikowano

.

Edytowane przez przemek2760

Opublikowano

Mam też pytanie gdzie jest filtr paliwa ? da się go wymienić w domu ?

Filtr paliwa masz od spodu pod plastikową osłoną podwozia.Zaraz przed tylnym prawym kołem.

Z tym że po wymianie filtra na nowy pompę paliwa może być słychać bardziej. ;)

Opublikowano

Lepiej wymontować starą i dobrać po wymiarach wkład z dostępnych zamienników. Swój płaciłem 150 zł gdzie ori wołali 1400......

Filtr paliwa bez problemu zrobisz w domowych warunkach.

Opublikowano

Lepiej wymontować starą i dobrać po wymiarach wkład z dostępnych zamienników. Swój płaciłem 150 zł gdzie ori wołali 1400......

Filtr paliwa bez problemu zrobisz w domowych warunkach.

ja mam też pompe do wymiany bo wyje okropnie, na liczniku 206tyś to nawet chwile służyła, na allegro wklad 200zl a znalazłem nową ori VDO za 700zl i nie muszę się męczyć z przekładaniem wyciągam starą i wkładam nową, tylko te 500zl różnicy. Nikt mi nie odpisał jakiej firmy i skąd mają te wkłady

Opublikowano

to najpierw sobie wymiencie filtr paliwa, pozneij cudujcie z pompą,mi wmawiali ze mam padnieta cisnienia nie ma itd, okazało sie ze filtr nigdy nie byl wymieniany i byl totalnie zapchany, nie kosztuje duzo

Opublikowano

to najpierw sobie wymiencie filtr paliwa, pozneij cudujcie z pompą,mi wmawiali ze mam padnieta cisnienia nie ma itd, okazało sie ze filtr nigdy nie byl wymieniany i byl totalnie zapchany, nie kosztuje duzo

a znacie numery filtra paliwa, nazwe oraz cene? Silnik bfb 163 kucyki, 2003 r.
Opublikowano

Ja dopasowalem pompe od bmw

Opublikowano

Piotrek cos wiecej powiedz , zrob diy dlapotomnych

Opublikowano

Dokładnie,najpierw filtr paliwa a później pompa.
Piotr-opisz(załóż wątek techniczy) co do tej pompy,dla innych będzie pomocny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to najpierw sobie wymiencie filtr paliwa, pozneij cudujcie z pompą,mi wmawiali ze mam padnieta cisnienia nie ma itd, okazało sie ze filtr nigdy nie byl wymieniany i byl totalnie zapchany, nie kosztuje duzo

dziś wymieniłem filtr paliwa zapłaciłem 110zl z MANNa wymiana 20zl cichutko nie słychać wogóle pompy, filtr był ori Audi, szkoda że nie zabrałem go żeby sprawdzic jaki był w środku.

Opublikowano

Dużo problemu jest z wymianą filtra jak mamy zatankowane pod korek? :grin:

Opublikowano

A czemu tak drogo.Filtr 75zł mann

Wymiana prosta, a co ma do tego ilość paliwa w baku.

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

ja 3 dni temu za mana do QUATTRO płaciłem 80pln wk 720/5(mann)

Opublikowano

A czemu tak drogo.Filtr 75zł mann

Wymiana prosta, a co ma do tego ilość paliwa w baku.

nawet mi nie mówcie, tak to jest mogłem poszukać po innych sklepach, ale trudno ważne że wymienione i cicho chodzi. to lepsze niż 750 za pompe :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.