Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Connect myAudi w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok. Dzięki.

 

A jak mogę rozpoznać czy moja jednostka obsługuje radio cyfrowe DAB? W opcjach wyboru zakresu fal mam tylko FM i AM. To oznacza że nie ma DAB czy można to jakoś włączyć?

Opublikowano
Godzinę temu, speed1986 napisał(a):

Ok. Dzięki.

 

A jak mogę rozpoznać czy moja jednostka obsługuje radio cyfrowe DAB? W opcjach wyboru zakresu fal mam tylko FM i AM. To oznacza że nie ma DAB czy można to jakoś włączyć?

Dokładnie. Brak wyboru DAB, to radio bez DAB. Włączyć się nie da. Tylko wymiana na inną jednostkę z DAB.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam chłopaki przejrzałem wszystkie strony poniewaz sam sprowadzilem audi a4 b9 z 21r z USA chciałem ogarnać sobie myaudi ale nie mam kodu wiec wybieram sie do audi w lublinie zeby pomogli mi to zalatwic ale czytajac tutaj to chyba nie ma sensu? Czy moze cos sie zmienilo? Moze macie jakis namiar na konkretna osobe ktora jest w stanie w jakim kolwiek stopniu pomoc? Tak samo jak z nawigacja tez nie bedzie dzialac? z gory dzieki

Opublikowano

Zapomnij o myAudi w aucie z USA.

 

Opublikowano

Czy w ASO robią jakiś update oprogramowania żeby mieć bezprzewodowy AA w poliftach RM 21 i wstecz?

Czytałem na zagranicznym forum, że komuś zrobili przy okazji updatu oprogramowania kamery cofania.

Opublikowano

tak jest aktualizacja mozna zrobic

Opublikowano
58 minut temu, Deniro napisał(a):

tak jest aktualizacja mozna zrobic

Zadzwoniłem i mi Pan z serwisu powiedział, że nie i nic się z tym nie da zrobić ?

Opublikowano

przyjedz do mnie

Opublikowano
2 godziny temu, Deniro napisał(a):

przyjedz do mnie

Jeszcze jest na gwarancji ;)

Opublikowano

to nie wplywa aktualizacja nie pozostawia zadnych sladow

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wiecie może czy jest jakaś awaria bo od jakiegoś czasu mam to co na zrzucie poniżej. Jak wejdę na funkcje na żądanie to pisze, że żadne funkcje nie są dostępne dla mojego auta.:wallbash:

 

 

image.thumb.png.2bff41b7208999454e6cbc55eb7fc892.png

Opublikowano

Muszą być jakieś problemy techniczne. U mnie też nie działa.

Screenshot (12).png

Opublikowano

Już naprawili ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie wytłumaczcie mi nowicjuszowi co do Audi Connect ( i aplikacji myaudi). 

Mam informację w aplikacji że subskrypcja/abonament kończy mi sie w marcu 2025 (czyli 3 lata po pierwszej rejestracji tego auta).

 

Usługa Connect z kontrolą auta poprzez aplikację jest fajna ale rozumiem że w marcu 2025 przestanie działać - co wtedy? Co trzeba i zapewne ILE trzeba aby móc ją kontynuować?

Opublikowano
2 godziny temu, mcemsi napisał(a):

Panowie wytłumaczcie mi nowicjuszowi co do Audi Connect ( i aplikacji myaudi). 

Mam informację w aplikacji że subskrypcja/abonament kończy mi sie w marcu 2025 (czyli 3 lata po pierwszej rejestracji tego auta).

 

Usługa Connect z kontrolą auta poprzez aplikację jest fajna ale rozumiem że w marcu 2025 przestanie działać - co wtedy? Co trzeba i zapewne ILE trzeba aby móc ją kontynuować?

Jedziesz do ASO i wykupujesz licencję. Co do ceny, to aktualną cenę poznasz w marcu 2025. 

Opublikowano

Próbuję uruchomić w aplikacji MyAudi - Klucz Audi connect.

 

Wywala że urządzenie nie kompatybilne choć wydaje mi sie że jest mimo wszystko kompatybilne (Sony Xperia 5 II).

 

Auto musi miec taką opcję? W telefonie oczywiście NFZ i blokada ekranu jest.

Opublikowano

Zapomnij o Audi Connect w aucie z USA.

Opublikowano

Ale to nie jest wersja USA , czysty niemiec z polskiej dystrybucji , wszystko inne w aplikacji MyAudi działa.

Edytowane przez mcemsi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam z USA A5 19r i działa moja karta LTE w aucie +, obecnie mam skonfigurowane My Audi w telefonie. Pozostaje mi wykupienie licencji. Connect w aucie również jest aktywne tylko brakuje licencji wlaśnie.

Edytowane przez Johnu

Opublikowano

Karta SIM, którą wsadziłeś będzie działać, bo jest polska. Wewnętrzna eSIM jednostki 5F nie będzie działać na terenie EU.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.