Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mani enie ma już do końca tygodnia - wypadam z kraju - jesli pytasz czaki o ustalenie terminu - po prostu wpiszmy którąś sobotę miesiąca i tyle- przyjedzie kto chce i już. godzina ew. można posterować żeby się dopasować do ludzików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to robimy spot wtedy kiedy Rzeszow :) bys moze nie raz bedziemy sie zjezdzac gdzies p[o srodku np w debicy co wy na to ?;][br]Dopisany: 01 Maj 2008, 10:48 _________________________________________________Haha smiechu warte :polew: :polew: po 24h znowu bez zadnego oddzewu ja sobie sam do siebie pisze. Ok to ja chyba spoty zaczne robic w rzeszowie. Bo jesli mam przyjezdzac pod MC i siedziec w 3 osoby to dziekuje za taki spot. Taki to raczej na spontana bez zapowiedzi. Radze niektorym pomyslec po co siedza na tym forum ;] Bo dla mnie wpasc na jeden spot niewazne czy pracuje czy sie uczy czy cokolwiek innego to normalnie pikus powinien byc. Takze pomyslcie co po niektorzy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noto dla mnie nie ma problemu nawet w 3 osoby mozemy posiedziec ja ty chrapusta pewniak :)

i ykk mi to nie przeszkadza wogole, najlepiej ustalmy soebi pierwszy tydzien miesiaca w piatek po południu i tyle ! godzina 18 jest stosowna !!! w lecie co wy na to ???????????? bo to faktycznie zwoływanie i proszenie sie nie ma sensu zeby ktos wpadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lelus_DT małe pytanie xD

to Ty stałeś chyba wśrode pod Starostwem w DT na fajeczce ??? bo niewiem czy to Ty czy Twój brat..

zmieniałeś fure ?? bo dzis Cie w innej widziałem..na Grunwaldzkiej.. niewiem czy zauwazyłeś mrugajace awaryjne :P

aha.. lampa od strony kierowcy strasznie wali po oczach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela odpada to raczej dzien rodzinny jest piatek to chyba najlepsze rozwiazanie niehc sie inni wypowiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie piatki calkowicie odpadaja - o 18 jestem gdzies miedzy Krakowem a Tarnowem :wink4: ale jak wiekszosci tak pasuje to sobie nie przeszkadzajacie :decayed:

Jak to czaki napisal - niedziela dzien rodzinny. Sobota - dzien roboczy :) ale popoludniem ok 17-18 sa jakies szanse. Byle nie za pozno bo wieczorem trzeba na jakas impreze wyskoczyc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka zgoda zapanowala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...