Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest newbeetle to obczajenia w Sopot

ma ktos mozliwosc sprawdzenia bo nie chce mi sie gibac gratis 

koszty pokrywam

Edytowane przez Dev

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał(a):

jest newbeetle to obczajenia w Sopot

ma ktos mozliwosc sprawdzenia bo nie chce mi sie gibac gratis 

koszty pokrywam

Mogę Ci obczaić jak chcesz :)

Opublikowano

Jeżeli potrzebny będzie miernik to mogę udostępnić ?

Opublikowano

Jakieś spotkanie w czwartek o 19:00 ? 

Opublikowano

Bump :decayed:

Opublikowano

Ja mógłbym podskoczyć jak będą chętni na godzinkę-dwie pogadać. Kto się pisze jeszcze? 

 

Później moglibyśmy przelecieć wszyscy sobie na czwartkowego maczka na grunwaldzkiej, zobaczyć co tam dalej się dzieje, co Wy na to? 

Edytowane przez Dandusiek

Opublikowano
3 godziny temu, Dandusiek napisał(a):

Ja mógłbym podskoczyć jak będą chętni na godzinkę-dwie pogadać. Kto się pisze jeszcze? 

 

Później moglibyśmy przelecieć wszyscy sobie na czwartkowego maczka na grunwaldzkiej, zobaczyć co tam dalej się dzieje, co Wy na to? 

Jak najbardziej dobry pomysł :) 

 

to ja podjadę na 19:00

Opublikowano

Wezmę swojego chrupka więc również będę. Ten maczek mnie skusił ?

Opublikowano

Ja mogę podjechać dziś także tylko machne przegląd przed bo do 04.04 miałem i przysnąłem ?

A reszta jak? Budzimy się Panowie... nie śpimy. :banan3:

 

@george @TommiA6 @MaTeo85 @jaca.13 @lewiatan1989 @Ziewal @kamtka @Biggii reszta.....

Edytowane przez Dandusiek

Opublikowano
Godzinę temu, Dandusiek napisał(a):

Ja mogę podjechać dziś także tylko machne przegląd przed bo do 04.04 miałem i przysnąłem ?

A reszta jak? Budzimy się Panowie... nie śpimy. :banan3:

 

@george @TommiA6 @MaTeo85 @jaca.13 @lewiatan1989 @Ziewal @kamtka @Biggii reszta.....

Kto mnie tu do tablicy wywołuje? 

Ładnie tak? ?

 

Ja niestety jestem dziś uziemiony przez pracę i raczej się nie wyrwę... 

 

A szkoda bo akurat wczoraj trochę gruza posprzątałem ????

 

 

Opublikowano
W dniu 18.04.2023 o 12:14, dRACoNIx napisał(a):

Jak najbardziej dobry pomysł :) 

 

to ja podjadę na 19:00

Do której planujecie być na parkingu?  

Opublikowano
3 godziny temu, lewiatan1989 napisał(a):

Kto mnie tu do tablicy wywołuje? 

Ładnie tak? ?

 

Ja niestety jestem dziś uziemiony przez pracę i raczej się nie wyrwę... 

 

A szkoda bo akurat wczoraj trochę gruza posprzątałem ????

 

 

To tyyyyylko ja ?   proszę nie krzyczeć.

 

No i pozamiatane. Szkoda, bo dawno się nie łapaliśmy, a pierwsze spoty to szły z Tobą i resztą weteranów ?

 

 

 

3 minuty temu, george napisał(a):

Do której planujecie być na parkingu?  

Pewnie jakoś do 20? Bo chyba na tego maczka na grunwaldzką pojedziemy jak będą chętni - do ustalenia na miejscu. 

Opublikowano

Będę około 19-tej. ? Będzie @Qesti swoim B4. :) 

Edytowane przez george

Opublikowano

Dzięki @Dandusiek,  @dRACoNIx, Justyna i @Rumaq  oraz @Qesti za przybycie. :hi:

 

9Eaa6JC.jpg

69mPJey.jpg

sO73MRC.jpg

Ki9xFGR.jpg

 

Nie da się ukryć, że B4 skradło dzisiejszy zlot. ;)

Edytowane przez george

Opublikowano

postaram się na jakiś majowy wpaść, raczej na moto bo szkoda auta na sezon ;)

Opublikowano

Chłopaki dawno na Matarni nie byłem i nie pamiętam - czy na wjeździe na podziemny też są te tragiczne progi zwalniające? :D 

Czy da się wjechać i wyjechać unikając ich?

Ostatni raz byłem to całe podwozie obiłem i od tamtego czasu nie jeżdzę :wink:

 

Pytam bo chciałbym w końcu jak uda się ogarnąć furę, wpaść pogadać z innymi a4karzami :D 

Opublikowano

Tak są progi, ale spotkanie pod Makiem o 19:00 będzie lepszym rozwiązaniem , to jest ten Mac na grunwaldzkiej koło UG. 
 

zatem ja będę czekał pod Makiem  na innych chętnych ma spota:) 

Opublikowano

Qrcze, taka frekwencja, a mnie nie było 2 miesiące w domu i nawet neta nie miałem żeby zobaczyć. Jak by w maju się coś szykowało podobnego to jest szansa że będę na miejscu i chętnie podjadę.

Opublikowano

no i ja bym się pokazał wypadałoby się pochwalić nowym nabytkiem bo b7 sprzedana ?

Opublikowano

Będzie ktoś dziś ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.