Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

To może chociaż powiedzcie co było na tym polskim obiadku i jakim cudem angole polkie jadło podają :tongue4:

W miejscu w którym się bawiliśmy w kuchni pracuje polka.Menu obiadu : zupa żurek z kiełbasą i jajkiem lub pomidorowa ,drugie danie kotlet schabowy ,ziemniaki,kapusta zasmażana.Pani z kuchni naprawde się postarała .Obiadek był smaczny.Dzięki jej za to :notworthy:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:20_________________________________________________

Cwieq, nie ma za co. Zawsze pomagam w miare mozliwosci:) Zgadzam sie w pełni chłopacy z Bradford znowu pokazali, ze potrafia organizować spoty. Pozdro

eeee tam tylko gadanie :polew:

Robimy co możemy.Dzięki za uznanie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To mój profil na NK. http://nasza-klasa.pl/profile/11624416 zapraszam uczestników zlotu których nie mam jeszcze wśród znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie zostalem na kartach ale moze nastepnym razem. tak czy inaczej impra super, oby do kolejnego razu:) podziekowania dla ekipy z Bradford za swietne przygotowanie i plan imprezy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nastepnym razem spotkamy sie w okolicach londka i my londynczycy bedziemy mogli sie wykazac.......... :gwizdanie: (no i mam nadzieje ze kiler tez dojedzie bo przyda sie jakis twardziel do ochrony :polew:)[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:49_________________________________________________a chlopaki z bradford jak zawsze organizacja 1 klasa :good:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:50_________________________________________________ps czekam na fotki w galeri bo zapomnialem aparatu ale mam nadzieje ze na jakiejs fotce sie zachacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój profil na NK. http://nasza-klasa.pl/profile zapraszam uczestników zlotu których nie mam jeszcze wśród znajomych :)

Jakoś nie moge Cie znaleść to jest mój link

http://nasza-klasa.pl/search?query=MlodyBocek&city=&gender=&min_age=&max_age=

Odnosnie do imprezy byłem pierwszy ale na pewno nie ostatni raz :) Dzięki za wszystko :notworthy:

zdjecia sa na stronie 105 w mojej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staralismy sie dopiac z Albinkiem wszystko na ostatni guzik ale opinie zostawiamy reszcie dzieki jeszcze raz i zaluj ze nie byles na kartach zwierzaku :) bo zabawa byla pierwszo planowa trzymaj sie i do nastepnego :>

spisaliście się na medal :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo wszyscy ... Sorry, że tak pOOźno dotarłem i tak wcześnie się zmyłem ... Małe nieporozumienia powstały ale jest GIT - mam jednak nadzieje, że Szanowni uczestnicy mi wybaczą ;):P:D PLEASE!!!!

Wyścigi były cOOl , wkOOrzyli mnie tylko zmianą zasad co do wyników względem ostatniego wyścigu, inna taktyke w sespole bym zastosował :D :D :D :D :D hahaha ... tak czy inaczej - Dzięki Andrzej i wszyscy Za WALKĘ!! Coś czuje , Że Jeszcze nie Raz powalczymy przeciwko Sobie :) Nie mogę się doczekać (oby na lepszej "płaszczyżnie")...

DAWID-masz rację, Czerwony walczył, ale nie dawał rady ;( ;(

Czekam też na fotki, kilka mam również, przejże i tu wmontuje, jakby co mam RAPID-a więc mogę reszte fotek też wmontować na serwer (na stałe) jak wmontujecie na tymczasowe serwery.

Pozdro i DzienX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALBINEK zapomniałeś dodać KTO Ci polecił zwycięska maszyne :gwizdanie:

Nr 9 moja ulubiona liczba.

Tak nawiasem to następny zlocik bede chciał zaliczyc dokładnie cały.Ciężko jest pogodzic role taty i brać pełny udział w imprezie by zintegrować się w pełni z grupą.

W związku z tym czekam na propozycje jak przekonać moją panią,że puszczenie mnie samego to bardzo dobry pomysł :mysli:

Pozdro.

PS Grześ ,dzwoń do Marka i mu opowiedz co go ominęło,niech mu gulik skacze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinek slyszalem ze od porzedniego spotkania trenowales na tym torze codziennie zeby utrzec wszystkim nosa.......... :>

Słowo daje nie trenowałem ,chociaż dziwnie to wyszło bo 4 puchary wyjeła ekipa z Bradford.Dla przypomnienia w 1 wyścigu 2 miejsce Kamil .W 2-gim wyścigu 1miejsce Albinek,2 Iwadrian,3 Lysaglaca.Dziwnie to wygląda ale naprawde ostatni raz jeżdziłem na poprzednim zlocie.Dopiszcie kto zajął w pierwszym wyścigu miejsce 1 i 3.[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:59_________________________________________________

ALBINEK zapomniałeś dodać KTO Ci polecił zwycięska maszyne :gwizdanie:

Nr 9 moja ulubiona liczba.

Tak nawiasem to następny zlocik bede chciał zaliczyc dokładnie cały.Ciężko jest pogodzic role taty i brać pełny udział w imprezie by zintegrować się w pełni z grupą.

W związku z tym czekam na propozycje jak przekonać moją panią,że puszczenie mnie samego to bardzo dobry pomysł :mysli:

Pozdro.

PS Grześ ,dzwoń do Marka i mu opowiedz co go ominęło,niech mu gulik skacze :>

Pamiętam ,pamiętam wielkie dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dotarłem i chciałem podziekowac Marcinowi i Asi za pomoc z samochodem i dowiezienie na zlot impreza super wielki szacun dla organizatorów było super

Dawidek toz to nie koncert zyczen...konkretnie...pozyczysz mi 5K GPB? Oddam w przyszlym tygodniu, slowo...ja ci pomoglem nie? teraz twoja kolej...:)[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:31_________________________________________________

Albinek slyszalem ze od porzedniego spotkania trenowales na tym torze codziennie zeby utrzec wszystkim nosa.......... :>

Słowo daje nie trenowałem ,chociaż dziwnie to wyszło bo 4 puchary wyjeła ekipa z Bradford.Dla przypomnienia w 1 wyścigu 2 miejsce Kamil .W 2-gim wyścigu 1miejsce Albinek,2 Iwadrian,3 Lysaglaca.Dziwnie to wygląda ale naprawde ostatni raz jeżdziłem na poprzednim zlocie.Dopiszcie kto zajął w pierwszym wyścigu miejsce 1 i 3.[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:59_________________________________________________

ALBINEK zapomniałeś dodać KTO Ci polecił zwycięska maszyne :gwizdanie:

Nr 9 moja ulubiona liczba.

Tak nawiasem to następny zlocik bede chciał zaliczyc dokładnie cały.Ciężko jest pogodzic role taty i brać pełny udział w imprezie by zintegrować się w pełni z grupą.

W związku z tym czekam na propozycje jak przekonać moją panią,że puszczenie mnie samego to bardzo dobry pomysł :mysli:

Pozdro.

PS Grześ ,dzwoń do Marka i mu opowiedz co go ominęło,niech mu gulik skacze :>

Pamiętam ,pamiętam wielkie dzieki :hi:

ja zajalem 3 miejsce....ale tylko dlatego, ze te fotokomorki maja popsute...i musialem stanac bo gosc z obslugi toru chcial mi cos powiedziec...i to zabralo pare cennych sekund...poza tym wiem, rozmawialem z managerem....jezdziliscie tam dokladnie 6 dni w tygodniu Bradfordowcy....podobno od 7 rano do 19:30....kazdego dnia! a na koniec dowiedzialem sie, ze albinek przekupil kierownika obiektu dajac mu jakas lewa mamone...

...wiedzieliscie, ze nie mozecie ze mna wygrac...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...