Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś wymieniał z was sam kata na DP? Jutro się do tego przymierzę i chciałem spytać jak najlepiej się wziąć za śrubę dolną od strony turbo, dwie są na wierzchu a ta od spodu wydaje się być ciężko dostępna od każdej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie posiadasz zaplecze i klucze. :) Musisz wyjąć całą obudowę filtra i kombinować, albo od góry, albo od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro o 7 montuje :))

licze ze robota pojdzie sprawnie i szybko :)

dp zalozone :) jedyny problem byl ze sruba przy laczniku, dp odchylilo troche wydech ku skrzyni. ale kilka uderzen mlotkiem i poszlo :)

dziena za dp ;)

Edytowane przez kodzak0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez po montazu- DP elegancki, bardzo ladnie spasowany i wykonany...

pytanie do tych, ktorzy juz nie maja kata a w jego miejscu DP- czy tez macie taki dziwny, metaliczny dzwiek przy przyspieszaniu? wiedzialem, ze zmieni sie dziek, ale nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak *ujowy... :\ no i smrod spalin- bezcenny. daje jak z 20-letniego dizla... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez po montazu- DP elegancki, bardzo ladnie spasowany i wykonany...

pytanie do tych, ktorzy juz nie maja kata a w jego miejscu DP- czy tez macie taki dziwny, metaliczny dzwiek przy przyspieszaniu? wiedzialem, ze zmieni sie dziek, ale nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak *ujowy... :\ no i smrod spalin- bezcenny. daje jak z 20-letniego dizla... ;)

gwizdek jest fajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też dźwięk metaliczny bardziej przy klepaniu lekko w gaz ;) a smrodu nie czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dp wygląda świetnie pożądnie wykonany ;) jestem przed montażem jeszcze ale kwestia czasu :))

Od siebie gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje własnie pomocy potrzebuje do 1.8T quattro:)190km.Także nie wiem czy sa tam 2 sondy czy 1.Silinik BEX:)

Edytowane przez Lysy705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BEXie dwie sondy,

@Bjorn do B6 Tipa nie potrzebujesz chyba ze załozysz hybryde

TIPy są P&P...? Widziałem tylko jeden TIP który pasował jak ori, ale takiego wysyłkowo nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam będę działał w końcu
Jak robi to chyba P&P bo inaczej co chcesz rezać? Pod przepływkę z S3 jakby był to też w pewnym sensie P&P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi to Panowie ilu jest chętnych na dzis dzisiejszy bo chciałbym zrobić jakaś liste:)dziękuje Imhotet za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...