Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

jak narazie nie byłeś na żadnym >>

pozatym może cos u nas ustawimy na ciepłą sobótk e?!?!?!?!?!?

to kto chętny bo będe

ja

....

....

....

...

....

....

pozatym może komuś sie przyda coś, pare nowości lampy

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=496331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam odpicowana fure wiec moge jechac na spota nawet jutro ;] Moze ost tym autem bo bede go chyba niedlugo wystawiac w swiat ..;]

hehe :)TTom3k... ja można powiedziec zeteż mam hehe..

a co sie zmieniło u mnie od ostatniego spota ??

Aluski i kierunki zapodane w kolorze white :)

pozatym juz fura naprawiona.. :)

dzieki LEVY ,ze o mnei pomyslalem ale ja odpadam na przynajmniej trzy tygodnie, poniewaz wczoraj mialem wypadek motorem i zlamalem noge i caly potluczony jestem, jak wyzdrowieje to z checia pojawie sie na jakims spociku :a4fan:

Norbi3000 jak chcesz to moge Cie zabrać z DT a potem pod dom podrzucić.. :) nie mieszkasz daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co ze spotem chetni ??????????????? gdzie i kiedy ktora godzinka

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 12:16 _________________________________________________może spotkanie pod Mcdonaldem w sobotę o 17 żeby sie wszyscy wyrobili wypucowali furki

później na mościcie na placyk może rundka po mieście, coś zjeść coś sie napić pogadać pooglądać

to jak z chętnymi może witek napisze w nagłówku ze jest spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha niezbyt....:P mysle nad a6 albo bmw 5 :P a jesli a4 to poliftowego disla

TTom3k - kupuj sedana, kombi jest :thumbdown: chyba ze jezdzisz na gielde warzywna po ziemniaki i petruszke :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ogolnie do wszystkich wymienionych - a nie ma BMW Avant (jak juz to Touring :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha czaki stop stop ja nie mam 50 tys ;P tylko polowe z tego ;) ykk wlasnie o takim marze..;D dareq jak bmw to tylko sedan ale a6 avant tez jest ok[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 21:21 _________________________________________________Znalazlem cos zajebistego....http://moto.allegro.pl/item347848265_audi_a4_2_5tdi_full_opcja_.html luknijcie panowie na to..;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha czaki stop stop ja nie mam 50 tys ;P tylko polowe z tego ;) ykk wlasnie o takim marze..;D dareq jak bmw to tylko sedan ale a6 avant tez jest ok[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 21:21 _________________________________________________Znalazlem cos zajebistego....http://moto.allegro.pl/item347848265_audi_a4_2_5tdi_full_opcja_.html luknijcie panowie na to..;]

Piekna! calkiem podobna do.. :gwizdanie:

Ale cos ma nie tak chyba z maska.. :mysli: no i nie za tania..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha czaki stop stop ja nie mam 50 tys ;P tylko polowe z tego ;) ykk wlasnie o takim marze..;D dareq jak bmw to tylko sedan ale a6 avant tez jest ok[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 21:21 _________________________________________________Znalazlem cos zajebistego....http://moto.allegro.pl/item347848265_audi_a4_2_5tdi_full_opcja_.html luknijcie panowie na to..;]

Piekna! calkiem podobna do.. :gwizdanie:

Ale cos ma nie tak chyba z maska.. :mysli: no i nie za tania..? :mysli:

hehe Jerzu jest zazdrosny hehe :polew:TTom3k no ta A4 jest wypas podoba mi się ... a najbardziej ten

motorek :th: robi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole benzynke :) i jej sound ale ładne auto przynajmniej na fotach niewiem jak tam z innymi rzeczami bochnia blisko wiec goń ja ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha niezbyt....:P mysle nad a6 albo bmw 5 :P a jesli a4 to poliftowego disla

TTom3k - kupuj sedana, kombi jest :thumbdown: chyba ze jezdzisz na gielde warzywna po ziemniaki i petruszke :tongue4:

Ja Ci dam

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Jak tam wpadnę do kubika obok... :evil:

to tylko wióry polecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...