Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej sobie nie dorobisz

Obraz-005_wpawper.jpg

Poza tym tu macie aukcje, myślałem że mój wyhaczyłem tanio a tu proszę

http://allegro.pl/intercooler-bex-8e0145806f-audi-a4-b6-1-8t-193km-i5033376562.html

Hehe nie doczytałem że bez rurek i węży

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

Etam mocowanie napewno da się jakoś przerobić, gorzej z wężami

Opublikowano

Co do tej pompy(wtórna pompa pneumatyczna), którą autor wątku odłączył to jest jakieś inne mocowanie do BEX'a i wtedy nie trzeba jej upychać a zamontować tak jak fabryka dała :)

Opublikowano

Nie tylko chodź z tym uchwytem masz racje, jest jeszcze inna rura do pompy

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

Ja sai dawno wyłączyłem :) teraz przy okazji wywale ją w pi. ...u :D

Opublikowano
  • Autor

łape ic dorobic nie bedzie prosto bo na styk tam wszystko wchodzi :) ale dla chącego nic trudnego. Pompa robi papa a kto chce to moze gdzies tam ja wyżej dać :)

Opublikowano

IC z a6 jest taki sam czy mniejszy możne ktoś wie, wygląda na mniejszy

Opublikowano

...kto chce to moze gdzies tam ja wyżej dać :)

Nie wyżej a niżej i w prawo :) uchwyt montowany do bloku pod wspornikiem turbiny

Opublikowano
  • Autor

IC z a6 jest taki sam czy mniejszy możne ktoś wie, wygląda na mniejszy

Poszukaj wymiarow na necie, bexa masz kilka postow wyzej

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Nie chodzi o ten z bexa tylko z A6 2.7bit

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

205/200/65 podobno ;)

http://moto.money.pl/czesci/chlodnica-powietrza-intercooler-2-7-audi-a6-04-11-i10062621.html

Średnicy węża nie ma :/

Rurka od sai ta metalowa na dole przykrecona jest do turba? :) Bo nie widzę z góry :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Tak, na dwie śruby imbusowe, wywalasz? Jak tak to gdzie zaślepiasz i jak zaślepisz puszkę filtra? Co zrobisz ze zaworem n112? Dodam, że w momencie zimnego startu zawór N112 otwiera kombi a pompa sai tłoczy spaliny ubogie w tlen a bogate w niedopalone paliwo z powrotem do filtra powietrza

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

Tak :) .

Opublikowano

518e530e.jpg

Opublikowano

Świetne zdjęcie :D .

Opublikowano

Tak, na dwie śruby imbusowe, wywalasz? Jak tak to gdzie zaślepiasz i jak zaślepisz puszkę filtra? Co zrobisz ze zaworem n112? Dodam, że w momencie zimnego startu zawór N112 otwiera kombi a pompa sai tłoczy spaliny ubogie w tlen a bogate w niedopalone paliwo z powrotem do filtra powietrza

Troszke nie tak, pompa ciągnie powietrze z filtra i tłoczy je przez kombizawór do kanałow w głowicy i do wydechu, otwór w filtrze zaślepiasz koreczkiem np. z pepsi pasuje wyśmienicie, heheh n112 zostawiasz węzyk idący do kombizaworu zaślepiasz albo podłaczasz z tyłu do zaworka ma tam jedno wolne wejscie.

Opublikowano

Jak qooler z wierzchu wyczyścić miedzy tymi radiatorami ? Piana i karcher na myjni tego nie pognie? Jak biorę pod słońce to nie ma wszędzie prześwitu . Ze środka syfu whuj wypłukałem :D

Opublikowano

Co do tej pompy(wtórna pompa pneumatyczna), którą autor wątku odłączył to jest jakieś inne mocowanie do BEX'a i wtedy nie trzeba jej upychać a zamontować tak jak fabryka dała :)

rurka.jpg

pompa_na_silnik.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jak qooler z wierzchu wyczyścić miedzy tymi radiatorami ? Piana i karcher na myjni tego nie pognie? Jak biorę pod słońce to nie ma wszędzie prześwitu . Ze środka syfu whuj wypłukałem :D

Pistolet na waz ogrodniczy i tez przepluka :-)

Opublikowano

Zabite na amen było w paru miejscach . Dopiero ajax ruszył. 6b0dc2ff5b3804d632d22dc2329e06a7.jpg

Zestaw do regeneracji coolerów :D.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.