Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie imie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suzi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

suzi to mielismy w klasie takiego ... frajera klasowego :evil:

Opublikowano

suzi to mielismy w klasie takiego ... frajera klasowego :evil:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Hela :>

Opublikowano

ludzie...no jeszcze Kunegunda jej dajcie...ja nie moge :polew:Co prawda Laura jest świetnym imieniem dla człowieka, ale wg mnie kotka perska też może się tak wabić;) LAURA!!!

Opublikowano

Furia :naughty:

Opublikowano

no to może Szleja :decayed:

Opublikowano

brianna

tilla

jenna

sylvia

brooke

lola

tyra

a jesli bedziecie mieli przypadkiem samca to niech bedzie ten pędzel lub rocco

:kox:

Opublikowano

witam mamy maly problemik w domu bo niewiemy jak nazwac kotke perska o kolorze biszkoptowym :blink: moja kobieta wymyslila zeby sie nazywala Shilla ale mi jakos to nie lezy a sam nie wiem jak ja nazwac :confused4:

C*pa - Polacy nie gęsi i swój język mają

:D

Opublikowano

nie lubie kotow, falszywa gada...

pasozyt taki jak toxoplasma gondii czy jakos tak rozmnaza sie w jelitach tych siersciuchow i po zjedzeniu czegos co on polizal, osikal itd. dostaje sie do organizmu czlowieka, i o ile na laski ten pierwotniak moze dzialac pobudzajaco :good: o tyle na facetow wrecz odwrotnie...

za to daj tej kocicy.... moze niech sie zwie... slina, kpina

pier.......nie o Szopenie

od dziecka w moim domu jest jakiś kot i wszyscy sa zdrowi

ja rydze (nie mylić z tą kur....ą Rydzykiem)

tokoplazma to faktycznie powazna choroba

ale zawsze mozna zrobic kotu badania, nie?

ja mam w domu dwa kocury jeden czarno biały wabi sie Fred a drugi rudy nygus, Stalin

i co dziwne żyja w zgodzie, jeszcze nigdy sie nie gryzły

Opublikowano

Przypomniałem sobie coś dobrego.Jakieś 10 lat temu wpadamy do kumpla na chatę po szkole , a tam mamuśka stoi w pokoju przy drzwiach balkonowych i krzyczy : "Dziwka , dziwkaaaaa" :shocked: Myślę sobie , chyba sąsiadkę woła :polew: Kumpel zero reakcji , jakby nigdy nic :blink: A tu po chwili do domu pakuje się czarna kotka :kox: Normalnie wymiękłem :laghing2: Grunt to być wyluzowanym :decayed:

Opublikowano

:polew:

tokoplazma to faktycznie powazna choroba

ale zawsze mozna zrobic kotu badania, nie?

nie kotu a sobie, ja z Mężem jesteśmy właśnie w trakcie starań o potomstwo i mamy w domu kota,

wcześniej robiłam badania na toxoplazmozę (powinno się je powtórzyć), bo faktycznie dla płodu może być bardzo niebezpieczna!

a imienia dla kota nie propnuję, bo sama miałam problem żeby coś wymyślić.

Moja to Estrella (z hiszp. gwiazda, albo nazwa browaru w Hiszpanii :kox: )

Opublikowano

Wiewióra, Princessa

Opublikowano

a może po prostu Mrusia

Opublikowano

kordel łoker :tongue4::polew:

Opublikowano

Kopiejka :good: , albo "amica" z włoskiego przyjaciółka.

Opublikowano

Lewatywa ..Dziunia Princessa emeralda :decayed:

Opublikowano

Moja kotka czarno - biała nazywa się Mieczysława a kot czarno - biały nazywa się Zbigniew Czesław. Nie wiem czy to ładnie czy nie, ale reagują na te imiona :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bedzie chyba tequila bo ja chcialem vodka albo flaszka :evil: a moja marudzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.