Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KOPEREK86 - nie czytaj od poczatku, rzuc okiem na trzy ostatnie strony i wszystko bedzie jasne ... poza tym - jestes ze SLOUGH?? to walisz razem ze mna i SZKOPKIEM?? (pozwolisz ze lekko zmiekcze:) heh )

Ja tez oczywiście nocke zahacze- z Soboty na Niedziele- brzmi idealnie :) po drodze z Doncaster typa może jeszcze zabiore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa tylko bo KOPEREK86 ma najmocniejszą bryke, będzie nam uciekał ... :P nie no nie ma co szalec, wiecej jak 90 nie ma co leciec ...a wiec jak juz bedziemy na bank jechac to sie ustawimy i pocisniemy ... oczekuje juz wyjadu w takim ukladzie ... a Czy koleś Cytryną C5 może załapać sie na zlocik chłopaki?? najwyzej zaparkuje z boku :D :D ( o ile bedzie chcial jechac )

Ja Zostaje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa tylko bo KOPEREK86 ma najmocniejszą bryke, będzie nam uciekał ... :P nie no nie ma co szalec, wiecej jak 90 nie ma co leciec ...a wiec jak juz bedziemy na bank jechac to sie ustawimy i pocisniemy ... oczekuje juz wyjadu w takim ukladzie ... a Czy koleś Cytryną C5 może załapać sie na zlocik chłopaki?? najwyzej zaparkuje z boku :D :D ( o ile bedzie chcial jechac )

Ja Zostaje ...

dawaj c5,chetnie zobacze c5 :naughty: :naughty: :naughty:

KOPEREK86 ma najmocniejszą bryke,

jak seria-to nie bedzie najmocniejsza :naughty: :naughty: :wink4:

ja jestem za opcja zostania na noc ile osob zostaje ?? i czytałem o hotelu i nie wiem czy rezerwowac czy co wolałbym wiedziec ile nas bedzie bo jak cos to sobie wroce

szkopek na pewno zostanie :wink4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:27_________________________________________________

tez byłbym za .... jechał bym z slough okolice londynu tylko dajcie znac co i jak z tym spotem dokladnie bo jestem nowy a tu jest 18 stron i troszke jest tu pomieszane wszytsko troszke

kontroluj ostatnie strony,bo pierwsze sa jeszcze z pierwszego spota,pierwszy watek jest informacyjny i zawsze przed spotem bedzie zmieniona jego tresc,przewaznie jest generalne info-gdzie ,kiedy i o ktorej godzinie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Czy koleś Cytryną C5 może załapać sie na zlocik chłopaki??

ja ostatnio na spota mercedesem pocisnelem........ :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:44_________________________________________________ja na nocke na bank zostaje :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie niewielka "różnica" audi A6 C5, czy Citroen C5 (to nie jest nowe C5 :( ).... hehehe ... szkoda że "niewielka" taka duza w tym wypadku ... :) zapytam typa i jak cos będzie kolejny na zlota :0 więcej-weselej :)

DOMJENICK - mialem na myśli że wśród nas jadących od początku M1

- JA TEŻ NA NOC -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie nooo cały szpan jechac konwojem jak najwiecej aut trzeba sie zabrac za polerke

jeszcze jakbysmy CB-radia mieli ...:kox:

co Ty szkopek-telefony mamy... :tongue4::polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:56_________________________________________________ale powiem,ze myslalem nad CB :mysli: zaraz zobacze na ebaya[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________http://motors.shop.ebay.co.uk/items/Cars-Motorcycles-Vehicles__cb-radio_W0QQQ5ftrkparmsZ65Q253A12Q257C66Q253A2Q257C39Q253A1Q257C72Q253A1683QQ_sacatZ9800QQ_sopZ2QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no było by fajnoo ....[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:48_________________________________________________hehehe własnie sprawdzałem do punktu docelowego mam 345 km hehehe troszke jest tak , że dajcie znac ile osob bedzie jechało z okolic londynu zebysmy jechali razem i ile osob zostaje na noc prosił bym o jakas liste jezeli to nie problem [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________a mam jeszcze głupie pytanie czy Polski Ośrodek Katolicki jest dorym miesjce na spocik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im nas wiecej tym lepiej mozemy sie umowic gdzies na M1 na zjezdzie i razem pociac......... :good:

ja moglbym sie podlaczyc ale dopiero gdzies w okolicach nottingham, bo tam dojade do M1 z A42 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie tez mozecie liczyc. Zostaje na noc w tym lub innym hotelu, zabieram kobiete i chetnie dolacze sie do "konwoju". A koper ze swoim najmocniejszym wozem bedzie wachal zapach diesla :) hehe

Prawdopodobnie tez zabiore jakas fajna profesjonalna kamerke z pracy a po wszystkim zmontuje jakis fajny film/trailerek na pamiatke i na przyszlosc :)

Jeszcze maly EDIT:

Moze ktos zapoda zdjecia miejsca spotkania, opowie co tam sie dzieje, jak to wyglada, co mozna zjesc, jakies dodatkowe rozrywki itd...no i moze nalezaloby zaczac tworzyc jakas liste typu...

Lista Chetnych na Zlot:

1. Heniek z zona Maria

2. Marian z rodzina z Taddzykistanu

3. Wlodek z chlopakiem ...

....itd?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe zobaczymy .... a tak na powaznie ciesze sie ze sa chetni na ktorzy zostaja na noc trzeba ustalic gdzie sie spotykamy [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________aha i tez zabieram kobiete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...