Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radom - o co tu chodzi?


fan84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie o co chodzi z tym miastem? Skąd wzięła sie ta fana o tym mieście? Czy tam są oszuści sławni na cały kraj?

Czy najlepiej nie brać z tamtąd aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Radom ale dodaj jeszcze do tego Gubin, Garwolin itp. Po prostu sa tam grupy ludzi ktorzy wyspecjalizowali sie w sciaganiu trupow, picowaniu i picowaniu ich na sprzedaz. To jakie ulepy z tamtad wyjezdzaja jest juz wielokrotnie potwierdzana legenda, wiec osoby "swiadome" widzac ze samochod tam stoi z miejsca odpuszczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekawy skad to sie pojawiło bo na kilku forach juz przeczytałem ze jak auto z radomia to katastrofa ale nie znalazłem opini dlaczego radom ma taka sławe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?

nie nie spacjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły że wszystko jest złom ale dwa odcinki juz były o radomiu na TVN TURBO w sprawie bezwypadkowych aut po dzwonie i anglików po przekladce 100% europa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wszystko trzeba zwrócić uwagę, że można tam również kupić dobre auto. Moja ex była z radomia i spisywała się świetnie, całość lakieru w oryginale. Po prostu jadąc do takiego miasta trzeba baaardzo uważać, a gdy zdjęcia odpicowane to od razu odpuścić. Do takich miast dopisałbym Ostrów czy Ostrowię Mazowiecką. Byłem tam oglądać 3 a4 b6. Na zdjęciach igiełki jakich mało, a w rzeczywistości, w środku jakby tajfun przeszedł, plastiki jakby ktoś cały czas podczas jazdy skrobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć. przyznam,że w necie widziałem kilka ciekawych autek ale już na pewno tam nie zajrzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego co kupił leona, wygląda na prawde zadbane auto i chodzi też dobrze.Auto ze Szwajcarii

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś powinno być karane - nie powinno się jeździć takimi samochodami - powinien być zakaz rejestracji takiego pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u Rosjan.

w przyszlym roku ma byc co dzialane z ustawą na temat aut po powaznych wypadkach

zobaczymy co pierdzacy w stołki z Wiejskiej wymyślą ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?

Nie czepiaj się

przepraszam już nie będę :)

Edytowane przez audiaudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom jest ciekawym miastem...słyszałem ostatnio np. historie o gościu, który ciągnie prąd na lewo do ogrzewania chaty ale żeby sąsiedzi go nie podejrzewali to kupił urządzenie do robienia dymu i wsadził w komin...Ogólnie znam więcej podobnych historii o mieszkańcach Radomia ale wiem, ze wszędzie znajda sie podobni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom jest ciekawym miastem...słyszałem ostatnio np. historie o gościu, który ciągnie prąd na lewo do ogrzewania chaty ale żeby sąsiedzi go nie podejrzewali to kupił urządzenie do robienia dymu i wsadził w komin...Ogólnie znam więcej podobnych historii o mieszkańcach Radomia ale wiem, ze wszędzie znajda sie podobni.

skoro Ty o tym wiesz to sąsiedzi też już to wiedzą:) ale swoją drogą to ziomek wykazał się niezwykłą pomysłowoscią:) browara bym mu postawil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skoro Ty o tym wiesz to sąsiedzi też już to wiedzą :) ale swoją drogą to ziomek wykazał się niezwykłą pomysłowoscią :) browara bym mu postawil:)

Gdyby ten prąd był od Ciebie też byś mu postawił browara :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...