Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek masz aku w aucie?

chciałbym jutro sprawdzić RNSa i pożyczyć Twój panel od klimy bo chce swój przyrezać i potrzebuje w celu zwymiarowania :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ładny 1Z(etor)

Opublikowano

Bieniek masz aku w aucie?

chciałbym jutro sprawdzić RNSa i pożyczyć Twój panel od klimy bo chce swój przyrezać i potrzebuje w celu zwymiarowania :)

Mam aku :>

Ale jutro najprawdopodobniej wyjezdzam swoim autem,wiec wymiarowanie tylko na spocie :tongue4: :tongue4:

Moglbys mi sprawdzic nr ic do mnei?Jutro jade kupic i nei chce pomylek.A nie zabralem starych.

Opublikowano

ma ktoś na sprzedaż spryskiwacz reflektora do b6? może być bez sprawnej dyszy, byle by się tylko wysuwał

Opublikowano

w BDG z grudnia 2004 są

8E0145805P lewy

8E0145806C prawy

Opublikowano

Dasz rady wymierzyc na spocie,czy chcialbys do domu?Jest szansa,ze jutro nie zdaza z robota chlopaki :decayed:

Opublikowano

zobaczymy, spokojnie jak nie da się to trudno - obkleję tunel i będę po troszeczku piłował :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:29_________________________________________________podaj VIN na PW

zobaczę czy mam w swojej bazie danych :cool1:

Opublikowano

Tak sobie mysle,ze raczej w czw odbiore auto jak juz.Jutro dopiero kolo 17 dowioze IC, jak je kupie w ogole.To do czw spokojnie mozesz pozyczyc klimatronik.

Opublikowano

na czwartek to dopiero kosz odbiorę od Gleby

jeżeli wyrwę się aby go odebrać :confused4:

Opublikowano

Tak sobie mysle,ze raczej w czw odbiore auto jak juz.Jutro dopiero kolo 17 dowioze IC, jak je kupie w ogole.To do czw spokojnie mozesz pozyczyc klimatronik.

Tylko naprawiasz czy coś modzisz ? :chytry:

Opublikowano

Naprawiam.Moje IC popekane.

Opublikowano

Jak wymieniać to nie lepiej od razu pomyśleć o większych mocach ? :evil:

Opublikowano

2.5 psuje się na potęge bez modów. Po co zwiększać awaryjność, która i tak jest bardzo wysoka ? :confused4:

Opublikowano

Jak wymieniać to nie lepiej od razu pomyśleć o większych mocach ? :evil:

Raz,ze i tak pompa nie wyda wiecej.Dwa przy sprzedazy raczej fmic mi nie pomoze.

Opublikowano

Pumex gdzie ty kupujesz "flat" 70m2 i 60m gardenu za takie małe bilety ?? wioska 60km od Śledziowni czy jak ?? :mysli:

hehe,Gdańsk,blisko Kowal :cool1:

Opublikowano

Ciekawe do kiedy ceny mieszkań będą spadać... :mysli: Oby jak najdłużej :decayed:

Opublikowano

a powiedzcie chłopy ktoś jeszcze ma zamiar jechać na zlot bo jak bym się zdecydował to ktoś mógłby się ze mną zabrać zawsze taniej wacha wyjdzie :decayed

po pierwsze,niemów do nas chłopcy :kwasny::wink4:

antonio i Łepski chcą się z kimś zabrać,także mielibyście wache na trzech :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 23:24_________________________________________________

Ciekawe do kiedy ceny mieszkań będą spadać... :mysli: Oby jak najdłużej :decayed:

no ponoć jeszcze mają zjechać,ale to już chyba niedużo,teraz jest 3900-4200,ja znalazłem za 3500,przed nowym rokiem stało za 3950,także myślę,że te 3500 jest git.

Opublikowano

witam Panie i panowie:) jako nowy forumowicz postaram sie tez wpaść w tym miesiącu na spocik w Gdańsku... :)

może ktos z okolic Dębek-pucka-władka-helu tez smignie drugą fura albo ze mna.

pzdr

Opublikowano

elo :hi:

wladimir jest z Helu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.