Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak czy inaczej zrób to przed wyjazdem

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak czy inaczej zrób to przed wyjazdem

Tzn ja nie jadę swoim autem ale już dzwoniłem do Ola i chyba w piątek podjadę do niego i mi to zrobi :hi:
Opublikowano

jeżeli masz padnięte sprzęgiełko to wymieniaj jak najszybciej, bo w krótkim czasie może polecieć napinacz....

Opublikowano

No właśnie wczoraj dopiero mi tak zaczęło robić więc tak jak mówisz trzeba wymienić, w piątek jadę do Olka i mówił że mi to ogarnie :good:

Opublikowano

Bawiłem się dziś telefonem i skończyło się hard resetem, straciłem część kontaktów więc dajcie namiary, może być PW ale najlepiej smsem :-)

Opublikowano

ktoś z Gdyni zgarną pule :evil:

...może mydlany,ktoś na giełdzie wkupił całą cebule :blink:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

mydlo wisisz mi 3 dychy za kupon i chj mnie to obchodzi.... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Słyszałem od Olka że był artua2 na spocie, i jak wygląda jego B8? A ja byłem wczoraj u Ola i wymienili mi to sprzęgiełko a przy okazji okazało się że z hamulcami cieniutko :confused4: więc trzeba było też wymienić. Z mechanikiem to taj jak z lekarzem jak pójdziesz z jedną dolegliwością to znajdzie Ci dziesięć innych :polew: Ale Olo za bardzo mnie nie skaleczył więc jakoś przeżyję do "pierwszego" :hi:

Opublikowano

Czyli jednak to bylo to sprzegielko?

Opublikowano

Czyli jednak to bylo to sprzegielko?

Tak tak sprzęgiełko...a teraz już znowu pięknie mruczy :naughty:
Opublikowano

Czyli jednak to bylo to sprzegielko?

Tak tak sprzęgiełko...a teraz już znowu pięknie mruczy :naughty:

mruczeć to może tylko V6 albo wyżej, 1.9 tdi to najwyżej moze skrzeczeć :P

Opublikowano

ale mu dała :polew:

Opublikowano

Czyli jednak to bylo to sprzegielko?

Tak tak sprzęgiełko...a teraz już znowu pięknie mruczy :naughty:

mruczeć to może tylko V6 albo wyżej, 1.9 tdi to najwyżej moze skrzeczeć :P

Alona jak Twoje dwa cylindry to mruczą czy skrzeczą ?? :decayed::kox:

Opublikowano

Czyli jednak to bylo to sprzegielko?

Tak tak sprzęgiełko...a teraz już znowu pięknie mruczy :naughty:

mruczeć to może tylko V6 albo wyżej, 1.9 tdi to najwyżej moze skrzeczeć :P

Alona jak Twoje dwa cylindry to mruczą czy skrzeczą ?? :decayed::kox:

przeciez napisałam :P jednak dzwięk 2,5 tdi to jest to... :kox:

Opublikowano

Alona śmigasz na dwusuwie :decayed:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z lotniska w Kopaniewie :kox: Rajdowe Trójmiasto urządziło wypad na śnieżne upalanie :kox: Mam nadzieję, że za tydzień powtórka. Jeździło wszystko od kaszlaków po subaryny, był też Fuso felcią na kolcach :evil: Zabawa przegenialna :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ciezko napisac na forum,zebysmy sie wybrali klubowo? :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja się dowiedziałem dzisiaj o 11 :decayed: jak kumpel z aparatem przyjechał :kox:

Opublikowano

masz wpierdool łepski :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.