Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MARIO,właśnie patrzyłem na to miejsce wskazane przez Ciebie i jakoś nie widze tam miejsca na parking lub coś w tym stylu.Myśle,że ten serwis będzie lepszy,można sie napić kawki coś przegryzć w oczekiwaniu na pozostałych itd.

Z moich informacji wynika,że razem ze mną będą jechali:grecco30,jego brat Marek(nie jest na forum),cwieq,może Rafik (nie wiem czy zostanie 2 dni bo w niedziele chyba idzie do pracy)no i ja,więc 5 autek.Fajnie gdyby dołączył jeszcze Danio.Ostatnio był jeden kolega z Boltonu ale nie jest chyba na żadnym forum więc nie wiem.MARIO tak jak napisałeś 14.30 będzie ok.

cwieq,myśle że jak ruszymy od nas tak pare minut przed 14 bedzie dobrze.Podjedziesz do mnie i dalej polecimy razem.Hotel może lepiej zabukuj,masz link w pierwszym poście,albo wbijesz sie do nas,ja z Justą do pubu a Ty z małym zostaniesz pare godzinek :shocked::polew:

Jak jeszcze ktoś chętny prosze się dopisywać.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE !!! Chciałbym wszystkich uczestników sobotniego zlotu poinformować że mamy możliwość załatwienia polskiego obiadu.Zestaw składałby się z dwóch dań,zupy możemy zadecydować jaką : 1.żurek z kiełbasą,2 pomidorowa,3 ogórkowa.Drugie danie schabowy z ziemniakami + surówka.Koszt obiadu na jedną osobe do 6 funtów.Pub ten do którego idziemy znajduje się w Hotelu Catrwrith .Pracuje tam polka i jak się dowiedziała że mamy u nich spotkanie zadzwoniła do mnie i zaproponowała że może dla nas ugotować polskie jedzenie.Wydaje mi się że pomysł jest ok. zwłaszcza że wszyscy będą przyjezdni i z daleka.Ponadto będziemy o tej porze wszyscy głodni.Możemy zamówić obiad na 18.00 .Podam adres tego Pubu ,Hotelu 308 Manningham lane Bradford BD8 7AT,Strona inter.www.cartwrighthotel.co.uk Napiszcie jeżeli zdecydujecie się na obiad bo będę musiał podać ile tych obiadów ma być.Proszę o jak najszybsze poinformowanie mnie.Podam mój nr tel.07821027664.albo piszcie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik wiem że tych list już pare mamy ale może zrób jeszcze liste chętnych na obiad.Wpisz mnie ,krystiana i innych chętnych tak będzie łatwiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra-to pisac,kto jest chetny,a ja robie aktualizacje na bierzaco... :wink4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 21:47_________________________________________________przy nickach na liscie gwiazdka= chetny/na/ni na obiad (*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A wiec mam smutna wiadomosc. Ja - czyli DANIO niestety odpadam ze zlotu niestety, mam nie oczkiwany i nieplanowany wyjazd do PL tak wiec mnie nie bedzie cholewka.

Takze Dominik sciagnij mnie z listy z obydwu dni. Sorki mates.

Oby bylo tak milo jak ostatnim razem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie mnie czyli 2x obiadek : :good:

załatwione :wink4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 23:16_________________________________________________czy ktos z Was mial problem z zabookowaniem hotelu?-nie moge uzyc swojej karty-chyba musze zadzwonic do nich jutro... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem problem z moją kartą visa (system nie rozpoznawał mojej karty), ale miałem drugą debetową i przeszło

tez mamdebetowa i nie idzie... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...