Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żebys sobie seryjnego zderzaka nie skopał tym bajerem jak coś nie wyjdzie

seryjny już skopany...
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja takie cus zamontowałem

nawet sprzedaje zderzak po lifcie z dyszami bo wymieniam na inny :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 21:50_________________________________________________wyglada bdb

Opublikowano

A gdzie Bieniek?

Jestem jestem.KOlacja jem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Dziki. Jak tam wrażenia?? Komu gumki pękały???

Opublikowano

Siemanko bandziory jak tam powrót z Piły? mi tak się łapy telepały jak bym Crosem jechał teraz ze dwa dni detoxu :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:08_________________________________________________Alona PŁOMYCZKU :gwizdanie: :gwizdanie: :punk:

Opublikowano

siemka chlopaki :>

dzieki wszystkim za towarzystwo :good:

FAZY dzieki za browar :decayed: nastepnym razem wiecej wypijemy :wink4:

Opublikowano

Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:08[/size]_________________________________________________Alona PŁOMYCZKU :gwizdanie: :gwizdanie: :punk:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

siemka chlopaki :>

taaaa, a o mnie to już nie pamiętasz!!!??? jaki ze mnie chłopak :angry: :angry: :angry: :angry:

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:15_________________________________________________a wlasnie, najpierw po podlaczeniu kompa od razu, ze tryb awaryjny przez odciete doładowanie turbo, a pozniej po skasowaniu logi wyszły hmmm normalne, idealne wrecz :confused4: nic sie nie działo, jutro jeszcze poobserwuje, zaraz na forum poszukam czy ktos cos podobnego miał

Opublikowano

przepraszam Cie Alono :embarrassed:

specjalne powitanie dla Ciebie :decayed:

Opublikowano

kto będzie w środe na spocie

Opublikowano

elita :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kto będzie w środe na spocie

Karol, ale zostaw niejakiego Tomaszka w domu

Opublikowano

FAZY dzieki za browar :decayed: nastepnym razem wiecej wypijemy :wink4:

wychodzi na to że Fazy stawiał i stawiał ten browar ... . trza będzie mu się odwdzięczyć ...... ale skąd tyle szmalu na piwo dla niego wykołować :mysli:

Opublikowano

Madas, lepiej kołujcie dla mnie kasę na antenę :decayed:

[tak jak mówiłeś :P]

Opublikowano

http://www.sss.org.pl/event.php?view=190709

jedziemy!!!??!?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

http://www.sss.org.pl/event.php?view=190709

jedziemy!!!??!?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

możemy zrobić Spota Kościerskiego w niedzielę i pojawić się na lotnisku z flagami i w koszulkach klubowych, taka mała promocja klubu na Kaszubach :wink4:

mogę przywieźć gryla :cool1:

Opublikowano

na boisku czy lotnisku???:P

ja jestem za !! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Pojadę busem wezmę stolik i krzesełka :naughty:

Opublikowano

W niedziele Fazy ma urodziny :naughty: a w poniedzialek ja :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.