Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Panowie mam monety po 1 gr - 11zł i po 2 gr tez 11zł. Isc z tym do banku? Czy raczej na złomie wiecej wyciagne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź do spożywczaka i wymień na 2 4-paki:D k każdym sklepiku wezmą z chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze nikt tego nie chce juz byłem. Wszyscy wysyłaja mnie do banku a nie chce mi sie ich segregowac w papierowe ruloniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym złomem to ciekawa opcja :D idź sprzedaj jednogroszówki na złomie za większa wartość niż mają i powiedz człowiekowi na złomie żeby wydał Ci w monetach jednogroszowych, będziesz wtedy miał ich więcej... i sprzedawaj tak aż nie zostaniesz milionerem :decayed::decayed::decayed::decayed:

a tak poważnie, na złomie nie powinni przyjąć zadnych monet, pozostaje Ci sklep który potrzebuje 'miedziaków' albo do banku, niektóre banki nie wymagają zwijania w ruloniki papierowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podskocze po niedziieli na złom zobacze co mi powiedzą. A jak nie to do puszki na zbiorke dla dzieci wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak nie to do puszki na zbiorke dla dzieci wrzuce.

I to będzie najlepsze rozwiązanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na złom ich nie mozesz oddać jest za to wyrok :P jedź na stacje benzynowe zatankuj za 22zł i zapłać tymi drobnymi :D

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszcz i sprzedaj na zlomie ;]

A nie lepiej wspomóc potrzebujących ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do puszki dla potrzebujących.

Swoją drogą mój mąż ma w PL swój "ulubiony" Polo Market, a w nim mocno szczekatą i nieprzyjemną Panią Jadzię. Gdy tylko Pani Jadzia doprowadzi go do szewskiej pasji, wraca "poddenerwowany" do domu, zostawia zakupy, bierze dwie garści nominałów 1,2 i 5 groszy i wraca do Pani Jadzi na zakupy.

Po takich zakupach Pani Jadzia przez 2-3 miesiące robi się grzeczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś zrobiłem u siebie w urzędzie pocztowym.

Tak mnie doprowadziła do szewskiej pasjii że jej same drobniaki przyniosłem.

Zła była jak osa ale chciała drobne to dostała :grin:

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że jedno i dwógroszówki są legalnym środkiem płatniczym w polsce i w zasadzie żaden sklep nie powinien odmówić ich przyjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak myśle i szkoduje ze tego mandatu ze SM nie zapłaciłem im na ręke tylko przelewem bym dał dana sume a reszte brakującej bym dał im tymi drobniakami. Mieli by co robić. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że jedno i dwógroszówki są legalnym środkiem płatniczym w polsce i w zasadzie żaden sklep nie powinien odmówić ich przyjęcia ;)

I dobrze myślisz. Nikt nie może Ci odmówić przyjęcia.

A z tą SM, to rafal ma rację i chyba zapożyczę pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niechcesz sie z nikim klucic i roboci mu na zlosc to na stacji paliw wezma :-) a na kazdy bank jest sposob wystarczy podejsc grzecznie poprosic o wymiane a gdy nie pomoze to poprosic pania o wplate na konto i nie moze odmowic :-) kumpel ostatnio prosil i usluszal ze nie wymienia i nie maja maszynki traf chcial ze kierowniczka wychodzila a on juz byl przy dzwiach zalamany i poprosila go slowrotem i zapytala czy ma u nich konto odpart tak to prosze podejsc do tej samej pani i poprosic o wplate na nie :-) mina kasierki bezcenna :-) ps. Prawnie to srodek platniczy jedyny akceptowany w Polsce i musi byc przyjety tak samo pani kasjerka w sklepie moze ci wydac i wtedy pech ale z nawisci ludzi to koncy sie przewazniem wezwaniem kiero i straszeniem i grube sie znajda. . Zawsze szkoda mi ludzi za kasa w 90 procentach to nie ich wina tylko polityki firmy. Oraz tych z 2 strony niedowartosciowany pan pani z braku zajec szuka rozrywki i sie wyzywa oj rozpisalem sie sorry

wystrugane jednym palcem na szybkosci wiec badz wyrozumialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tesco są samoobsługowe kasy, robisz zakupy i wsypujesz gotówkę do automatu przelicza i problem z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tesco są samoobsługowe kasy, robisz zakupy i wsypujesz gotówkę do automatu przelicza i problem z głowy :)

Za najlepszą odpowiedź w temacie otrzymujesz w nagrodę 11zł w nominałach 1gr :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały wątek i się dobrze uśmiałem :grin: można jeszcze zanieść do biedronki u mnie zawsze grosika nie mają wydać,to im się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...