Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Żaba quattro <3


quattro_1991

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatecznych korektach :D na 225/40 inaczej nie bedzie :D beda nowe fele , beda wezsze opony - bedzie nizej :o chyba .... o.O

d6752cb6bddaf4beaf1326ba2259649a.jpg

3d7f3c4aac94bb60272af591f6a37ab1.jpgaca8acddf758545c514422ea6e7babae.jpg

A takie pytanie mam do Was Pany :P

Xenony mi juz bardzo bidnie swieca , w nocy to niewiele lepiej niz na postojowych hahaha :D jaki zarnik byscie polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się o przeróbke na bixa ;) Gwerty się tym zajmuję, ewentualnie kiedyś mi migneło że ktoś przerabiał na soczewki z a6 c7 które podobno wypalaja trawę :decayed: A jeśli już upierasz się przy żarniku to weź tak do 5000K. U siebie zmieniłem na BOSHa i jakoś dają radę ale rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pomyśl o montązu bixenonu, bez porównania ilość światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za pomoc , ale mam kolejne pytanie w tej sprawie :) przed chwila wrocilem z pracy i wyciagnolem zarnik dla upewnienia sie a tam ... D2s a z tego co mi sie kojazy to d2s to bixenon :) no chyba ze sie myle to prosze mnie poprawic :) a jesli mam racje to co takze 4300 k jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa no to dzieki za wyjasnienie :)

Kupilem :D tylko jeden sklep w okolicy do 20:00 wiec byla tylko firma vision haha :D ale pomyslalem , ze wezme zanim nie kupie cos lepszego bo 39 zl to grosze , kupilem 6000 k jest fajnieee nawet jak za 3 dychy w porownaniu do skonczonych boshow jakie mialem . Tylko jakies biale postojowki musze dorwac zeby to kakos pasowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy w postojowki wsadz.

Zamowione :) 8 szt bo zapas trzeba zrobic : D i jeszcze nawet ledowe biale h7 do dlugich zamowilem :P zobaczymy jak to zaswieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpedziłes sie z tymi ledami H7, nie nadaja sie tego typu żarówki do jazdy jako główne światło doswietlajace, dają blady półmrok, jako światła długie napewno nie dadzą tego co standardowa żarówka. Tego typu żarówka sprawdzi sie jako dzienna DRL.

b5ad04d9a1af687cgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic , jak bedzie "ciemno" to kupie zwykle jakies ultra biale a te sie sprawdzi w halogenach ;) dzis juz wyslali do mnie jak dojda to sie przekonam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze o tym bo używam tego na codzień od 4 lat, czesto w nocy widze jak to świeci przy zapalaniu auta. No ale masz już podstawe do zamówienia bixenonu, wtedy z długich zrobisz dzienne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszly hiper h7 :D swieca tak jak mowiles :) no trudno , pospiech nie jest wskazany ale w halo beda spoko a tu kupie jakies filipsy i tez bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki z głów :hi: Kolor, felga... MIÓD jednym słowem!!! Myślałeś może nad zamontowaniem RNS-E zamiast Navi Plus? ;)

Dzieks ;)

Myslalem , ale koszt kosmiczny w porownaniu do navi plus :)

Konczac temat " oswietlenia" doszly dzis postojowki i ogolnie super sie to spasowalo :D z zoltego kompletu zrobilo sie bialo ;)

fb9556687b7168038d7c5e679cdc7c3b.jpgb56cf3e80b556680cf3d1d6025603d32.jpg

No dobra czas na silnik :D

Panowie , troche poczytalem i teraz chce sie upewnic czy moje myslenie jest prawidlowe . Jak narazie co do silnika mam wywalonego kata , zaslepiony egr i zrobiony program bez hamulcowni :P na okolo 130 wiec jak tak mowia to nikt nie wie ile tak naprawde jest. :D oczywiscie i tak jest duzo lepiej niz zaraz po zakupie gdy nie bylo nic , ale jak wiadomo zawsze jest malo i malo ...

Chcialbym zaczac powoli kompletowac :

- suszara awx

- kolektor awx

- wtryski 216

Po zdobyciu wszystkiego zalozyc to i jechac na prawdziwy wirus.

Chcialbym osiagnac jakies 150 i jakis w miare fajny moment . Tak zebym nie musial martwic sie o sprzeglo i o jakies awarie silnika .

Teraz tylko pytanie czy moje mysli sa dobre i do zrealizowania bez problemu czy tez nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...