Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi (R)S4 Limo by Savo


Savo

Rekomendowane odpowiedzi

No jeszcze troszke pracy ale to juz kosmetyka :)

 Taka mała ciekawostka , kupiłemt tylna kanape od c5 ? Ktos wie po co ? ;D

fCnQfi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie chce przelozyc/zaadaptowac uchwyt na kubki . Ale pomysl zgrzaniem tez jest nie glupi . W a6 c5 gdzie jest przycisk na grzanie tylnej kanapy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie chce przelozyc/zaadaptowac uchwyt na kubki . Ale pomysl zgrzaniem tez jest nie glupi . W a6 c5 gdzie jest przycisk na grzanie tylnej kanapy ?

Tam gdzie nawiew na tylna kanapę jest,na końcu tunelu. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad przelacznikami ale tak naprawde nie ma miejsca tam, kiedy jest podlokietnik w tunelu srodkowym  .... takze odpuszczamy temat i tylko holder na kubeczki przekladamy. Mysle jeszcze nad podswietleniem klamek wewnetrznych z a6 c5 .... czy warto to robic ? 

Recaro ida juz do tapicera i okazało se ze mam problem z klapka podlokietnika jak wiekszosc, jest połamana. Przy okazji bedziemy brac material z tylnej kanapy do podłokietnika by go odswiezyc . W taki o to sposób wleciał dawca, podłokietnik z telefonem. Mysle ze nie bede z tego korzystał ale niech sobie będzie .... cos bedzie swiecic :)

dCYmmR.jpg

DuChmX.jpg

Edytowane przez Savo
wiecej zjec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cupholder to p&p? Można jakies foto z przekładki :)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by było szkoda miejsca w podłokietniku na ten telefon :decayed: w B5 i tak jest jak dla mnie mało schowków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem ze tez tak do tego podchodzilem... ale po przemysleniu stwierdzilem a huk sprobujemy niech sobie bedzie ... chce zrobic z tego auta max wyposazenie jakie bylo . Do kapletu brakuje el. Skladanych lusterek plus fotochrom .... i chyba tyle, chyba ze ktos jeszcze wie co wychodzilo w dodatkowym wyposazeniu .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ....

Mam i teraz żal że nie zamontowałem szyberdachu ... buuuuu

Bz3s1X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie

 A wiec napisze tak. Widzialem samochod bedac na wakacjach w Pl i moge smialo powiedziec ze spasy są masakrycznie piękne. Auto naprawde wyglada jak poprostu Nowe !! Nowe lampy, halogeny , szyba , kierunki itd robi straszna robate nie wspominajac juz o felgach. Autko jest ustawione max gora n gwincie

Lepsze zdjecia robiłem swoim telefonem

K8F23x.jpg[/IMG]
8LVVf1.jpg[/IMG]
clMwGb.jpg[/IMG]
1bRqlB.jpg[/IMG]

Edytowane przez Savo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mówił że ponoć było domykanie drzwi. Tak, drzwi, nie szyb. A nawet twierdzi że leży to u niego na strychu i czeka na montaż. Szukałem w necie ale nie znalazłem żadnego info o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bestia jak nie powiem co :naughty:

powiedz mi jak zalatwiles sprawe na tylnej klapie z oswietleniem do blachy bo sie wkoncu nie doczytalem xd

 

ps skoro juz tak piescisz ja to dołóż tą dokładke z m3 na klape autko nabierze z tylu wiekszej agresywnosci :naughty: i moze ta blende na szybe (mi to osobiscie się podoba i za niedlugo bede kupowac takowa blende na szybe :P)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Homelink i otwieranie klapy bagażnika że środka?
Przycisk otwierania jest w kieszeni drzwi kierowcy.

Edytowane przez Cpt.Ryan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Długo szukałem boczka szarego dwuczesciowego ( gora i dół 2 odciennie szarego) ... otwieranie klapy tyl plus wazne dla mnie głosniczek od Navi . Boczek przypłynął z USA . Teraz modyfikacje pod Uk

xjjPQY.jpg

Edytowane przez Savo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domykanie drzwi było ??

Homelink tez wpadnie, tylko tak naprawde do czego moge to wykorzystac ?

Tak jak pisałem wczesniej z 2 setow recaro robimy jeden ładny.
Odebrane siedzonka na przód ( tapicer rozebrał 2 kaplety, powybierał najlepsze kawłki, zszył w całosc ) czekamy teraz na tylna kanape i zabieramy sie za elektryke

TaEXXT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Nooo ... Idziesz na całość :D

Dopieszczasz detale aż miło patrzeć!

Fotele wyszły oszałamiająco :D

Będą idealnie kontrastować z lakierem!

Drewno w boczkach zachowujesz czy podmieniasz np. na szczotkowane alu czy carbon?

Tak trzymać!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...