Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

kto robił przelew ma wysłane ledy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z podkarpackiego i robiłem to u siebie . Koszt to 50 zł led , tasma izolacyjna , tasma parciana . Na pewno też beda potrzebne kolki bo sie pourywaja i ciepły garaż :) Moge zdj podesłać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z podkarpackiego i robiłem to u siebie . Koszt to 50 zł led , tasma izolacyjna , tasma parciana . Na pewno też beda potrzebne kolki bo sie pourywaja i ciepły garaż :) Moge zdj podesłać .

numery spinek są podane w pierwszym poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Jeżeli byś chciał aby zapalały się wszystkie przy otwarciu jednych drzwi to byś musiał podpiąć się pod oświetlenie wnętrza, a nie pod oświetlenie w drzwiach.

Napaćkane z Xperii Z Ultra

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny mod :) Przyjdzie wiosna i bedzie sie dzialalo z tym podswietleniem dekor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest taka możliwość żeby podłączyć aby zapalały się przy otwieraniu drzwi?:-)

najprostsza opcja, podłączasz się bezpośrednio w lampkę drzwi, pytanie tylko czy jest sens - wysiadając widzisz to w pozycji siedzącej zanim wyjdziesz z auta. jak już stoisz przy aucie, to sam sobie odpowiedz... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju mam pytanko :) Masz może zdjęcie ułożenia taśmy LED pod długim dekorem na desce? bo u mnie fale-dunaju powychodziły i nie za fajnie to świeci. U mnie postępy niestety idą małymi kroczkami z powodu braku czasu i ograniczonego miejsca w garażu :( a samochód dzień dnia potrzebny ale zawsze coś tam do przodu idzie. No i zawsze jest tak że czegoś brakuje, a coś dokupić to trzeba czekać na przesyłkę bo to pinów brak czy jeszcze duperelek paru. No a że z tyłu mam korbotronik :kox: to musiałem rozbierać słupki kostki co też czasu zajmuje no ale przy okazji dorwałem się do MK i mam już przy okazji lampki w drzwiach. :banan: Dziś udało się już oświetlić wszystko zostało tylko poskładać słupki, progi no i ten długi dekor :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam fotki, ale też mam kiepsko ułożone i będę zmieniał, ale czekam na suchsze dni, na razie mi zamki popadały i to jest dla mnie priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest taka możliwość żeby podłączyć aby zapalały się przy otwieraniu drzwi?:-)

najprostsza opcja, podłączasz się bezpośrednio w lampkę drzwi, pytanie tylko czy jest sens - wysiadając widzisz to w pozycji siedzącej zanim wyjdziesz z auta. jak już stoisz przy aucie, to sam sobie odpowiedz... :wink:

masz rację kaju. teraz to przemyślałem. powiedzcie mi jeszcze czy te taśmy to kupuje się jedną długą a potem docina czy już odpowiednie długości? gdzie najprościej podłączyć taśmy na drzwiach, a gdzie taśmy z deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśmę kup w jednym kawałku i docinaj do długości dekorów. kup dodatkowo specjalne złączki do niej-takie z kabelkami-w sklepie ci facet na pewno powie jakie,będziesz miał z głowy lutowanie. co do podłączenia,to masz to napisane w 1 poście autora- w drzwiach do podświetlenia klamek a na konsoli do oświetlenia nawiewów lub pod przełącznik świateł

Edytowane przez kropekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że niema możliwości podłączenia tak żeby paliły się przy otwartych i zamkniętych dzwiach bez włączania świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pod podświetlenie przycisku świateł awaryjnych :wink:

Bliżej ma i tak do włącznika świateł lub MCE, stamtąd wychodzi illuminacja na obydwa przełączniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega podpowiedzial mi fajny pomysl z podswietleniem progow plastikowych progow. Gdyby ktos chcial to mam listwy do przerobienia i zaadaptowania do naszych Audi . Oczywiscie liswty sa od Audi z kablem i wtyczka . Szczegoly na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśmę kup w jednym kawałku i docinaj do długości dekorów. kup dodatkowo specjalne złączki do niej-takie z kabelkami-w sklepie ci facet na pewno powie jakie,będziesz miał z głowy lutowanie. co do podłączenia,to masz to napisane w 1 poście autora- w drzwiach do podświetlenia klamek a na konsoli do oświetlenia nawiewów lub pod przełącznik świateł

Jak wyglądają te złączki? Nie mam dobrej lutownicy żeby zlutować te małe kropeczki, więc znacznie by mi to ułatwiło. Jak masz to wrzuć jakieś foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...