Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktos byl zainteresowany...

omijasz Regulamin-następnym razem będe mniej wyrozumiały :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

omijam regulamin ? A mozesz mi powiedziec dokladnie ktory pkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omijam regulamin ? A mozesz mi powiedziec dokladnie ktory pkt ?

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/regulamin-dzialu-sprzedam-aktualizacja-31-05-2011-a-38200/

pkt 5 Regulaminu-tamten dział jest jedynym miejscem, gdzie można coś sprzedać, ale w związku z tym, ze nie masz do niego dostępu-wszelkie inne formy ogłoszeń, są odstępstwem/omijaniem Regulaminu pkt 12 http://a4-klub.pl/newbie-11/regulamin-forum-14839/

nota bene-jesteś zarejestrowany od 2008 r. pojawiłeś się ponownie, bo chciałeś coś sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie już ta pogoda normalnie zabija dobrze że od 1 sierpnia bede już w Polandzie na cały miesiąc, tam nawet jak pada to jest co robić :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z pomorza więc nie wiem co to powódź , no chyba że alkoholowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo uzywa ktos z was samochodowego Trackera GPS badz mial ktos z czyms takim do czynienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem coś takiego w telefonie i u znajomego w firmie mieli tez pomontowane takie sprzęty w vanach, a czego szukasz dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem cos mysle ze moze by zalozyc w aucie.

Tylko ktore itd. ?

Chodzi mi bardziej chyba azebym tylko ja mial monitoring na to a nie zakladac to przez jakies firmy i pozniej placic miesiecznie bo wiem ze tez sa takie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do czego to ma służyć-będzie łatwiej o konkretną odpowiedz :whistling: co chcesz w aucie monitorować? chodzi Ci o to,żeby wiedzieć, gdzie auto się znajduje w danej chwili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ja mam pytanie z innej beczki, ma ktos moze nowe testy na cscs ??:decayed: bo wiem ze sie zmienily w tym roku a nie moge znalesc na necie:facepalm: chodzi mi o pytania i odpowiedzi itp ta ksiazeczka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego bym potrzebowal trackera ?! a no do bezpieczenstwa w razie jak by ktos chcial sobie "pozyczyc" auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego celu-wcale nie potrzebujesz trackera, tylko najtańszego telefonu komórkowego, ukrytego gdzieś w aucie, najlepiej pod podłogą :wink: tanie-skuteczne w razie potrzeby łatwe do zlokalizowania przez policję-trackery są łatwo wykrywalne przez potencjalnego złodzieja, bardzo aktywnie uganiającym się za taką klasą auta-byle kto, wracając w nocy z imprezy-nie odjedzie A4...do tego potrzeba specjalnie przygotowanego sprzętu, służącego tylko do kradzieży tego typu aut, więc jeśli ktoś zamierza zabrać Twoje auto-ma dobry sprzęt, żeby najpierw uwalić elektronikę zabezpieczającą auto, a potem tym odjechać, albo to odholować, potem gdzieś ukryć-więc cała ta operacja wymaga kosztów, w tym zagłuszacze sygnału GPS taki, jak np ten Mobilny zagłuszacz sygnału GPS cena 199.00 PLN

a tu trochę info o tych "zabawkach"

ť Zagłuszanie GPS-a -- Niebezpiecznik.pl --

telefonu nikt się nie spodziewa...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, kiedys pracowalem w anglii i patrze ze mija okres 3 letni waznosci mojego konta angielskiego, a na nim jest jeszcze 20 funtow

czy ktos by mi mogl pomoc jakos to przelac do mnie do PL? funt jest po 5,3 wiec razem to 106zł, to z tego chcialbym tą stówke a końcowke temu komus kto mi pomoze na przyslowiowe piwo ;d

najlepiej jakby ktos mial konto i w PL i UK, przelalbym mu na konto UK funty a on mi ze swojego konta PL zlotowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz konto i pieniądze na nim-to sobie wybierz z bankomatu i po problemie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak? W polsce z ang karty?

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...