Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie imie


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie...no jeszcze Kunegunda jej dajcie...ja nie moge :polew:Co prawda Laura jest świetnym imieniem dla człowieka, ale wg mnie kotka perska też może się tak wabić;) LAURA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mamy maly problemik w domu bo niewiemy jak nazwac kotke perska o kolorze biszkoptowym :blink: moja kobieta wymyslila zeby sie nazywala Shilla ale mi jakos to nie lezy a sam nie wiem jak ja nazwac :confused4:

C*pa - Polacy nie gęsi i swój język mają

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie kotow, falszywa gada...

pasozyt taki jak toxoplasma gondii czy jakos tak rozmnaza sie w jelitach tych siersciuchow i po zjedzeniu czegos co on polizal, osikal itd. dostaje sie do organizmu czlowieka, i o ile na laski ten pierwotniak moze dzialac pobudzajaco :good: o tyle na facetow wrecz odwrotnie...

za to daj tej kocicy.... moze niech sie zwie... slina, kpina

pier.......nie o Szopenie

od dziecka w moim domu jest jakiś kot i wszyscy sa zdrowi

ja rydze (nie mylić z tą kur....ą Rydzykiem)

tokoplazma to faktycznie powazna choroba

ale zawsze mozna zrobic kotu badania, nie?

ja mam w domu dwa kocury jeden czarno biały wabi sie Fred a drugi rudy nygus, Stalin

i co dziwne żyja w zgodzie, jeszcze nigdy sie nie gryzły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie coś dobrego.Jakieś 10 lat temu wpadamy do kumpla na chatę po szkole , a tam mamuśka stoi w pokoju przy drzwiach balkonowych i krzyczy : "Dziwka , dziwkaaaaa" :shocked: Myślę sobie , chyba sąsiadkę woła :polew: Kumpel zero reakcji , jakby nigdy nic :blink: A tu po chwili do domu pakuje się czarna kotka :kox: Normalnie wymiękłem :laghing2: Grunt to być wyluzowanym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

tokoplazma to faktycznie powazna choroba

ale zawsze mozna zrobic kotu badania, nie?

nie kotu a sobie, ja z Mężem jesteśmy właśnie w trakcie starań o potomstwo i mamy w domu kota,

wcześniej robiłam badania na toxoplazmozę (powinno się je powtórzyć), bo faktycznie dla płodu może być bardzo niebezpieczna!

a imienia dla kota nie propnuję, bo sama miałam problem żeby coś wymyślić.

Moja to Estrella (z hiszp. gwiazda, albo nazwa browaru w Hiszpanii :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kotka czarno - biała nazywa się Mieczysława a kot czarno - biały nazywa się Zbigniew Czesław. Nie wiem czy to ładnie czy nie, ale reagują na te imiona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...