Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 21.09.2020 o 12:21, TommiA6 napisał:

Ktoś coś w czwartek?

Którą godzinę proponujesz?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to ja jak coś jednak odpadam ?

Opublikowano

Ja nie dałem rady. Mam taki zasuw w robo, że nie wiem jak się nazywam :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć chłopaki macie kogoś do polecenia (warsztat) w Trójmieście okolicach obeznanego w 1.8t bo mam problem z rozrzadem i stukami w silniku, potrzebuję kogoś kto zmierzy ciśnienie oleju i ponownie sprężanie i nie przestraszy się głowicy adr w silniku bfb. Pozdrawiam

Opublikowano

VAG Bauer Service 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jest ktoś tutaj kto posiada śrubę złodziejkę do śruby koła 17 zębów? Moja gdzieś zaginęła i potrzebowałbym tylko odkręcić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Galerie pozamykane, ale może byśmy się gdzieś spotkali? Jutro np? 

Opublikowano

Ja zawsze chętny 

Opublikowano

Ja też chętnie, ale niestety już 6 tydzień w robocie jestem, będę w połowie grudnia jakoś więc może wtedy coś by się udało zorganizować...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema sąsiady ... czy jakiś forumowicz w 3-mieście ogarnia flashowanie sterowników audi?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć wszystkim!

Czy ktoś posiada klucze do wyjmowania RNS-E i zechciałby użyczyć na 2 min na jakimś parkingu? :)

Opublikowano

mam ale będę w domu dopiero w czerwcu.

kup sobie na allegro swoje, kosztują grosze, a jak wysyłka będzie szybko to dostaniesz na dniach.

tu masz nawet ofertę z gdańska

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

Kupiłem jeden komplet z allegro i są delikatnie mówiąc do niczego... 

Opublikowano

kup w aso

8E0051530 - zestaw w benepolu za 40zł (4 klucze)

lub 2 klucze - 4D0051530 - 28zł

ale też nie ma co liczyć że będzie to nie wiadomo co.

RNSy często siedzą dosyć mocno, u mnie w aucie np. żeby bez problemu go wypchnąć to wolę zdjąć osłonę nad nogami kierowcy i po prostu ręką wypchnąć radio od tyłu bo ciągnąc za klucze często wyciągam sam klucz a nie radio.

Opublikowano

Dzięki za sugestię z osłoną , tak zrobię :)

Swoją drogą fajnie by było zorganizować jakiś spocik. Daj znać jak będziesz w PL może uda się złapać.

Opublikowano

Witam panowie mam małe pytanko czy możecie polecić jakiś zakład który regeneruje maglownice bo sypnęła mi się w a4 b7 był bym wdzięczny za pomoc bo trochę nie wiem co mam robić kupować używkę czy regenerować z góry dziękuję za pomoc

Opublikowano
3 godziny temu, tomasz83 napisał:

Witam panowie mam małe pytanko czy możecie polecić jakiś zakład który regeneruje maglownice bo sypnęła mi się w a4 b7 był bym wdzięczny za pomoc bo trochę nie wiem co mam robić kupować używkę czy regenerować z góry dziękuję za pomoc

http://www.skraw-met.com.pl/

Opublikowano

Cześć Panowie,

Pora wymienić rozrząd więc zastanawiam się gdzie w Trójmieście mogę bez obaw komuś oddać.

Pacjent B7, 2005, 2.5tdi V6 163hp BDG

Z góry dzięki za info.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Pajor Garage, Miodowa 10 Gdańsk lub VAG Bauer Gdynia

Opublikowano
W dniu 28.05.2021 o 11:07, keczemot napisał:

Cześć Panowie,

Pora wymienić rozrząd więc zastanawiam się gdzie w Trójmieście mogę bez obaw komuś oddać.

Pacjent B7, 2005, 2.5tdi V6 163hp BDG

Z góry dzięki za info.

 

 

 

 

 

tylko vag bauer gdynia 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.