Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://sklep.avt.pl/search?query=ta%C5%9Bma+led

Do wyboru do koloru, zamawiałem już u nich kiedyś taśmę LED 120LED/m do wykonania oświetlenia LED'owego w aucie i jestem zadowolony.

Opublikowano

a dla mnie jest zbyt jasne światło i sądze iż mogłoby rozpraszać kierowcę. szczególnie załamanie klamki - nie razi Cie to?

i pokaż fotkę dekora za dnia - widać podcięcie? :whistling:

Wiesz światło zawsze można przyciemnić minusem znajdującym się przy liczniku ;) Zresztą to w ogóle nie przeszkadza, świeci bardziej w dół i do tego nie jest na wysokości oczu. W czasie jazdy nawet nie zwracasz uwagi, że coś się świeci ;)

Zdjęcia z mojego tematu, przycięty dekor:

IMGP5240.jpg

i założony:

IMGP5244.jpg

Jeżeli chcesz jakieś inne zdjęcie to daj znać, jutro za dnia mogę pstryknąć ;)

Edytowane przez kokonekus

Opublikowano

A mógł byś dać fotkę, jak ten dekor wygląda po zamontowaniu - od wewnętrznej strony dekoru? :wink:

Opublikowano

Jutro zrobię parę zdjęć dekoru i boczku drzwi i wrzucę do tematu ;)

Edytowane przez kokonekus

Opublikowano
  • Autor

wiadomo każdy robi wedle uznania - ja ukazałem jak to zrobiłem u siebie i na moim przykładzie bazowałem przy robieniu DIY. każdy ma inne upodobania et cetera - może się skuszę na kaleczenke dekoru, ale powiem wstępnie, że na razie wrzucę jeszcze dekor deski. potem pomyślę nad oświetleniem dołu u mnie, czy ma rację bytu

Opublikowano

Patrząc na Twoje fotki, też myślałem o dekorze z deski, mogło by fajnie uzupełniać całość :)

Opublikowano

a może taki ambilight w dekorach? zmienne podświetlenie pod kolor tego co na wyświetlaczu rnse :D

Opublikowano

to trzeba ciąć czy nie? Ledy już kupiłem, ale cięcie mnie przeraziło..

Opublikowano

jak chcesz mieć podświetlenie od dołu dekoru to cięcie a jak od góry to bez podcinania.. przykłady masz u wyżej

Opublikowano

wlasnie sobie to uswiadomilem :P normalnie reaguje na sciemnianie i rozjasnianie licznika?

Opublikowano
  • Autor

tak, u mnie reaguje

Opublikowano

mi to sie za bardzo nie podoba.. na żywo może jak bym zobaczył to ok ale ze zdjęć jakos do mnie nie przemawia takie podświetlanie listew

Opublikowano

(...) że na razie wrzucę jeszcze dekor deski. potem pomyślę nad oświetleniem dołu u mnie, czy ma rację bytu

Też o tym myślałem, a dokładnie to podświetleniu odcinka gdzie jest klamka od schowka (tak z 30cm, a nie samej klamki ;)), ale z pomysłu jednak zrezygnowałem. Sam nie wiem dlaczego :)

a może taki ambilight w dekorach? zmienne podświetlenie pod kolor tego co na wyświetlaczu rnse :D

Zawsze można diody RGB zarzucić i zmieniać kolory pilotem :P

tak, u mnie reaguje

U mnie też - dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem :facepalm:

Edytowane przez kokonekus

Opublikowano

Kolego Ra4al - jak przyjdzie twoja taśma( ona chyba już z silikonem jest) to zrób fotorelacje z montażu :)

Opublikowano

wlasnie sobie to uswiadomilem :P normalnie reaguje na sciemnianie i rozjasnianie licznika?

amatorzy :lol: oczywiście że reaguje na ściemnianie...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

dawać foto z przedniego dekoru bo jestem ciekaw jak on uwieńczy całość :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dawać foto z przedniego dekoru bo jestem ciekaw jak on uwieńczy całość :naughty:

kwestia 2-3 dni i u mnie siądzie :wink: ktoś się orientuje, czy jest on tylko na bolce jak boczne? co z dekorem przy włączniku świateł?
Opublikowano

dawać foto z przedniego dekoru bo jestem ciekaw jak on uwieńczy całość :naughty:

kwestia 2-3 dni i u mnie siądzie :wink: ktoś się orientuje, czy jest on tylko na bolce jak boczne? co z dekorem przy włączniku świateł?

Kaju odkręcasz kilka śrub czyli jedną z boku po zdjęciu zaślepki od strony pasażera przy schowku potem ściągasz zaślepkę nad kubkiem i wizytownikiem tam są dwie a żeby odkręcić dekor przy włączniku świateł musisz włącznik wyjąć tam masz jedną to chyba wszystko :wink:

Opublikowano
  • Autor

dobra wujek, jakby coś to będziemy na łączach :wink:

Opublikowano

ktoś się orientuje jak jest w b5, chce podpiac podswietlenie ale przestrzeni za klamka do oswietlenia guzików elektrycznych szyb, które kabelki odpowiadaja za ich podswietlenie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.