Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki wszystkim :hi:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=sd-S0_gt1Nw HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Miej Ty umiar następnym razem.

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=sd-S0_gt1Nw HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!![br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:23_________________________________________________o nieee !! mój zderzak :(

A widzisz w blasku flasha wszystko wyjdzie :decayed:

Opublikowano

Kurna Wy tu spamujecie a ja z dyplomatami musze naginac ;(

Opublikowano

http://i42.tinypic.com/bdsbrc.jpg

Spróbujcie się zastanowić, co robiliby nasi piłkarze, gdyby do końca spotkania o życie było 15 sekund, w czasie których trzeba byłoby odebrać piłkę rywalom i zdobyć gola... - dodaje weszlo.com.

Zdaniem dziennikarzy serwisu nasi futboliści zachowaliby się następująco:

Krzynówek – łapią go skurcze

Smolarek – poprawia fryzurę

Żurawski – nie wiadomo, co robi (jest niewidoczny)

Lewandowski – robi rozbieg, żeby zalutować (ale w 15 sekund nie dobiegnie do piłki)

Roger – kręci się w miejscu

Dudka – przerażony rozgląda się, co począć

Łobodziński – kiwa się sam ze sobą

Wasilewski – już go nie ma (czerwona kartka)

Boruc – zastanawia się, co zjeść na kolację

Kokoszka – jest tak zalany potem, że nic nie widzi

Bronowicki – szuka kogoś, kogo można by je...ć

Jop – podaje do przeciwnika

Zahorski – układa sobie przemowę w stylu „jestem wspaniały”

Matusiak – zastanawia się, czarne czy czerwone

Saganowski – trafia w słupek

Kuszczak - też go nie ma, obraził się

Opublikowano

rowniez podziekowal za spota :hi: fajno bylo :naughty:

bayo szerokosci :wink4:

Opublikowano

Booster dziewczyny ogłosiły twoje auto , najładniejsze dzisiaj :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wiekszosc ma ramki klubowe po tablice :wink4:

ja tyż nimom jeszcze :) ale mam "nalepkę" :evil:

chyba 17

oby tak dalej :good:

mnie możecie policzyć też :) Bo bym był, jak bym był :decayed:

Opublikowano

Świetna frekwencja Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

pierwszy raz na spocie i było sympatycznie

podziekował :good:

Opublikowano

Również wielkie dzięki :hi:

Opublikowano

dzięki za spota,o ile sympatyczniej z laskami :tongue4:

Opublikowano

uffff...wreszcie do domu dojechałam :D

Booster dziewczyny ogłosiły twoje auto , najładniejsze dzisiaj :cool1:

nieprawda!!! nie dziewczyny, a moja koleżanka!!! hehe

ja mam innego faworyta :naughty:

DZIĘKI CHŁOPAKI ZA SPOTA, MIŁO NAS PRZYWITALIŚCIE :kox:

Opublikowano

W przyszłą środę mam ostatni egzamin, więc może w końcu dotrę na spota :evil:

Opublikowano

ja mam innego faworyta

B6 z czerwoną skórką :naughty:
Opublikowano

ja mam innego faworyta :naughty:

mydełko fa :decayed:

Opublikowano

ja mam innego faworyta

B6 z czerwoną skórką :naughty:

hehehehe, nie nie b6 z czerwoną, chociaż byłeś blisko :D

sedan sedan, tudzież limuzyna!!!

ciesze się, że frekwencja dopisała, jestem naprawde mile zaskoczona, chodzi mi o całokształt!! hehe :)

hmmmm... tylko dlaczego wielki ALVARO się nie pojawił?? :no:

Opublikowano

mydlo nie bądź pupa będziesz jechał sam do Bukowiny :doh1:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 00:33_________________________________________________Dobranoc

co złego to nie ja :decayed:

Opublikowano

Kurczę Alvaro się nie pojawił bo odbierał staruszka auto od lakiernika i nie zdążyłem się wyrobić z Elbląga :kwasny: Ale super się czyta że 3M rośnie w siłę... Olo dziś Ci wyślę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.