Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.


kaszi6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym założyć do swojej audiolki pożądny sekwencyjny gaz. Nie chce tutaj iść na kompromisy i oszczędzać bo z autka jestem bardzo zadowolony i chce, żeby mi jeszcze długo posłużył. Interesują mnie sprawdzone firmy i sprawdzone zestawienia bez stosowana wynalazków- może się uda. Żeby nie powielać tematów w różnych działach- znacie kogoś kto w promieniu 250 km od Wrocławia mi to konkretnie poskłada ? Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj Stag 4 plus,Reduktor Ac , wtryski Ac . Na takim zestawie śmigam i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALMA Auto-Gaz
Wrocław, ul. Grabiszyńska 231
tel. +48 71 333 00 43 (-44)

V-Gaz Paweł Rząca "Pawel216"

ul. Swojczycka 21/41
51-501 Wrocław
tel.509633733

dwóch dobrych z Wrocławia,

sterownik-Stag 4QBox Basic, jak ma być coś pod ODB to Stag 4QBox Plus, Tech

reduktor AC R01,

wtryski AC W01 też będą dobre a jak są fundusze to Hana lub Barracuda,

zbiornik w kole-60 lub 65 l,

wlew pod klapką PB


jw tyle ze ja posiadam stag 4 qbox niezawodne i dobre instalacje na polski gaz

a w profilu tylko PB :wink:

Edytowane przez darko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALMA Auto-Gaz

Wrocław, ul. Grabiszyńska 231

tel. +48 71 333 00 43 (-44)

V-Gaz Paweł Rząca "Pawel216"

ul. Swojczycka 21/41

51-501 Wrocław

tel.509633733

dwóch dobrych z Wrocławia,

sterownik-Stag 4QBox Basic, jak ma być coś pod ODB to Stag 4QBox Plus, Tech

reduktor AC R01,

wtryski AC W01 też będą dobre a jak są fundusze to Hana lub Barracuda,

zbiornik w kole-60 lub 65 l,

wlew pod klapką PB

jw tyle ze ja posiadam stag 4 qbox niezawodne i dobre instalacje na polski gaz

a w profilu tylko PB :wink:

a bo profil zakladany przed zakupem aktualizowany po zakupie a gaz byl później juz edytuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie poczytałem o firmie V-gaz Paweł Rząca i raczej nie ma złych opinii - super nie trzeba będzie nigdzie jeździć. Raczej, z tego co widzę to będę celował w staga z wtryskami Hana z jakimś dobrym reduktorem. Bardzo dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-box,AC-r01 i hany zielone najlepiej pojedyńcze

Listwa AC W01 może i dobra ale nie da się zamontować pojedynczo jak najbliżej wtrysków pb

Tu zamontowane hany zielone

http://lpg-forum.pl/download/file.php?id=53908

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-gaz Paweł Rząca - Jeśli chodzi o wrocław to u niego najwyższa klasa, polecam zamontować ,

Montował lpg do tego wynalazku TT 290KM 380Nm na lpg http://gregor10.pl/audi-tt-1-8t-225km-bam-290km-380nm/

zero problemów z instalacją , chłopak ma pojęcie o montażu i potrafi przewidywać , dlatego nie będzie zaskoczenia, a jakość powala jak dla mnie.

Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie : http://www.ac.com.pl/pl/produkt/307/reduktor-ac-r01 przeczytałem, że sa dwa reduktory AC r01. który wybrać czerwony, czarny czy to nie ma znaczenia bo i tak auto ma 150 km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś podnosił moc powyżej 200KM to czerwony.

Czarny mam w B6 około 180KM, czerwony w A3 180KM - seria (może się kiedyś podniesie)

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc bym podniósł BAAARDZO chętnie ale niestety multitronic mnie ogranicza ;/ autko ma 150km a zbiera sie bardzo słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc już jestem umówiony z Panem Rzącą. Po przeanalizowaniu Waszych wypowiedzi i rozmowie z instalatorem będę montował : Sterownik Q-box ,wtryski pojedyncze Barrakuda-wzmocnione (ponoć na Hanę są ostatnio zwroty), ACR01 250KM (czerwony) tak na przyszłość ;] , Wszystkim BARDZO dziękuję za pomoc w doborze instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po :facepalm: taki zestaw? nie bierz na wyrost czarny i czerwone hany w zupełnosci wystarcza , przy automacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc już jestem umówiony z Panem Rzącą. Po przeanalizowaniu Waszych wypowiedzi i rozmowie z instalatorem będę montował : Sterownik Q-box ,wtryski pojedyncze Barrakuda-wzmocnione (ponoć na Hanę są ostatnio zwroty), ACR01 250KM (czerwony) tak na przyszłość ;] , Wszystkim BARDZO dziękuję za pomoc w doborze instalacji.

poproś pana Pawła o foto z montażu,

a jak będzie się pytał po co to powiedz,że chcesz komuś pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Rzącą i to on mi zaproponował takie rozwiązanie (chodzi o zamianę Hanek na Barrakudy). Jeśli chodzi o automat to faktycznie jest... ale jak długo ? Coś już zaczyna się z nim dziać i na pewno nie będę go naprawiał tylko wrzucę skrzynię manualną a to w jakiś sposób otworzy mi drogę do drobnych modyfikacji na silniku, Różnica w cenie między ACR01 150km a 250 km to 200 zł więc nie ma tragedii. Zapomniałem dodać ze butla 70-72 litrów w zależności od tego co będzie na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...